Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лікування рубців та ростяжок у Івано-Франківську

  • До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

   До

   Удаление растяжек

   Після

   Удаление растяжек

Лазерне видалення шрамів цінаРубці (побутова назва «шрами») можуть бути в рівень з навколишньою шкірою (нормотрофічні), виступаючими над шкірою (гіпертрофічні або келоїдні), а можуть «западати» щодо її поверхні (гіпо-або атрофічні). До однієї з різновидів підшкірних рубців також відносять і стрії, які утворюються при розриві сполучної тканини.

Рубці і стрії відрізняються за кольором і структурою від нормальної шкіри. Фахівці розрізняють їх за кольором, який говорить про їх вік. Фіолетові, червоні та рожеві - це молоді рубці, як правило, вік їх менше 12 місяців. Старі рубці і стрії мають білий колір, тому що позбавлені кровоносних судин та елементів пігментації.

Видалення рубців і стрій є однією з найбільш актуальних проблем сучасної косметології, так як більшість із них створює людині серйозні фізичні та психологічні проблеми. Вони доставляють чимало незручностей в естетичному плані і масу клопоту при їх маскуванні.

Лікування рубців і стрій – складне завдання. Однак, комплексна, тривала і послідовна терапія завжди приносить свої плоди. Чим раніше розпочато лікування, тим більша ймовірність отримання вираженого позитивного ефекту. У молодих рубців і стрій ще є достатня кількість судин, а отже, збережено гарне живлення пошкоджених тканин і зберігається потенціал для максимально можливого відновлення. На жаль, повністю позбутися рубців неможливо. Але значно знизити їх прояв лікарям-косметологам під силу.

У нашому медичному центрі для лікування рубців і стрій застосовуються найсучасніші та ефективні методи: пілінги, фібробласти, мезотерапія, мезороллер. Це стосується тільки стрій, нормо трофічних і атрофічних рубців. Гіпертрофічні та келоїдні рубці вимагають особливого підходу до терапії.

Клітинна терапія фібробластами

Фібробласти - це клітини, які відіграють важливу роль у процесах регенерації та відновлення тканин у людському організмі. Вони відповідають за виробництво колагену та еластину, які є ключовими елементами в структурі тканин.

Метод лікування за допомогою власних фібробластів пацієнта широко застосовується у світі для усунення розтяжок і рубців на шкірі. Фібробласти отримують з невеликого шматочка шкіри пацієнта шляхом проведення панч-біопсії (зазвичай 2,5 мм в діаметрі) та направляються до спеціалізованої лабораторії для подальшого культивування. Після 30-денного періоду вирощування готові клітини вводяться в проблемні ділянки тіла пацієнта за допомогою ін'єкцій. В результаті повного курсу лікування, шкіра на місці рубців та розтяжок відновлюється, а рубці та шрами стають менш вираженими. Використання власних біоматеріалів пацієнта мінімізує ризик алергій та ускладнень після процедур

Редермалізація Hyalual

Редермалізація Hyalual («Гіалуаль») – одна з найефективніших процедур для зменшення рубців, розтяжок, постакне. Належить до ін'єкційних. Середній курс – 3-8 сеансів. Для більш вираженого ефекту вводити «Гіалуаль» рекомендують через 10-14 днів після кожного сеансу лазерного шліфування. Препарат містить сукцинат та гіалуронову кислоту, тому володіє антиоксидантними властивостями, добре акумулює вологу, нормалізує активність фібробластів, розгладжує рельєф.

Процедура редермалізації препаратом «Гіалуаль» здійснюється за наступним протоколом:

 1. Демакіяж за необхідності, видалення поверхневих забруднень, себуму та пилу;
 2. Антибактеріальна обробка;
 3. Локальна анестезія, якщо потрібно;
 4. Введення препарату «Гіалуаль»;
 5. Повторне знезараження;
 6. Нанесення засобу для регенерації.

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія дозволяє підвести лікувальний препарат безпосередньо до зони, яка його потребує. Препарат вводять на глибину 2-3 мм в тканину рубця або стрій. За допомогою мезотерапії активізується міжклітинний обмін. Після курсу процедур поліпшується зовнішній вигляд шкіри, рубці і стрії стають менш помітними, згладженими.

Ми застосовуємо з цією метою унікальний препарат FillerVit R. Коктейль із спеціально розробленим складом має здатність активно стимулювати синтез колагену, який, зміцнюючи шкіру, підтягує і скорочує стрії і рубці.

