• глибоке бікіні
  970 грн 550 грн

  Осіння пропозиція
  на лазерну епіляцію
  «Золотий стандарт»

  Детальніше

 • -30%

  НА КУРС! Знижка при оплаті від
  4-х процедур лазерної
  епіляції «Золотий стандарт»

  Детальніше

 • -50%

  ЗА відгук В INSTAGRAM “Рекомендую Лазерхауз!” Залиште відгук про наш Центр
  в Instagram та отримайте знижку
  на лазерну епіляцію
  «Золотий стандарт»

  Детальніше

 • -35%

  АЛЬТЕРНАТИВА ПЕРЕСАДКИ ВОЛОССЯ REGENERA Унікальна ціна
  39000 грн 25000 грн

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВАЧКА!
  Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • LPG-масаж
  всього тіла
  3650 грн 2500 грн
  5 процедур LPG-масажу
  + костюм в подарунок

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
58 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція в Івано-Франківську. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Вікторія
  Доброго дня. Хотіла запитати чи сильне лущення шкіри спостерігається після ABR- пілінгу? Курс краще планувати так щоб бути вдома, чи можна поєднювати з виходами на роботу та звичайним життям?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Вікторія. Після ABR- пілінгу може спостерігатися незначна гіперемія, стягнутість шкіри та лущення, яке наступає на другу добу і тримається 1-2 дні. Виходячи на вулицю обов'язково треба наносити сонцезахисний засіб SPF 50. Тривалість лущення і незначного почервоніння шкіри залежить від її чутливості. Більш детально по реабілітації Вас зможе зорієнтувати косметолог при очному огляді. Консультація з даного приводу безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Наталія
  Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи проводити лазерну епіляцію в період грудного вигодовування категорично не рекомендується, якщо так, то чому саме ? Наперед вдячна за відповідь!
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Наталія. Період лактації являється протипоказанням до проведення лазерної епіляції. Оскільки організм жінки більш сприйнятливий до зовнішніх подразників в даний період, у зв'язку з чим неприємні відчуття під час проведення процедури можуть сприйнятись як стрес, внаслідок чого лактації припиниться. Будемо раді Вам допомогти після закінчення лактації!
 • олена
  скажіть будь ласка а ця процедура допоможе прибрати зморшки на передпліччі
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Олена. Так, процедура віскі-пеленання допомагає згладжувати старі зморшки та запобігає утворенню нових, у всіх ділянках тіла. Звісно, все залежить від того, наскільки проблема є вираженою. Також для досягнення вираженого ефекту, необхідно пройти курс процедур. Можливо спеціаліст порадить Вам іншу процедуру в нашому центрі. Консультація з цього приводу безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія
  Доброго дня. Чи входять сідниці у епіляцію глибокого бікіні? Чи потрібно робити окремо епіляцію на ці ділянки? І яка різниця між епіляцією всієї поверхні сідниць і 1/2?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Вікторія. Ні, зона сідниць не входить в зону епіляції глибокого бікіні, це окрема ділянка. При епіляції всіх сідниць, епілюється вся поверхня. А в зоні 1/2 сідниць, лише те, що виходить за межі міжсідничної складки. Точно зможе визначити спеціаліст при очному огляді. Консультація з цього питання безкоштовна. Будемо раді Вам допомогти!
 • Марія
  Доброго дня. Яка ціна курсів навчання косметології ?І чи є можливість працевлаштування ?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Вартість і тривалість навчання залежить від рівня підготовки і вимог учня. Після закінчення навчання видається диплом про проходження курсів «Лазерхауз». Навчання проводимо в різних містах України. Детальну інформацію з питань навчання і вартості курсів можна отримати за телефоном: 0639468903. Будемо раді Вам допомогти!
 • Оля
  Доброго дня! Хочу видалити родимку на обличчі. Читала, що не можна деякий час після процедури загорати. Зараз влітку краще не видаляти? Чи можна просто те місце пластиркм закривати?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Ольга. Так, дійсно, при проведені процедури по видаленню родимки не можна активно засмагати 2 тижні до та після процедури. Але літня пора не є протипоказом до проведення. Так, місця видалення при виході на вулицю можна буде заклеювати місце пластиром, цього буде достатньо для захисту. Більш детально з приводу після процедурного догляду Вас зможе проконсультувати спеціаліст на очному огляді. Будемо раді Вам допомогти!
