• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ЛИШЕ 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Відгуки у Івано-Франківську

 • Іванна
  Відвідувала масажиста, проходила курс ручних масажів, поєднювала з апаратним масажем LPG. Все дуже мподобалося, професійні послуги, гарне відношення для клієнтів. Обов'язково буду розповідати друзям!
 • Аня
  Попала сюди випадково, просто вирішила зайти. Так і буваю тепер тут 2 рази на тиждень. І епіляцію роблю і ін'єкції, в онколога була-оглядала новоутворення, в подолога(тут доречі є класний засіб для видалення бородавок). Все подобається!
 • Настя
  Мені все подобається! Тут всі дуже привітні, ввічливі! Помітно, що всі співробітники прагнуть надавати високий сервіс і їм це виходить. Відвідую косметолога Дубенко Х.В., проводжу собі чистки,пілінги, контурну пластику. Косметолог дуже уважна до мене, процедури дуже ефективні. До мене перетелефоновують і цікавляться як я себе почуваю. Загалом, тут працюють професіонали!
 • Аліна
  Дуже люблю відвідувати Лазерхауз! Помітнго, що персонал дуже старається, всі ввічливі, надають прекрасний сервіс. Ходжу на курс лазерної епіляції. результатом дуже задоволена))
 • Ангеліна
  Можу з впевненістю сказати, що тут роблять найкращі губи. Вже не перший раз проводжу контурну пластику губ, але техніка,якою проводять тут процедуру якась нереальна, мені дуже подобається. хто вагається-йдіть і робіть, не пожалієте!
 • Марія
  Дуже люблю цей заклад, всіх співробітників, це тепло і затишок,яке панує в Лазерхауз. Кавою пригостять і про всі процедури розкажуть, запитають як все пройшло. Сервіс на дуже високому рівні!
 • Аліса
  Вас мені порадила подруга, і от я вже півтора роки постійний клієнт центру. Завжди випробовую на собі всі новинки) і ще жодного разу не пожаліла, що обрала саме вас!
 • Ніна
  Живу у містечку неподалік від Франківська, їзжу до Вас на епіляцію ніг і верхньої губи. Можу сказати лише одне слово, яке опише все моє враження від вашого центру - це СУПЕР! Приємно, що до всіх відвідувачів відносятся як до зірок, уважно та з розумінням.
 • Аліна
  Я чомусь завжди була впевнена, що ботокс колять в губи,а робити собі ін'єкційні процедури потрібно починати років так з 40. Як я помилялася. Добре, що звернулася зараз, а косметолог Христина Володимирівна мені все пояснила і підібрала дієві процедури. тепер вік мені не страшний з Лазерхауз!
 • Марія
  Лікувала у цьому центрі пігментацію. Скажу чесно,вже думала, буду ходити з нею все життя, але є така чудова косметика,як Зейн Обаджи і чудові спеціалісти,які розписують протокол лікування і ведуть клієнта від початку і до кінця. дякую, що допомогли мені позбутися проблеми!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.