• Лазерхауз франківськ отримати знижку
  Дякуємо
  за довіру!

  Детальніше

 • тільки 4 дні:
  16, 17,19 і 21 грудня

  ЗНИЖКА -50%

  Детальніше

 • -30%

  Контурна пластика JUVEDERM (США)

  Детальніше

 • new

  LPG масаж
  у подарунок!
  Оплати процедури наперед та отримай масаж у подарунок.

  Детальніше

 • -50%

  Комплексна чистка HydraFacial
  2100 грн1050 грн
  • Глибока чистка шкіри
  • Зволоження та живлення;
  • Без почервоніння та
   тривалого відновлення шкіри

  Детальніше

 • -30%

  Бездоганне очищення! Знижка на чистки обличчя

  Детальніше

 • Даруємо 15 путівок на двох до Венеції, Парижу та на Канарські острови

  Детальніше

 • Знижки на лазерну епіляцію
  до -35%

  Детальніше

 • Знижки на косметологію
  до -50%
  Акційні пропозиції на косметологію обличчя та тіла, ін'єкції та інші процедури

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація вищої категорії
40 Філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

 • Лазерхауз
 • Питання відповіді у Івано-Франківську

Лазерна епіляція в Івано-Франківську. Консультація - відповіді на ваші питання

 • Sofia

  Доброго вечора, яка ціна консультації на рахунок епіляції над верхньою губою?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Добрий день! Консультація по лазерній епіляції в нашому центрі безкоштовна. Записатися Ви можете зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті (034) 274-1615, (093) 177-1608 або viber (098) 892-9256. Будемо раді Вам допомогти!
 • Ірина

  Доброго дня. Цікавить тривалість процедури епіляції, скільки часу займає одна процедура зони бікіні?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ірина! В нашому центрі використовують сучасне обладнання - американський діодний лазер Lumenis Light Sheer. Є 2 типи аппаратів Lumenis Light Sheer Duet - оснащений 1-ю вакумною насадкою, за рахунок чого процедура проходить трохи швидше, але наприклад, міжсідничну складку оброблюють меншою насадкою ЕТ. Тривалість процедури лазерної епіляції бікіні глибокого 20 хвилин. Також в нашому центрі використовують Lumenis Light Sheer ЕТ - оснащений насадкою з сапфіровою оптикою, що дає додаткове контактне охолодження до -4С (завдяки цьому процедура проходить максимально комфортно). Різні моделі по ефективності не поступаються одна одній. Будемо раді Вам допомогти!
 • Таня

  Доброго дня! Скажіть будь ласка чи ви удаляєте бородавки? Якщо так то яка ціна процедури?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Тетяна! В нашому центрі бородавки видаляють методом кріодеструкції (за допомогою рідкого азоту). Вартість видалення 1-го новоутворення складає від 150 гривень до 250 гривень в залежності від розміру. Перед видаленням можна провести знеболення ультракаїном. Знеболення оплачується окремо - 50 гривень. При видаленні бородавок може знадобитися декілька процедур в залежності від глибини залягання кореня. Також акцентуємо увагу, що якщо у косметолога виникнуть питання щодо доброякісності новоутворення, видалення не проведуть і Вас перенаправлять на консултьтацію до онколога. На даний момент в нашому центрі консультації онколога немає. Будемо раді Вам допомогти!
 • Віка

  Доброго дня.Хочу лазерну епіляцію ніг.Але цікаво.скільки сеансів потрібно відвідати щоб позбутись волосся?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! В середньому знадобиться від 4-х до 8-ми сеансів. Кількість процедур індивідуальна для кожного, адже залежить від кількості закладених фоллікулів, та волосся в анагені на момент проведення кожної процедури. Будемо раді Вам допомогти!
 • Марта

  Доброго дня. Підкажіть,будь ласка,чи можливе лікування лазерними технологіями фолікулярного кератозу(волосяного лишаю) на обличчі?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Марта! В даному випадку можемо рекомендувати Вам консультацію нашого дерматолога у Львові. Для зручності можливо провести Skype консультацію. Консультація дерматолога в нашому центір платна - коштує 350 гривень. В випадках фолікулярного кератозу необхідно нормалізувати відлущування рогового шару шкіри. Наші спеціалісти зможуть рекомендувати Вам необхідні засоби для домашнього лікування. Будемо раді Вам допомогти!
 • Микола

