Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Медовий масаж в Івано-Франківську

Медовий масаж – популярна процедура в Україні. Методика показана жінкам та чоловікам різного віку при низці проблем: целюліті, незадовільному стані шкіри, артриті, остеохондрозі, зайвих кілограмах та сантиметрах. Процедуру ефективна й безпечна, підвищує загальний тонус і покращує захисний бар'єр організму. Сприяє покращенню настрою, позбавляє від хронічної втоми. Ціна масажу з медом доступна для кожного. Щоб отримати максимальний результат від процедури, потрібно пройти рекомендований курс. 

У Івано-Франківську послуги з медового масажу надаються в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Послугу надають досвідчені спеціалісти. Вона має певні особливості через використання продуктів бджільництва. Густа консистенція перешкоджає процесу ковзання рук масажиста, тому обробка здійснюється більш інтенсивними та глибокими рухами. Мед сприяє зменшенню так званої «апельсинової шкірки», бореться із зайвими сантиметрами та кілограмами, покращує стан шкіри. Методику також рекомендують при низці при інших проблем: зокрема, захворюваннях органів дихання та суглобів, схильності до застуди, високих фізичних або розумових навантаженнях, ослабленні імунітету.

Вплив медового масажу на організм

Медовий масаж справедливо вважається однією з найкращих процедур, що допомагає позбавитись від целюліту. Також методика дозволяє видалити шар зроговілих клітин з поверхні шкіри, очистити пори. Завдяки корисним ферментам, що є в меді, руйнуються та виводяться з організму токсини і шлаки. Як результат, набряклість знижується, а шкіра стає шовковистою та м'якою. Інтенсивні рухи масажиста також призводять до покращення кровообігу, розщеплення жирових відкладень, розгладження рельєфу.

Під час протицелюлітного масажу з медом задіюються не лише поверхневі, а й глибинні шари тканин. Завдяки йому шкіра збагачується низкою корисних елементів, її живлення покращується, оптимальний гідробаланс відновлюється, капіляри починають краще працювати, нормалізується локальний метаболізм, що перешкоджає жировим клітинам накопичуватись. Техніка передбачає акуратні, проте водночас глибокі рухи з поплескуваннями, що допомагає розбивати жирову тканину та зробити фігуру стрункішою. Для отримання кращого результату медовий масаж можна поєднувати з фізичними вправами, обгортаннями, збалансованим харчуванням.

Яку користь приносить медовий масаж?

Медовий масаж у нашому Центрі в Івано-Франківську обирають чимало жінок та чоловіків. Це й не дивно, адже, крім естетичного ефекту, він забезпечує ще й терапевтичний, допомагає покращити настрій та загальний психоемоційний стан.Крім цього, мед містить величезну кількість активних речовин, завдяки яким здоров'я поліпшується, а організм зміцнюється. 

Загальна користь від медовий масажу величезна:

 • Ознаки целюліту зменшуються;
 • Кровообіг пришвидшується;
 • Лімфоток покращується;
 • Нервова система заспокоюється, а тому стійкість до стресів підвищується;
 • Токсини, шлаки і продукти розпаду виводяться;
 • Прискорюється природна регенерація;
 • Знімається напруження в м'язах;
 • Стабілізується обмін речовин;
 • Шкіра очищається від шару зроговілих клітин, її тонус і тургор підвищується;
 • Покращується робота внутрішніх органів тощо.

Як робиться медовий масаж?

Попередньо шкіра очищається від поверхневих забруднень. Масаж спочатку розігріває її. Процедура зазвичай складається з таких етапів:

 1. Нанесення меду на шкіру з розподілом по всій проблемні ділянці (температура меду не має перевищувати +40 °C);
 2. Круговими рухами масажист втирає засіб в шкіру, поки він не стане настільки липким, що унеможливить ковзання.
 3. Обробка здійснюється вертикальними масажними рухами, прилипанням чергується зі відлипанням від робочої поверхні рук спеціаліста. Такі прийоми можна доповнити плавними хвилеподібними рухами, при яких спочатку відклеюють від шкіри долоні, потім – пальці. Рухи також можуть здійснюватись за допомогою однієї руки, подушечок пальців, ребер долонь.

Обробка однієї зони триває до 20 хвилин. У кінці процедури масажист очищає шкіру від залишків меду та наносить крем, який живить і пом’якшує шкіру.

Масаж живота з медом

Медовий масаж живота проводять, щоб позбавитись від зайвих сантиметрів і кілограмів. Також його рекомендують при коліті і холециститі. Рухи масажиста м'які й обережні, адже ділянка дуже делікатна. Застосовуються наступні прийоми:

 • Спіралеподібні паси (напрямок – від пупка до ребер);
 • Плавні кругові рухи за годинниковою стрілкою, при яких шкіра не розтягується;
 • Притискання та різке відривання долонь від поверхні шкіри (проводиться до почервоніння).

Медовий масаж спини

Записатись на медовий масаж спини варто, якщо вас турбує артроз, артроз, міозит, хондроз. Мед наносять тільки на проблемні зони і рівномірно розподіляють поверхнею шкіри. Використовуються такі прийоми:

 • Розтирання, розминання – розпочинають сеанс. Рухи на початку м'які, але поступово їх інтенсивність збільшується.
 • Послідовність кругових рухів з відривом долонь від поверхні шкіри – сприяє детоксикації. Про очищення організму від токсинів свідчить зміна кольору меду з жовтого на сіруватий.

Яким медом роблять медовий масаж?

Медовий масаж можна робити різним медом. Найкориснішими вважаються гречаний, липовий та акацієвий. Спеціалісти Центру «Лазерхауз» в Івано-Франківську використовують лише натуральні продукти бджільництва. Якщо мед закристалізувався, його розтоплюють на водяній бані. Висока ефективність процедури пояснюється тим, що мед містить величезну кількість корисних речовин.

Скільки калорій спалює медовий масаж?

Медовий масаж дозволяє спалити до 300 калорій за 1 сеанс. Інтенсивні рухи масажиста призводять до підвищення температури і покращення циркуляції крові в підшкірних шарах, тож організм отримує багато кисню, а жирові клітини інтенсивно розщеплюються. Їх продукти розпаду виводяться з організму природним шляхом – через лімфу. Оцінити результат від медового масажу можна, переглянувши наші фото до і після курсу процедур.

Вартість послуги в Івано-Франківську

Цікавить ціна медового масажу в Івано-Франківську? Детальні розцінки шукайте в таблиці під описом послуги, вартість інших процедур Центру – в загальному прайс-листі. З актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями можна ознайомитись у блоці «Акції». Консультацію спеціаліст надає безкоштовно. Якщо у Вас залишились додаткові запитання, для отримання вичерпних відповідей зателефонуйте нашим операторам за контактним номером в шапці сайту або заповніть форму зворотного зв’язку.

Скільки триває курс?

Отримати максимальний результат від медового масажу можна лише за умови проходження рекомендованої кількості процедур. Тривалість курсу підбирається в індивідуальному порядку, бо залежить від поточного стану проблемної зони, бажаного ефекту та особливостей організму пацієнта. Це в середньому 10-12 сеансів, між якими робиться перерва на 2-3 дні.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 700 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний спини 700 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 800 грн
40 хв Спортивний спини 700 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 1000 грн
40 хв Розслабляючий спини 700 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 1000 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 700 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 850 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 700 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 1200 грн
Тривалість Масаж голови Вартість
30 хв Масаж голови 500 грн
Тривалість Масаж стоп Вартість
40 хв Кінезіо-масаж стоп і гомілок 400 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014