• ТІЛЬКИ З 1 ПО 10 ТРАВНЯ
  ЗНИЖКИ -30%
  НА ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ
  ТА ІН'ЄКЦІЇ

  Детальніше • ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Борода вікінга в Івано-Франківську

Чимало чоловіків мріють про бороду, як у вікінга. Вона має стильний вигляд та додатково захищає шкіру від шкідливої дії прямих сонячних променів. Борода також може служити природним фільтром, який не дає алергенам потрапити в дихальні шляхи.

На жаль, не всі знають, як відростити бороду. Крім відмови від тримера та бритви, потрібен правильний догляд. Це може бути використання спеціальних засобів у домашніх умовах, косметологічні процедури, прийом вітамінів. Комплексний підхід допоможе підвищити густоту та поліпшити якість волосяного покриву, пришвидшити ріст, пробудити неактивні фолікули. Якщо Ви збираєтесь відростити бороду з нуля, зверніться до косметолога або трихолога.

Як відростити красиву бороду?

На стан бороди впливає чимало зовнішніх та внутрішніх факторів. Потьмяніння, ламкість, сухість, випадіння, повільний ріст можуть бути наслідками гормональних порушень, захворювань, дефіциту вітамінів чи мінералів. Якість волосяного покриву залежить і від спадковості. На щастя, сьогодні в кожного є можливість швидко відростити красиву та густу бороду. Вам допоможе комплексний підхід:

 • Засоби для домашнього догляду за бородою – зокрема, мезороллер у поєднанні з препаратом Minox 5%.
 • Прийом вітамінів – ефективний при нестачі необхідних компонентів у організмі.
 • Косметологічні процедури – нормалізують живлення, активізують так звані «сплячі» фолікули. У Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську можна записатись на регенерацію волосся Regenera, мезотерапію, Люкс-Плазмоліфтинг (PRP), прокатування мезороллером.

Консультація трихолога щодо того, як правильно відрощувати бороду

Перш ніж відрощувати бороду, рекомендується проконсультуватися з трихологом. Це лікар, який займається діагностикою і патогенезом хвороб волосся та підбирає найефективніші методи лікування. На очному огляді спеціаліст збирає анамнез та з'ясовує основні проблеми, які треба вирішити. За необхідності він призначає аналіз на мікроелементи чи фототрихограму. Він також допоможе підібрати засоби та косметику для правильного догляду за бородою і вусами та підкаже, які косметологічні процедури допоможуть отримати омріяний результат.

Як відростити густу бороду за допомогою вітамінів?

Regenera Activa – це комплекс вітамінів для стимуляції росту волосся. Його приймають як мінімум 1 місяць двічі на день – вранці та ввечері. Біотин ефективно бореться з випадінням та допомагає зміцнити волосся. Екстракт пальми сереноа поліпшує місцевий метаболізм, нормалізує кровообіг, прискорює ріст. L-цистеїн підвищує вироблення кератину. Вітаміни особливо ефективні в поєднанні з регенерацією волосся Regenera. Також фахівець може порекомендувати «Альфа-Біселен» (унікальний комплекс з біотином для росту волосся).

Як доглядати за бородою в домашніх умовах?

Правильний догляд за бородою потрібен на всіх етапах відрощування, навіть на дуже ранніх, коли Ви лише відмовилися від бритви та тримера. Так, перші 2 тижні можуть супроводжуватись значним дискомфортом, оскільки через постійне гоління кінчики волосинок загострюються і поколюють шкіру. Також можливе подразнення. Зняти його допоможуть спеціальні масла для догляду за бородою. Вони заспокоюють та зволожують шкіру.

Набори для догляду за бородою

Пришвидшити ріст бороди допоможе набір з мезороллера та препарату Minox 5%. Мезороллером називають інструмент, що має ручку та обертовий валик з тонкими голками. Він залишає мікропроколи на шкірі і таким чином посилює регенерацію та пришвидшує клітинний метаболізм. Мезороллер може бути професійним або призначатись для домашнього використання. Інструменти відрізняються довжиною голок. Мезороллер, яким обробляють шкіру перед нанесенням препарату Minox 5%, має довжину 0,5 мм. Він поліпшує проникнення активних інгредієнтів вглиб тканин і таким чином поліпшує живлення фолікулів, а також зміцнює волосся та продовжує фазу його росту. Препарат застосовується двічі на день. Втирається в шкіру після застосування мезороллера.

Процедури для росту бороди

Пришвидшити ріст бороди дозволяють косметологічні процедури. Центр «Лазерхауз» в Івано-Франківську пропонує пацієнтам наступні послуги:

 • Регенерація волосся Regenera;
 • Лазерне лікування бороди;
 • Мезотерапія;
 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);
 • Мезороллер.