  Доброго дня, який потрібно курс пройти епіляції, щоб видалити волосся на завжди, скільки часу
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Микола! Курс лазерної епіляції складається з 8-ми 10-ти процедур з інтервалами: після першої процедури 4-6 тижнів, після другої 6-8 тижнів і так з кожною наступною процедурою інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. Волосся назавжди видалити неможливо, адже лазерний промінь руйнує росткові зони волосся - те місце, де зароджуються нові цибулинки, з яких відростає сам стержень волосся. Але необхідно розуміти, що поступово росткова зона буде регенерувати. Тому наші спеціалісти рекомендують для збереження результату після курсу проводити 1 підтримуючу процедуру 1 раз на 1-2 роки. Будемо раді Вам допомогти!
 • Любов

  Що можете порадити щодо зони бікіні от суто на відпочинок (на пляж)? Так щоб ефективно, так як на лазерну епіляцію потрібно не один курс а відпочити планую в цьому місяці.
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Любов! На даний момент найефекивнішим методом видалення волосся на тривалий період часу є лазерна епіляція. Після першої процедури видаляється від 15% до 40% волосся. Після процедури волосся почне відростати через 2-3 дні і частково випадати тільки через 2 тижні. Випаде тільки те волосся, що знаходилось на момент проведення в активній стадії росту. Через 3 тижні після процедури Ви зможете оцінити результат по острівцевому росту волосся. Також наші спеціалісти рекомендують утриматися від активної засмаги в зоні епіляції 2 тижні до та після процедури, в Вашому випадку необхідно буде по лінії трусиків використовувати сонцезахисні засоби. Якщо Ви бажаєте отримати гладеньку шкіру за 1 процедуру на 2-3 тижні найкраще для Вас підійде воскова епіляція. В нашому центрі дану процедуру не проводять, адже дана процедура має ряд недоліків: болісні відчуття під час проведення процедури, подразнення в вигляді червоних цяток після процедури, а саме головне те, що воскова епіляція провокує вростання волосся. Будемо раді Вам допомогти!
 • Олечка

  Доброго дня!Хочу лазерну епіляцію над верхньою губою,є родимка(,це небуде причина щоб не проводити процедуру?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Ольга! Наявність родимок в зоні епіляції не є протипоказанням до проведення процедури. Якщо родимка випукла або розміром більше ніж 25-ти копійчана монета, тоді її будуть обходити під час процедури. Адже родимка - це скупчення меланіну - пігменту, на якому фокусується лазер. Для запобігання сильного прогріву даної ділянки шкіри родимку будуть обходити. Якщо ж родимка плоска та невеликих розмірів, тоді під час процедури її обходити не будуть. Будемо раді Вам!
 • Любов

  доброго вечора. цікавить який результат після першої лазерної епіляції -зона бікіні. дякую
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Любов! На 2-3 день після процедури стержень волосини починає виштовхувати на поверхню, буде складатися враження, що волосся починає відростати. Волосся відростає все, так як лазерний промінь руйнує цибулину волосини, але під шкірою все ж є і частина волосяного стержня, яка повинна виштовхнути на поверхню. Через 2 тижні після процедури волосся почне випадати. І через 3 тижні після процедури Ви зможете оцінити результат по остівцевому росту волосся. Острівцевий ріст волосся - показник якості пройденої процедури. Острівці формуюються тому, що лащер руйнує цибулини тільки того волосся, що знаходиться в активній стадії росту (анаген), а є ще стадія катогену і телогену. Як раз те волосся, що знаходилось на момент проведення процедури в стадії телоген і катоген формує острівці. У кожної людини в організмі закладено різну кількість сплячих волосся, тому необхідно пройти курс процедур, щоб позбутися повністю від небажаного волосся. Будемо раді Вам допомогти!
 • Вікторія

  Чи можна робити лазерну епіляцію під час менструації?
  • Адміністратор Лазерхауз

   Доброго дня, Вікторія! Менструація не є протипоказанням до проведення процедури. Якщо бажаєте провесту процедуру в зоні бікіні, тоді необхідно буде скористатися гігієнічним тампоном. Будемо раді Вам допомогти з інших питань!
Сгорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу нашого центру, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис

УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Консультація по фото

Перетягніть фото сюди або виберіть файл

Відправити резюме

Перетягніть файл сюди або виберіть файл