• Річний запас краси Беріть участь в розіграші та
  отримайте шанс виграти
  «Річний запас краси» від Лазерхауз

  Детальніше

 • тільки 4 дні:
  13, 14, 17 та 22 жовтня

  знижки до -30%

  Детальніше

 • -50%

  LPG-масаж обличчя Запишіться на віскі-пеленання та
  отримуйте LPG-масаж обличчя
  зі знижкою -50%

  Детальніше

 • -60%

  на кожну другу процедуру Мегазнижка на
  лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • LPG масаж
  всього тіла
  650 грн 499 грн

  Детальніше

 • Комплексна чистка HydraFacial
  2100 грн 999 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
49 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

ЛІКУВАННЯ постакне Івано-Франківськ

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне лікування акне Івано-ФранківськБільшості людей знайома проблема виникнення вугрових висипань або акне. Якщо нехтувати грамотними способами боротьби з акне, виникає загроза нової проблеми. Після того, як на шкірі обличчя з'являються прищі, найперше бажання людини - пошвидше від них позбутися. Але не всі замислюються про те, що вони неприємні не тільки самі по собі, а й своїми наслідками. Будь-які спроби самостійного видалення вугрових елементів, чорних крапок загрожує утворенням помітних дефектів шкіри. Неправильний вплив на основу запалення, травматичне видалення папул, пустул, вузлів або кіст призводить до утворення синюшних плям і рубців. Вони виникають у відповідь на порушення мікроциркуляції крові. Погіршується естетичний стан шкіри, який значно псує зовнішність людини і потребує обов'язкової корекції.

До постакне відносяться рубці, розширення пір, нерівномірна текстура шкіри, застійні плями. Все це може спостерігатися як разом, так і окремо. Залишкові явища після усунення вугрового висипу і запалення мають різну площу, глибину і форму. Рубці постакне частіше бувають атрофічними, тобто поглибленими, колір їх може варіюватись від червоно-синюшного до майже білого.

Головними завданнями лікування постакне є попередження рецидивів у вигляді нових вугрових висипань і запалень, а також ліквідація косметичних недоліків шкіри. Після ретельного обстеження пацієнта лікар-косметолог не допустить рецидивів вугрової хвороби і запропонує адекватні та дієві схеми лікування. Лікування постакне в домашніх умовах майже безрезультатно. Крім того, потрібно пам'ятати, що з віком шкіра втрачає здатність до регенерації, тому лікування постакне слід проводити вчасно.

Фахівці нашого центру досконало володіють прогресивними світовими технологіями, застосовуваними в лікуванні постакне. Підбір адекватної методики корекції проблеми проводиться з урахуванням характеру і кількості дефектів шкіри, їх локалізації і глибини проникнення в шкіру. Особлива увага приділяється індивідуальним особливостям пацієнта - віковим, наявності протипоказань і супутніх захворювань.

Щоб згладити рельєф шкіри, поліпшити її текстуру і підняти підставу рубця до рівня здорової тканини, фахівці нашого медичного центру пропонують три методи лікування: пілінги, мезоролер і мезотерапию.

Гідромеханопілінг

Для боротьби з рубцями і постакне професіонали рекомендують процедуру гідромеханопілінга на апараті HydrаFacial. Це свого роду мікрошліфування шкіри, яке проводиться за допомогою спеціальної насадки, що рівномірно діє на шкіру вакуумом і поширює лікарські концентрати. На першому етапі відбувається очищення шкіри від ороговілих частинок шкіри, пилу і забруднень. Далі на поверхню вже рівної і гладкої шкіри наноситься сироватка. Вона наповнює клітини антиоксидантами, має лікувальний і тонізуючий характер. Перевага такого методу - комплексний вплив на тканини шкіри. Адже саме завдяки початковому очищенню, лікувальні компоненти можуть без труднощів потрапити глибоко в дерму. Варто відзначити, що мікрошліфування, порівняно з іншими методами боротьби з рубцями і постакне, проходить практично безболісно.

ТСА ПІЛІНГ

Поверхнево- серединний і серединний ТСА пілінги видаляють верхній шар шкіри, що призводить до активізації вироблення колагену і, як наслідок, до зменшення глибини рубців. Чим більше концентрація активної речовини, тим більш глибокі шари дерми піддаються його дії.

