Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фракційне омолодження Resur FX в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

resur_fx.jpg

Фракційне омолодження – одна з найефективніших процедур, що борються з ознаками старіння. Методика допомагає зменшити вікові прояви на обличчі, шиї, декольте, кистях рук. Показана при зморшках, провисаннях, в’ялості. Унікальну послугу в Івано-Франківську пропонує Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Вона характеризується високою результативністю та безпечністю, оскільки проводиться на революційній лазерній системі M22 від відомої американської компанії Lumenis. Фракційний модуль Resur FX дозволяє досягти неймовірного ефекту, оскільки пришвидшує регенераційні процеси в глибоких шарах шкіри. Методика малоінвазивна, тому має чимало переваг перед хірургічним втручанням. Реабілітаційний період набагато коротший, ризик виникнення побічних ефектів та ускладнень виключений. Больові відчуття під час сеансу мінімальні. Після курсу процедур зморшки стають менш помітними, підтягується овал, підвищується пружність. Для досягнення максимального результату фракційне омолодження поєднується з хімічним пілінгом PRX-Т33.

Як працює методика?

Лазерне омолодження на ResurFX – це унікальна процедура, спрямована на зменшення зморшок, провисань та інших вікових змін. Фракційний модуль генерує потік світла, який розділяється на сотні тонких променів завдяки спеціальному фільтру. Коли вони потрапляють на шкіру, то формують своєрідні мікроканали, які стимулюють природну регенерацію та синтез колагенових і еластинових волокон. Підвищення рівня фібрилярних білків робить шкіру більш пружною та еластичною. На місці пошкоджених клітин починають формуватись нові. Завдяки цьому зморшки стають менш помітними. Також уповільнюються процеси старіння. Виражений результат з'являється за умови проходження повного курсу.

Перед фракційним шліфуванням проводиться мікрошліфування (видалення верхнього шару клітин на апараті HydraFacial), термоліфтинг (прогрівання тканин променем, згенерованим IPL-модулем платформи Lumenis M22) та фотовидалення судин (лише за показаннями). В кінці сеансу наноситься хімічний пілінг PRX-Т33, що містить трихлороцтову і койєву кислоти, а також перекис водню.

Переваги процедури в «Лазерхауз» в Івано-Франківську

Фракційне омолодження з пілінгом PRX-Т33 має чимало переваг:

 • Революційне обладнання. В кабінетах нашого Центру встановлена мультифункціональна платформа Lumenis M22, яка вважається найкращою в лазерній косметології завдяки високій результативності та безпечності.
 • Ефективність. Методика бореться не лише з зовнішніми віковими проявами, але й уповільнює старіння на клітинному рівні.
 • Універсальність. Процедуру рекомендують чоловікам та жінкам різного віку. Обмеження за фототипом та сезонністю відсутні. Список протипоказань мінімальний.
 • Малоінвазивність. Рубців та шрамів не залишається.
 • Комфорт. Технологія безперервного контактного охолодження захищає шкіру від перегріву та зменшує больові відчуття. За необхідності ділянку можна додатково знеболити.
 • Безпечність. Лазер сертифікований в Україні і пройшов численні клінічні дослідження, перш ніж потрапити до нашого Центру. Проводять процедуру досвідчені фахівці з медичною освітою, які пройшли спеціальне навчання.
 • Виключення алергічних реакцій та побічних ефектів.
 • Відсутність складної підготовки.

Показання

Фракційне омолодження з пілінгом PRX-Т33 рекомендується при таких проблемах:

 • Виражені ознаки старіння;
 • Зморшки навколо губ, на лобі тощо;
 • «Гусячі лапки»;
 • Провисання шкіри;
 • Шрами після вугрової хвороби;
 • Зниження тургору;
 • Деформація контуру.