Двуада

Рубці гіпертрофічні (над рівнем шкіри) і атрофічні (нижче поверхні шкіри), а також стриї добре піддаються лікуванню за допомогою унікального методу - Двуади. Дана процедура містить два ферменти, колагеназу і гіалуронідазу. Перший елемент допомагає волокнам колагену оновитися, а саме: руйнує старі і стимулює активне зростання нових. Гіалуронідаза сприяє поліпшенню потоків крові і лімфи в тканинах, допомагає транспортувати активні речовини в глибокі шари дерми, а також полегшує виведення зайвої рідини з організму. Для видимого результату препарат необхідно вводити всередину рубця або стриї. Така процедура підходить для рубців в будь-якій зоні, а також для лікування розтяжок в популярних для їх появи місцях: на стегнах, грудях, спині, ногах, животі, сідницях, руках.

У середньому, курс становить 4-10 процедур з періодичністю 1 раз на 2 тижні.

МЕЗОРОЛЛЕР

Мезороллер - це стерильний медичний пристрій, що складається з циліндричної голівки з найтоншими голками (до 200 на одному барабані). Довжина голок - 1,5 - 2 мм. Голки створюють в шкірі мікроканали, в результаті чого відбувається стимуляція синтезу колагену, поліпшення мікроциркуляції, вирівнювання рельєфу шкіри.

Перед процедурою проводиться місцева анестезія кремом. Після обробки шкіри антисептиком, виконується процедура мезороллер. Місцева реакція полягає в почервонінні, зміні температури, чутливості. Ці явища проходять через 1 - 2 дні.

Періодичність процедур - 1 раз в 2 тижні. Курс - 6 - 10 процедур.

Всі три перерахованих вище методи можливо застосовувати як у вигляді монотерапії, так і поєднувати один з одним. Особливості комбінації завжди індивідуальні в кожному конкретному випадку. Підібрати найбільш оптимальний метод лікування під силу тільки кваліфікованому фахівцю, адже кожен метод має як свої показання, так і протипоказання.

Лікування рубців та розтяжок

В мезотерапевтичному лікуванні молодих рубців використовують Dermaheal HSR. Це інноваційний корейський препарат, до складу якого входить кілька груп активних речовин. Так, амінокислоти – «будівельний матеріал» для тканин. Вітаміни та мікроелементи живлять шкіру та нормалізують роботу ферментів. Гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру, а нуклеїнові кислоти є центральними в синтезі ДНК. Пептиди виконують роль регуляторів росту нових клітин та синтезу колагену, стимулюють ангіогенез. Таким чином, забезпечується комплексний підхід до позбавлення рубців.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

Це один з найкращих методів лікування стрій та рубців, оскільки полягає в ін’єкціонному введенні власної плазми пацієнта. Дана речовина отримується із його крові, тому надзвичайно насичена тромбоцитами і має цілющий та омолоджуючий ефект. Завдяки Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) відбувається відновлення старих та будування нових клітин. Ця процедура є цілком безпечною, оскільки використання крові пацієнта виключає випадки зараження чи відторгнення.

Завдяки Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) активізується обмін речовин у клітині, виведення токсинів та зайвої рідини, відбувається синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Це все на ранніх стадіях дозволяє повністю позбавитися від стрій та рубців, або зробити їх майже непомітними.

Також неабияк помітним є і зовнішній ефект, адже відразу після процедури помітно поліпшується колір та стан обличчя, знімається набряк.

Важливим є комбінування методів лікування рубців та стрій для досягнення кращого ефекту. Так, наприклад, при одночасному проведенню процедур Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) та мезороллера канали, що створені мезоролером для відновлення функціонування клітин, заповнюються плазмою пацієнта, що сприяє швидшому загоєнню та оновленню тканин шкіри.

Приходьте до нас і Ви залишитеся задоволені результатом лікування!

Тривалість Клітинна терапія фібробластами (SPRS-терапія) Вартість
40 хв

Фібробласти 40 млн 1 процедура (забір 1 панча)

28000 грн
2 год Фібробласти 40 млн 1 процедура (введення фібробластів через 4 тижні)
2 год Фібробласти 80 млн 2 процедури з інтервалом у 2 тижні (проведення 2 процедур через 2-3 тижнів)
* ціна вказана з урахуванням знижки
45000 грн *

Заморожування фібробластів та зберігання до 1 року

15000 грн
Тривалість Видалення шрамів і розтяжок Вартість
60 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 4200 грн
60 хв Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 2200 грн
60 хв Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 3950 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента / 2 флакона) 2200 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм / 2 мм / 3 мм (площа до 500 см2)
2400 грн
Тривалість Гідромеханопілінг Вартість
20 хв Гідромеханопілінг
Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2)
650 грн
30 хв Гідромеханопілінг
Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2) 
1300 грн  
40 хв Гідромеханопілінг
Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2)
2400 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014