 • Маріна
  Доброго дня! Якщо я новий клієнт на лазерну епіляцію, то якщо я візьму акційну пропозицію бікіні+пахви, то. буде діяти знижка 40%?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Марина. Акційна пропозиція бікіні+пахви за 799 грн. є актуальною для всіх наших клієнтів, і нових і постійних. Та діє до 15 серпня, і по ній можна оплачувати процедури наперед. По акції для новачка 40% ці зони будуть коштувати 804 грн. та ця акція діє до 15 липня включно. Акції та знижки в нас не сумуються. Будемо раді Вам допомогти!
 • Анна
  Доброго дня) Скажіть будь ласка,зі скількох років можна проходити курс лазерної епіляції?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня. У нашому центрі лазерну епіляцію проводять з моменту статевого дозрівання (у дівчат перша менструація, у хлопців коли починає ламатися голос).
 • Кристина
  Добрий день)який засіб кращий для регенераціі Пантенол чи бепантен? В чому іхня різниця
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Кристино! Такі засоби як Пантенол та Бепантен використовуються для відновлення після процедури лазерної епіляції, але головне обрати засіб без вмісту етилового спирту у складі. Дані засоби направлені зняти почервоніння. Через те, що вони являються однокомпонентними препаратами, при тривалому використанні вони лягають на шкіру плівкою забиваючи пори, тому їх краще використовувати не на постійній основі. Між собою препарати являються аналогами та відрізняються лише діючою речовиною. Основною діючою речовиною Бепантена є декспантенол. У Пантенола головний діючий компонент — пантенол, аналог декспантенола. Спеціалісти нашого Центру радять використовувати регенеруючий крем Vivax. Перевага цього засобу, що він на основі пептидів (амінокислоти, що містять білки). Білок — це будівельний матеріал нашого організму, він є в кожній нашій тканині. Білок містить в собі вологу завдяки чому вода не так швидко випаровується з організму і саме це сприяє зволоженню шкіри, швидкій регенерації та відновленню тканин. Після лазерної епіляції, під впливом селективного термолізу, волосяний фолікул руйнується і волосок вже являється чужорідним тілом, оскільки він не кровопостачається. Саме у цей період шкіра реагує та виштовхує волосок. Аби скоріше позбутися волоска, необхідно відновити шкіру на її внутрішніх шарах, а саме в дермі. Тому вибір регенеруючого засобу являється одним з немало важливих питань.Запрошуємо Вас до Центру, аби на місті зі спеціалістом Ви могли детальніше проконсультуватися безпосередньо зі спеціалістом. Будемо раді бачити Вас!
 • Юля
  Доброго дня)який найкращий засіб для регенераціі Після лазерноі епіляціі зони бікіні?
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Юля! Спеціалісти нашого Центру радять використовувати регенеруючий крем Vivax. Перевага цього засобу, що він на основі пептидів (амінокислоти, що містять білки). Білок — це будівельний матеріал нашого організму, він є в кожній нашій тканині. Білок містить в собі вологу завдяки чому вода не так швидко випаровується з організму і саме це сприяє зволоженню шкіри, швидкій регенерації та відновленню тканин.Також, для регенерації можна використовувати такі засоби як Пантенол та Бепантен, але головне обрати засіб без вмісту етилового спирту у складі. Дані засоби направлені зняти почервоніння. Через те, що вони являються однокомпонентними препаратами, при тривалому використанні вони лягають на шкіру плівкою забиваючи пори, тому їх краще використовувати не на постійній основі. Після лазерної епіляції, під впливом селективного термолізу, волосяний фолікул руйнується і волосок вже являється чужорідним тілом, оскільки він не кровопостачається. Саме у цей період шкіра реагує та виштовхує волосок. Аби скоріше позбутися волоска, необхідно відновити шкіру на її внутрішніх шарах, а саме в дермі. Тому вибір регенеруючого засобу являється одним з немало важливих питань. Запрошуємо Вас до Центру, аби на місті зі спеціалістом Ви могли детальніше проконсультуватися безпосередньо зі спеціалістом. Можемо допомогти підібрати час для запису онлайн і телефонному режимі по номерах (032) 253-9791, (093) 177-1643. Також консультуємо та ведемо запис онлайн та за Вайбером. Будемо раді допомогти!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.