Обладнання, яке ми використовуємо

Наші спеціалісти проводять фракційне омолодження обличчя в Івано-Франківську на найкращій багатомодульній платформі Lumenis M22 від знаменитого американського бренду. У комплекті поставляються 3 насадки, що підходять для розв’язання багатьох косметологічних проблем. Фракційний модуль Resur FX використовують не лише для зменшення вікових змін, але й для шліфування рубців, стрій та слідів від акне. Він стимулює продукування колагену та пришвидшує відновлення тканин, тож шкіра стає більш пружною. Насадка IPL застосовується під час термоліфтингу та видалення судин.

Перш ніж потрапити до нашого Центру, лазер пройшов чимало лабораторних досліджень та перевірок. Lumenis M22 сертифікований в Україні та відповідає міжнародним стандартам якості, тому процедура характеризується безпекою і комфортом для пацієнта. У конструкції передбачена технологія безперервного контактного охолодження, яка запобігає перегріву і забезпечує додатковий комфорт під час сеансу. Завдяки інноваційним рішенням період реабілітації після мікрошліфування на Lumenis M22 значно коротший, ніж після омолодження іншими лазерами.

Основні етапи сеансу

Фракційне лазерне омолодження відбувається за стандартним міжнародним протоколом. На очному огляді фахівець оцінює поточний стан зони, збирає анамнез, виключає можливі протипоказання, визначає фототип та виставляє персональні параметри лазера. Сама процедура складається з таких дій:

 1. Демакіяж (лише для обличчя), очищення поверхні від себуму та пилу.
 2. Мікрошліфування.
 3. Термоліфтинг по гелю.
 4. Фотовидалення судин (за показаннями).
 5. Місцеве знеболення (якщо у пацієнта висока чутливість).
 6. Фракційне шліфування насадкою Resur FX.
 7. Пілінг PRX-Т33.
 8. Видалення залишків препарату.
 9. Антибактеріальна обробка «Хлоргексидином».
 10. Нанесення засобу з регенеративними властивостями та сонцезахисту (якщо необхідно).
 11. Рекомендації щодо правильного догляду за ділянкою під час реабілітаційного періоду.

Яких результатів очікувати?

Після курсу фракційного омолодження з пілінгом PRX-Т33 стан шкіри значно поліпшується. Зморшки стають менш глибокими, розгладжуються «гусячі лапки», зменшується провисання шкіри, старіння уповільнюється. Також спостерігається вирівнювання поверхні шрамів, що залишились після акне. Контур підтягується, пружність підвищується, оскільки лазер стимулює вироблення колагену та еластину.

Зверніть увагу: після сеансу можливе легке почервоніння шкіри. Іноді також з'являються незначні набряки. Такі реакції – нормальні. Через 1-2 доби вони самостійно проходять. Для загоєння в середньому потрібно 7-10 днів, для повного відновлення – до 3-4 тижнів. На тривалість реабілітаційного періоду впливають персональні особливості організму пацієнта.

Вартість послуги в Івано-Франківську

Щоб ознайомитися з ціною фракційного омолодження з пілінгом PRX-Т33, зазирніть в таблицю під статтею або в однойменний розділ, де зібрані розцінки на всі послуги «Лазерхауз». Вартість залежить від зони. Постійним та новим клієнтам ми регулярно даруємо знижки на процедури. Інформація про вигідні пропозиції вказана в блоці «Акції». Консультація безкоштовна. Залишились додаткові питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами. Контактні телефони шукайте в шапці сайту. Також можна написати нам в месенджер або заповнити спеціальну форму.

Скільки потрібно сеансів?

Для отримання максимального ефекту від фракційного омолодження з пілінгом PRX-Т33 рекомендується відвідати 2-4 процедури. Між візитами потрібно робити перерву тривалістю в 1 місяць.


Тривалість Фракційне омолодження (фраксель)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год Фракційне омолодження + PRX-T33 (обличчя) 5200 грн
1 год 20 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
1 год 40 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Фракційне омолодження (1 см2) 500 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014