Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне видалення винних плям дітям в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

Винні плями (або капілярна ангіопатія) – це патологія дрібних судин, що виникає через їх неспроможність звужуватись. Через порушення будови капіляри постійно розширені та переповнені кров’ю. Скупчення таких судин має яскравий колір та виглядає як червоно- та синьо-фіолетові плями та відомі більшості під назвою «винні плями». Дефект формується на етапі внутрішньоутробного розвитку. В більшості випадків судинні плями розташовані на обличчі та шиї, хоча можуть знаходитись на руках чи ногах. Спершу уражена ділянка має блідий рожевий відтінок. Але з часом вона темнішає та набуває насиченого яскравого забарвлення. Із зростанням дитини окрім кольору змінюються і розміри плями. Вона стає більшою, а це нерідко створює певний психологічний дискомфорт. Розширені капіляри легко травмуються, що призводить до кровотечі, створює ризик інфікування.

Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» в Івано-Франківську надає можливість назавжди видалити капілярні плями у дитини. За допомогою унікального лазеру Vbeam Perfecta від провідної марки Candela (США) боротьба із патологією відбувається максимально ефективно та безпечно. Обладнання призначене саме для  усунення червоних судинних вад шкіри та може застосовуватись для лікування дітей з перших днів життя.

lazernyy-piling.jpg

Який принцип дії лазерного видалення?

Для видалення винних плям у дітей використовують лазерний апарат Vbeam Perfecta відомого американського бренду Candela. Цей пристрій офіційно визнаний «Золотим стандартом» серед засобів боротьби з капілярними патологіями шкіри у дітей. Апарат генерує лазерну хвилю довжиною 595 нм. Точковий імпульс влучно потрапляє на ділянку із патологією та вражає лише пошкоджені судини. Технологія мікроімрульсів, що лежить в основі роботи лазера Candela, запобігає надмірному нагріву шкіри. Оксигемаглобін, наявний у патологічних капілярах, поглинає лазерний промінь. Кожен імпульс розбивається на 8 мікроімпульсів, завдяки чому створюється потужне енергетичне навантаження на ділянку ураження. В результаті стінки капілярів склеюються, кров згортається. Унікальна технологія дозволяє досягти бажаного ефекту швидко та водночас делікатно, не травмуючи тканини навколо.

Інтегрована система контактного охолодження DCD, яка вбудована в лазерний апарат, захищає шкіру від опіку, робить процедуру комфортною та безболісною. Лазер може бути використаний для лікування дітей та новонароджених.

Переваги лазерного видалення винних плям дітям у Центрі «Лазерхауз»

Чому для видалення винних плям лазером дітям будь-якого віку варто звернутися саме до «Лазерхауз»?

Переваги Центру наступні:

 • можливість проведення швидкого та безпечного видалення капілярних скупчень у дитини будь-якого віку на різних ділянках тіла;
 • всі лікувально-косметологічні процедури виконуються із застосуванням безпечного та ефективного обладнання, що підтверджують наявні сертифікати. Лазерний апарат від Candela визнаний «Золотим стандартом» серед методів боротьби із червоними капілярними патологіями;
 • гарантія стовідсоткового усунення винної плями, спостереження лікаря під час відновлення;
 • фахівці «Лазерхауз» – це досвідчені фахівці з медичною освітою;
 • довіра мільйонів пацієнтів підтверджена численними нагородами та багаторазовими перемогами у конкурсі «Вибір року»;
 • індивідуальний підхід у роботі з кожним пацієнтом, що дозволяє врахувати особливості анамнезу та здоров’я конкретної дитини;
 • процедури з усунення судинних дефектів за допомогою лазеру не тільки ефективні, а й безпечні. Підтвердженням цього є міжнародні дипломи та грамоти наших фахівців.

Як проходить процедура видалення винних плям дітям?

Перший етап на шляху до позбавлення винних плям – очна консультація. Під час прийому фахівець Центру проводить огляд проблемної ділянки шкіри, дізнається про анамнез пацієнта, вивчає наявність протипоказань. Наступний крок – налаштування обладнання відповідно до особливостей пацієнта та безпосередньо видалення плями. Процедура комфортна, дитина не відчуває болю, печіння чи подразнень. Завершальний етап – отримання рекомендацій щодо періоду відновлення. Також лікар дасть рекомендації, як дбати про оброблену ділянку шкіри в домашніх умовах.

Які апарати використовують в Центрі в Івано-Франківську?

Якісне видалення винних плям у дітей будь-якого віку в Івано-Франківську стало можливим завдяки використанню нашим Центром унікального апарату Vbeam Perfecta від провідної компанії Candela (США). Дія кольорового лазеру базується на принципі селективного фототермолізу. Лазерні промені довжиною 595 нм спрямовані виключно на оксигемоглобін у капілярах із судинною ангіопатією. Нормальні тканини, що оточують проблемну ділянку, не піддаються дії лазеру. Результатом інтенсивного нагріву є згортання крові та склеювання капілярів з припиненням їх функціонування.

Який результат видалення винної плями у дітей в Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську?

Усунення винної плями лазером Vbeam Perfecta – це курсове лікування. І хоча помітні зміни відбудуться вже після першого сеансу, для отримання найліпшого ефекту бажано пройти лікування повністю. В результаті обробки лазером ділянки шкіри із капілярною патологією:

 1. Зникають прояви капілярної мальформації.
 2. Тон шкіри стає більш рівний.
 3. На ділянках впливу лазеру шкіра підтягується, підвищується її еластичність.

Важливо не забувати про можливе почервоніння шкіри деякий час після сеансу лазерного лікування. Хвилюватись з цього приводу не потрібно. Така реакція є природньою та самостійно сходить нанівець протягом 1 тижня.

Яка вартість видалення винних плям лазером в Івано-Франківську?

Дізнатися, скільки коштує лазерне видалення винних плям, можна з таблиці нижче на сторінці. Також ця інформація міститься у загальному прайс-листі Центру. Попередня консультація надається безоплатно. Ознайомитись із спеціальними пропозиціями та поточними знижками можна в розділі «Акції». Щоб записатися на консультацію чи на процедуру видалення судинного дефекту, подзвоніть за номером на сайті Центру чи вкажіть дані для зворотного зв’язку у відповідну форму.

Скільки процедур знадобиться?

Остаточний результат можна побачити лише по завершенню курсу лікування, призначеного лікарем Центру. В залежності від особливостей патології може бути рекомендовано пройти 1-7 сеансів. Інтервал між візитами складає місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів та вартість зможе сказати тільки лікар при очному огляді
 • Консультація - безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014