Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Склеротерапія в Івано-Франківську

  • До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

   До

   Склеротерапия

   Після

   Склеротерапия

Склерозування вен – новий, однак ефективний метод боротьби з варикозом. До проблем з судинами схильні люди різного віку. Патологію спричиняють чимало факторів: спадковість, сидяча робота, малоактивний спосіб життя, гормональний дисбаланс, захворювання деяких внутрішніх органів. Вени розширюються, в них надходить більше крові. В результаті на шкірі з'являються випуклі ділянки синього кольору та розгалужені судинні сітки. При цьому виникають неприємні відчуття, біль у ногах, набряки.

Зверніть увагу: своєчасно розпочате лікування варикозу та інших хвороб судин дозволяє досягти добрих результатів. З цією метою застосовуються різні методики: ін’єкції спеціальних препаратів, хірургічне видалення проблемних вен. Перший спосіб стає все популярнішим, зокрема склерозування. Він передбачає введення в проблемну судину препарату, що склеює її стінки та робить непомітною. На відміну від операції, процедура малоінвазивна, а тому не потребує тривалого відновлення і не викликає сильного болю. Ризику побічних ефектів вона не має. Послуги зі склеротерапії в Івано-Франківську надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». 

Принцип дії

Застій крові у венах призводить до порушення кровообігу. Це одна з основних причин появи варикозу. Захворювання супроводжується болем, свербінням печінням, слабкістю при ходьбі. Склерозування – це методика, яка передбачає введення в проблемні вени склерозанту. Процедура дуже ефективна на початковій стадії варикозу. Склерозанти можуть бути рідкими та пінними. Склерозант склеює стінки судини, запобігаючи надходженню крові у просвіт. Вена перестає функціонувати і стає непомітною на поверхні шкіри. Також вирівнюється поверхня проблемної зони, проходять неприємні відчуття.

Переваги склерозування вен у нашому Центрі

Склерозування судин – популярна процедура. Це пояснюється низкою переваг:

 • Висока результативність в боротьбі з варикозним розширенням вен на початкових стадіях.
 • Універсальність – записатись на склерозування вен можуть і жінки, і чоловіки. Обмежень за віком, типом шкіри та сезонністю немає.
 • Малоінвазивність – на відміну від хірургічної операції, наша процедура не призводить до серйозного пошкодження шкіри. Склерозант вводиться дуже тонкими голками, запобігаючи рубцюванню.
 • Мінімум дискомфорту – процедура не потребує застосування додаткового знеболення, адже у складі наших препаратів є анестетик.
 • Доступність – ціни на лікування варикозного розширення вен склерозантами значно нижчі, ніж на хірургічне втручання. 
 • Зручність – складна підготовка не потрібна, а період реабілітації мінімальний.
 • Безпечність – послугу надають досвідчені спеціалісти з медичною освітою, що суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу. Для проведення процедури використовуються перевірені препарати та стерильні інструменти.

Показання

Склеротерапія ефективно бореться з:

 • Варикозним розширенням вен на початкових стадіях.
 • Судинними зірочками і сітками;
 • Надмірним утворенням нових судин (гіперваскуляризацією).

Зверніть увагу: лікування варикозу в Івано-Франківську методом склеротерапії проводиться лише на тілі. Для обличчя процедура не підходить. Щоб усунути судинні патології в цій зоні, записуйтесь на пілінг Sensi Peel, фотовидалення або лазерне видалення судин.

Які препарати ми застосовуємо?

Ми віддаємо перевагу пінним склерозантам. Завдяки своїй консистенції такі препарати не змішуються з кров’ю, а тому не втрачають ефективної концентрації. Також вони краще контактують з судинними стінками і підходять для вен будь-якого калібру. Наші склерозанти безпечні для здоров'я, про що свідчать результати численних лабораторних досліджень. Вводять їх тонкими голками, тож процедура малоінвазивна і не потребує тривалого відновлення. Склерозант містить анестетик, тому сильного дискомфорту пацієнт не відчуває.

З яких етапів складається сеанс?

Склеротерапія вен проводиться за стандартним протоколом:

 1. Попередня консультація, що включає огляд проблемної ділянки, оцінювання її поточного стану, опитування пацієнта для виключення протипоказань;
 2. Нанесення розмітки;
 3. Дезінфекція;
 4. Ін'єкції склерозанту;
 5. Накладання ватного тампона.

Після сеансу обов'язкове використання компресійної білизни. Пацієнт надягає спеціальні панчохи, що купуються в Центрі. Підбирають їх індивідуально. Також фахівець дає рекомендації щодо післяпроцедурного догляду, які потрібно виконувати для прискорення реабілітації.

Яких чекати результатів?

Склеротерапія вен – процедура з високою ефективністю. Судини стають непомітними буквально відразу після сеансу. Колір шкіри над ними вирівнюється, поверхня розгладжується. Також минають дискомфортні відчуття і важкість у ногах, повертається легкість ходи. 

Вартість послуги в Івано-Франківську

Ціна склерозування судин в Івано-Франківську вказана в таблиці внизу сторінки та в спеціальному розділі з розцінками на всі процедури Центру. Докол оплачується додатково згідно з прайсом. Відразу після сеансу треба носити компресійні панчохи. Їх допоможе підібрати спеціаліст нашого Центру. Вартість залежатиме від індивідуальних параметрів пацієнта.

Консультація надається безкоштовно. Інформація про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас зібрана в блоці «Акції». У разі виникнення додаткових питань зв'яжіться з нашими операторами. Зробити це можна за контактним телефоном або через форму на сайті.

Скільки сеансів потрібно?

Склеротерапія вен належить до одноразових процедур. При необхідності проводиться докол (оплачується окремо). Роблять його в період між 7 і 14 днем після основної процедури. Через 1 місяць склерозування можна повторити, якщо потрібно.

Тривалість Склеротерапія
Вартість
60 хв Склеротерапія - 1 ампула (2 мл) 2500 грн
40 хв Докорекція зони проведення (діє протягом 2 тижнів після процедури і тільки в зоні, де залишились залишкові явища) 700 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014