Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції
 • Лазерхауз
 • Онлайн-консультація гінеколога-ендокринолога

Онлайн-консультація гінеколога-ендокринолога в Івано-Франківську

hero.jpg

Робота всіх органів та систем організму тісно пов’язана. Гормональний баланс, що лежить в основі роботи статевої системи жінки, – є важливою складовою не лише репродуктивного здоров’я. Він впливає на роботу багатьох внутрішніх органів, від нього залежить стан шкіри, волосся. Саме через це інколи виникають ситуації, коли суто косметологічні процедури не дають бажаного результату.

Серед найпоширеніших проблем – поява ділянок гіперемії, лущення, висипи, запальні процеси, зміна кольору шкіри, поява шкірних новоутворень. Страждає також шкіра голови, а через це – і волосся. Воно стає жирним чи навпаки занадто сухим, тьмяним, ламким, сповільнюється його ріст, посилюється випадіння. Причиною таких станів можуть бути ендокринні розлади, гінекологічні хвороби. Кваліфікований лікар-гінеколог Центру з’ясує причину негараздів та призначить ефективне лікування.

Відтепер отримати консультацію фахового гінеколога в Івано-Франківську Центру «Лазерхауз» можна онлайн. Дистанційне спілкування через Zoom дає можливість швидко отримати відповіді на питання, що цікавлять. Які аналізи варто здати, які обстеження пройти, що встановити причину захворювання? Якщо діагностика вже позаду, лікар призначить потрібні медикаменти, дасть рекомендації щодо догляду за шкірою вдома. А головне, все це можна зробити у комфортний час та у зручному місці.

Що необхідно для Zoom-консультації?

Щоб консультація пройшла належним чином, варто підготувати технічні можливості для зустрічі онлайн. Потрібно мати будь-який гаджет із камерою та мікрофоном. Це може бути планшет, ноутбук, звичайний смартфон або ПК, обладнаний відповідною гарнітурою. Зустріч відбувається за попереднім записом – можна самостійно зателефонувати Центр чи замовити зворотний дзвінок. Підтвердженням запису на онлайн-консультацію є внесення передплати обраним способом. Після зарахування коштів буде відправлено посилання, за яким можна буде приєднатись на зустріч в обраний час. Загальний час дистанційної зустрічі складає 40 хвилин.

В Центрі «Лазерхауз» Ви також можете отримати консультацію лікаря дерматолога, трихолога, подолога, компустіолога та нутриціолога.

Увага! Запис на прийом до даного спеціаліста Центру відбувається лише за наявності направлення від дерматолога або трихолога.

Які переваги онлайн-консультації у Центрі «Лазерхауз»?

Серед головних причин, через які варто записатись на дистанційну консультацію до гінеколога Центру, варто виділити наступні:

 1. Комфорт та економія часу. Звернутись до лікаря можна не виходячи з дому. Під час запису ви обираєте потрібний день та зручний час онлайн зустрічі.
 2. Комплексний підхід до вирішення проблеми. Лікар уважно вислухає симптоми, які турбують, детально розповість про можливі причини їх виникнення, призначить аналізи та обстеження.
 3. Індивідуальна робота з кожної пацієнткою. Призначення лікування відбувається з урахуванням особливостей здоров’я, можливих хронічних захворювань.
 4. Можливість віддалено отримати комплексну та грамотну консультацію фахового гінеколога. Всі спеціалісти мають вищу медичну освіту та багатий досвід практичної роботи у сфері здоров’я репродуктивної системи жінки.
 5. Наявність постійної підтримки фахівців «Лазерхауз».

Використання сучасних технологій та новітніх методів лікування – головний принцип роботи Центру. Дерматологічні проблеми (висипи, вугрова хвороба, розацеа) та косметологічні дефекти (нерівномірний мікрорельєф, сліди постакне) не є остаточним вироком. Звернувшись на консультацію до гінеколога Центру, ви з легкістю подолаєте ці негаразди. Під час лікування фахівці застосовують найефективніші препарати, що дозволяють впоратись не тільки із зовнішніми проявами проблеми, але й усунути причини їх виникнення. Онлайн-консультація – це перший крок до здоров’я та красивої шкіри. Будьте певні, зміни на краще стануть помітні не лише вам, а й усім оточуючим!

Які питання допоможе вирішити лікар та чого очікувати від консультації?

Під час Zoom-консультації лікар-гінеколог Центру «Лазерхауз»:

 1. Пояснить результати наявних результатів УЗД-обстеження чи лабораторних досліджень.
 2. Для уточнення діагнозу можуть бути призначені додаткові аналізи, діагностичні процедури.
 3. Якщо причина шкірних негараздів не пов’язана з роботою репродуктивної системи, лікар направить пацієнта до фахівців іншого профілю.
 4. На основі даних обстежень та аналізів, враховуючи індивідуальні особливості здоров’я пацієнта, лікар призначає курс лікування.
 5. Завершення консультації є рекомендації щодо щоденного догляду за шкірою в домашніх умовах.

Окрім питань безпосередньо статевої системи, гінеколог також допоможе вирішити питання:

 • гіперемії шкіри під час температурних коливань;
 • появу печіння, свербежу чи інших неприємних відчуттів;
 • запальних захворювань шкіри, пов’язаних з висипами, утворенням папул, пустул.

Скільки коштує Zoom-консультація гінеколога в Івано-Франківську

Тариф на онлайн-консультацію фахівця у «Лазерхауз» фіксований. Ознайомитись із вартістю можна в таблиці одразу після опису або в загальному прайсі послуг VIP-Центру. Перелік діючих наразі знижок та спеціальних пропозицій представлений у розділі «Акції». Запис на консультацію відбувається за телефоном у шапці сайту або через форму зворотного зв’язку. Також можна замовити зворотний дзвінок.

Не зволікайте! Довірте красу та здоров’я досвідченим майстрам «Лазерхауз»!

Тривалість Консультація гінеколога-ендокринолога Вартість
40 хв Консультація гінеколога-ендокринолога 700 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014