Лікар, проводячи процедуру пілінгу, може варіюватись ступінь впливу на різні ділянки оброблюваної поверхні з урахуванням особливостей і тяжкості прояву постакне. Для досягнення доброго косметичного ефекту проводиться декілька пілінгів. Їх кількість і інтервал між ними залежать від вихідного стану шкіри і концентрації трихлороцтової кислоти, використовуваної для пілінгу в кожному конкретному випадку. Після курсу процедур колір шкіри на місці постакне стає ближче до природного, пори скорочуються.

Лікар-косметолог розповість про післепроцедурной режимі і порекомендує спеціальний крем для домашнього догляду. Після подібних пілінгів важливо ретельно захищати обличчя від сонячних променів протягом як мінімум трьох місяців.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Для усунення слідів від вугрів з успіхом може застосовуватися мезотерапія. Методика ін'єкційного введення спеціального лікарського препарату в проблемні місця на шкірі дуже ефективна. Препарат FillerVit R для біореструктурізаціі дерми на основі гіалуронової кислоти і особливого амінокислотного складу активно стимулює синтез колагену, що призводить до вирівнювання рельєфу шкіри. Загальний стан шкіри також значно поліпшується. Курс - 4 процедури з інтервалом 2 тижні.

Тривалість Видалення рубців та розтяжок Вартість
1 год Пилинг Лакріма 1 зона (Стегна / гомілки / живіт / сідниці / передпліччя / плече (від суглоба до ліктя) 900 грн
1 год Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 1550 грн
30 хвилин Локальний серединний пілінг (ТСА) 1 зона 1350 грн
1 год. 30 хвилин Мезороллер 1,5 мм/2 мм/3 мм (площа до 500 см 2) 2400 грн
2 год. Плазмоліфтинг (розтяжки) до 500 см2 2900 грн
2 год. Плазмоліфтинг+мезороллер 1,5 мм/2 мм/3 мм (площа до 500 см2) 3800 грн
30 хвилин Мезотерапія лікування рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
1 год. Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) 2600 грн
2 год. Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (площа до 500 см2) 4300 грн
1 год Мезотерапія Двуада (2 фермента) 1800 грн
Тривалість Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра) Вартість
60 хв Ферментний комплекс - HIGH
8500 грн.
60 хв Ферментний комплекс - LoW
6900 грн.
60 хв Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) 2600 грн.
2 год Мезотерапія FillerVit R (10 мл.) + мезороллер 1,5 мм/ 2 мм/ 3 мм (розтяжки) до 500см2 4300 грн.
30 хв Мезотерапія лікування рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн.
60 хв Мезотерапія Двуада (2 ферменти)
1800 грн
Тривалість Гідромеханопілінг
Вартість
20 хв.      Гідромеханопілінг Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2) 650 грн
30 хв.
Гідромеханопілінг Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2)  1300 грн  
40 хв.
Гідромеханопілінг Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2) 2400 грн

Лікування постакне в Івано-Франківську

Акне - важке захворювання шкіри, яке викликає дискомфорт і може зіпсувати зовнішній вигляд обличчя. Воно вимагає інтенсивної терапії та щоденного догляду. І ось, коли після тривалої боротьби вугрі зникають і дерма оздоровлюється, з'являється інша неприємна проблема - постакне. Це наслідок вугрової хвороби, який характеризується появою шрамів, рубців, нерівностей на обличчі та інших ділянках тіла. Вони не зникають самі собою і можуть залишитись на все життя, тому вимагають ретельного і цілеспрямованого догляду. Адже бути володарем здорового і рівного обличчя хоче абсолютно кожна людина.

Лікування постакне в Івано-Франківську - ефективна методика, яка дозволяє позбутися від слідів вугрового висипу, вирівняти шкіру і зробити рубці і шрами більш непомітними. Домогтися цього можна за допомогою мезотерпіі і ТСА пілінгу.

ТСА пілінг впливає на дерму за допомогою кислот. Їх активні компоненти відлущують мертві клітини і стимулюють збільшення кількості колагену в тканинах. За рахунок цього глибина рубців зменшується і розгладжується поверхня обличчя.

Використання мезотерапії призводить до активізації синтезу колагену, що дозволяє ефективно вирівняти рельєф.

Завдяки лікуванню шрамів і рубців після акне в Івано-Франківську обличчя стає гладким і рівним, видаляються небажані наслідки боротьби з вуграми. Кожен клієнт, який скористався цією послугою в Центрі «Лазерхауз», зможе забути про постакне і відчути себе більш впевнено. Висококваліфіковані косметологи Центру з задоволенням допоможуть у досягненні бажаної мети.

Ознайомитися докладніше з інформацією про процедуру та ціни Ви можете вище на сторінці.

 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.