Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Онлайн-консультація гастроентеролога у Івано-Франківську

gastroenterologist.jpg

Сучасний ритм життя у мегаполісі вносить свої корективи у наше харчування та повсякденні харчові звички. Дуже часто, помічаючи такі проблеми, як випадіння волосся, висипання на шкірі, непереносимість деяких продуктів і відчутна нестача вітамінів, ми не поспішаємо змінювати своє життя. Найчастіше причиною є відсутність вільного часу та компетентної допомоги. Однак самолікування або його повна відсутність може призвести до погіршення проблем із здоров'ям. Фахівці давно довели, що стан нашого шлунково-кишкового тракту безпосередньо впливає на стан волосся та шкіри.

Зрозуміти причини появи певних симптомів і призначити правильне лікування може допомогти досвідчений лікар-гастроентеролог у Центрі «Лазерхауз» у Івано-Франківську. Прийом проводиться онлайн, в режимі реального часу, що дає можливість отримати консультацію, не виходячи з офісу або дому.

ХТО ТАКИЙ ЛІКАР-ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ?

Гастроентеролог - це лікар, спеціалізація якого пов'язана із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту. Цей фахівець здійснює діагностику та лікування пацієнтів із захворюваннями шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки, тонкого та товстого кишківника, підшлункової залози, печінки, жовчного міхура та жовчних протоків.

КОЛИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»?

 • проблеми із ШКТ, які можуть впливати на стан шкіри та волосся;
 • непереносимість лактози;
 • утруднене засвоєння поживних речовин під час їжі;
 • інтенсивне випадіння волосся.

БАКТЕРІЯ HELICOBACTER PYLORI

Мікроорганізм Helicobacter pylori («хелікобактер пілорі») проживає в різних частинах шлунка та дванадцятипалої кишки. Цей мікроб часто пов'язують з різними захворюваннями гастродуоденальної зони, такими як гастрит, дуоденіт, а також виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

Передача цієї бактерії відбувається через близький контакт: через повсякденні предмети і засоби особистої гігієни, через поцілунки і т.д.

При зараженні Helicobacter pylori можуть виникнути такі симптоми:

 • Постійні болі в області шлунка.
 • Відчуття печії та часті відрижки.
 • Нудота.
 • Неприємний присмак у роті.
 • Порушення травлення.
 • Можливе підвищення температури.

Для виявлення наявності бактерії Helicobacter pylori в організмі пацієнта, гастроентеролог направляє на відповідні аналізи. Відштовхуючись від результатів, лікар призначає ефективне лікування, включаючи прийом лікарських засобів та/або процедури.

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: ЗАПИС НА ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЮ

Для проведення онлайн-консультації з лікарем-гастроентерологом Вам знадобиться лише мобільний пристрій, ноутбук або комп'ютер з доступом до Інтернету. Для запису на консультацію необхідно заповнити форму зворотного зв'язку на нашому веб-сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону. Оплата за консультацію здійснюється зручним для Вас способом перед самою консультацією. Після підтвердження оплати Вам буде надіслано активне посилання, за яким потрібно буде перейти в назначений час.

Тривалість первинної онлайн-консультації становить 1 годину. Крім того, в Центрі «Лазерхауз» Ви також можете отримати онлайн-консультації від інших спеціалістів, таких як трихолог, дерматолог, гінеколог, косметолог, ендокринолог-дієтолог та інші.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОНЛАЙН-СЕАНС?

На початку онлайн-консультації лікар уважно слухає пацієнта, з'ясовує його скарги, роз'яснює результати попередніх аналізів та обстежень, а також уточнює наявність супутніх захворювань. Спосіб життя пацієнта, який впливає на симптоми та має важливе значення для подальшого лікування, також береться до уваги. За необхідності для точної діагностики та призначення ефективної терапії гастроентеролог може вказати на проведення додаткових аналізів. Виходячи з отриманих даних, розробляється схема лікування, яка включає прийом лікарських препаратів і/або проведення процедур.

Важливо зауважити, що раннє виявлення відхилень та своєчасна діагностика сприяють швидшому й ефективнішому відновленню здоров'я. Якщо Ви помітили симптоми, описані раніше в статті, рекомендується негайно записатися на консультацію до гастроентеролога.

ПЕРЕВАГИ КОНСУЛЬТАЦІЇ В «ЛАЗЕРХАУЗ»

На сьогодні в Україні існує безліч медичних закладів, які пропонують послуги консультації фахівців. Однак наша гордість полягає у тому, що ми пропонуємо комплексний та індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта, розпочинаючи з косметичних процедур і завершуючи діагностикою більш серйозних захворювань.

Отже, що Ви отримуєте, звернувшись до нас:

 1. Гарантію консультації кваліфікованого лікаря з вищою медичною освітою.
 2. Великий практичний досвід роботи в цій галузі.
 3. Комплексний підхід. Наші медики співпрацюють з дерматологами, трихологами та іншими спеціалістами вузької спеціалізації в межах Центру.
 4. Індивідуальне вирішення саме Ваших проблем.
 5. Отримання відповідей на всі запитання онлайн, не виходячи з дому чи офісу, а також у офлайн-режимі в Центрі.
 6. Постійна інформаційна підтримка від наших фахівців.
 7. Повний супровід пацієнта фахівцем - це означає, що не потрібно розповідати про свою проблему знову і знову, оскільки вся інформація зберігається у фахівця.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА: ЦІНА У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Для того, щоб дізнатися вартість онлайн-консультації гастроентеролога у Івано-Франківську, перейдіть до таблиці нижче на цій сторінці. Докладний прайс-лист також доступний у розділі «Ціни» на сайті. Також зверніть увагу: всі додаткові аналізи та обстеження, призначені лікарем, оплачуються окремо.

Не відкладайте турботу про своє здоров'я, довіртеся професіоналам з Центру «Лазерхауз»!

Зверніть увагу, що повторною вважається кожна наступна консультація гастроентеролога протягом 3 місяців у разі звернення пацієнта за одним і тим самим діагнозом. У разі звернення до лікаря за цей період з новим захворюванням - консультація оплачується як первинна. У разі звернення до гастроентеролога більш ніж через 3 місяці після первинної консультації, вона також оплачується як первинна.

Тривалість Онлайн-консультація гастроентеролога Вартість
60 хв Консультація гастроентеролога 800 грн
40 хв Повторна консультація гастроентеролога до 3 місяців 600 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014