Регенерація волосся Regenera

Регенерація волосся Regenera – це ін’єкційна методика, яка дозволяє отримати вражаючий ефект уже після однієї процедури. Результат з'являється через 6 місяців, коли волосся відросте: воно стає значно густішим та міцнішим. Проводиться процедура наступним чином:

 1. Зони росту бороди очищають від поверхневих забруднень.
 2. Ділянка знеболюється анестетиком.
 3. Спеціаліст проводить забір біоматеріалу.
 4. Отримані зразки поміщаються в апарат Regenera.
 5. Готується суспензія зі стовбуровими клітинами.
 6. Препарат ін'єкційно вводиться в потрібні зони.

Оскільки розчин готується з біоматеріалу пацієнта, алергії та відторгнення він не викликає. Стовбурові клітини пробуджують неактивні фолікули, живлять та зміцнюють волосся. Воно починає рости швидше і стає значно густішим.

Лазерне лікування бороди

Лазерне лікування бороди базується на обробці нижньої частини обличчя світловим потоком. Процедура проводиться на мультифункціональній платформі Lumenis M22 з фракційним модулем Resur FX. Насадка має особливий світлофільтр, що ділить промінь на сотні фрагментів. Вони прогрівають тканини, а це призводить до стимуляції стовбурових клітин, пришвидшення утворення нових кровоносних судин, поліпшення кровообігу в області цибулин. Як результат, борода починає рости швидше, стає густішою

Мезотерапія для росту бороди

Суть мезотерапії полягає у ін'єкційному введенні препаратів з багатим складом. Активні компоненти поліпшують різноманітні процеси на клітинному рівні, що позитивно впливає на стан волосяного покриву та шкіри. Мезотерапія для пришвидшення росту бороди у Центрі «Лазерхауз» проводиться такими препаратами:

 • Meso-Genesis – стимулює вироблення кератину, який є основним структурним елементом волосся. Також підвищує захисні функції шкіри. Містить поліпептид Wharton's Jelly Peptide P199, рослинні екстракти, біотин та інші інгредієнти.
 • Hair Loss Control – завдяки цинку, вітаміну В6 та амінофіліну відновлює здорову структуру волосся, добре зволожує, зміцнює капіляри.
 • NCTF – нормалізує обмін речовин та водний баланс, стимулює вироблення колагену і еластину. Містить антиоксиданти, вітаміни, мінерали, гіалуронову кислоту.
 • Dermaheal – складається з коензимів, пептидів та інших інгредієнтів, завдяки яким прискорює регенерацію та покращує живлення.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) для росту бороди

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) – це ін'єкційна процедура, за допомогою якої можна прискорити ріст бороди. В основі лежить принцип аутофагії – використання власних ресурсів організму для терапії. Для ін’єкцій використовується власна плазма пацієнта з високою концентрацією тромбоцитів. Отримують її за допомогою стерильних пробірок Density Platelet Gel. Вони містять тиксотропний гель, що запобігає змішуванню складових крові, на які вона розділяється після обробки в центрифузі. Це допомагає підвищити терапевтичну цінність плазми, тобто вона дає більш виражений ефект, ніж та, що готується у звичайних пробірках. Всередині також знаходиться натрій цитрат – антикоагулянт.

Сеанс Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) складається з таких етапів:

 1. Очищення та знезараження зони;
 2. Забір необхідної кількості крові вакутейнером у стерильну пробірку.
 3. Отримання плазми у спеціальній центрифузі (внаслідок швидкого обертання кров розділяється на фракції).
 4. Ін’єкції суспензії в зони росту бороди.
 5. Повторна дезінфекція.

Тромбоцити потрапляють в глибокі шари, поліпшують живлення, пришвидшують кровообіг, що позитивно впливає на ріст волосся. Методика курсова.

Мезороллер для росту бороди

У нашому Центрі в Івано-Франківську можна обробити проблемну ділянку мезороллером. На відміну від валика для домашнього використання, він має довші голки. Внаслідок появи міікропроколів клітини починають ділитися швидше, стимулюється регенерація та ріст нових капілярів. Процедура проводиться курсом, тривалість якого підбирається індивідуально.

Тривалість Борода вікінга Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн
40 хв

Консультація трихолога 

450 грн
1 год

Плазмоліфтинг - волосяна частина бороди (1 пробірка)

2900 грн
2320 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Meso-Genesis (1 ампула, 5 мл)

3100 грн
2170 грн
60 хв

Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)

4200 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Hair Loss Control (2,5 мл)

1200 грн
40 мин

Мезотерапія волосяної частини бороди Dermaheal HL (2,5 мл)

1200 грн
Тривалість Мезороллер Вартість
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм     2400 грн

Тривалість Лазерне лікування бороди
(Lumenis M22, модуль Resur FX) NEW
Вартість
40 хв Лазерне лікування бороди 1900 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.