Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фотовидалення судин в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Поява судинних зірочок та сіток може знизити рівень життя, особливо якщо вони знаходяться на відкритих ділянках тіла. Патологія також відома під назвою «купероз». Найчастіше виникає на тонкій шкірі, схильній до зневоднення. Призводять до неї різні чинники: наприклад, дефіцит вітамінів, шкідливі звички, гормональні порушення, неправильний догляд, захворювання внутрішніх органів, спадковість, температурні коливання. Стінки капілярів стають менш еластичними та пошкоджуються. На шкірі такі зміни проявляються у вигляді червоних або синіх судинних новоутворень. Найчастіше проблема зачіпає шкіру на крилах носа, підборідді, щоках, стегнах, ділянці під колінами. На здоров’я вона не впливає.

Фотовидалення судин – ефективний спосіб поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Процедура проводиться в Центрі лазерної епіляції і косметології «Лазерхауз» і, на відміну від хірургічного втручання, справляється не лише з капілярними розгалуженнями на шкірі, але й з крихітними дефектами. Цілісність шкірного покриву при цьому не порушується, тож больових відчуттів немає, а побічні ефекти та ускладнення виключені. Оскільки методика неінвазивна, реабілітаційний період проходить швидко і не потребує складного післяпроцедурного догляду. Щоб усунути судини, що тріснули, спеціалісти нашого Центру в Івано-Франківську використовують найкраще обладнання – багатофункціональну платформу Lumenis M22, відому високою результативністю та безпечністю.

Принцип роботи методики

Фототерапію ми проводимо за допомогою IPL-насадки. Нею обробляють проблемні ділянки. Модуль генерує світловий потік, який трансформується в тепло. Гемоглобін поглинає енергію, стінки пошкоджених судин нагріваються та склеюються. Внаслідок цього припиняється постачання крові в капіляр. Поступово він самостійно розсмоктується та виводиться з організму, а поверхня стає світлішою. Для вираженого поліпшення стану шкіри однієї процедури недостатньо, необхідно пройти повний курс. В рідкісних випадках повторні сеанси можуть не знадобитись: наприклад, якщо зірочка дуже маленька.

Переваги фотовидалення судин в «Лазерхауз» в Івано-Франківську

 • Неінвазивність. Методика не залишає слідів у вигляді шрамів та рубців.
 • Результативність. Після повного курсу пошкоджений капіляр стає практично непомітним, ділянка освітлюється. Це обумовлено використанням найкращого обладнання у сфері лазерної косметології – багатофункціональної платформи Lumenis M22. Крім сіточок та зірочок, вона також бореться з винними плямами та розацеа, чим вигідно відрізняється від інших лазерних систем.
 • Комфорт. Больові відчуття відсутні, тому проводити процедуру можна навіть на дуже чутливій шкірі.
 • Оперативність. Щоб видалити судини, винні плями та розацеа фотометодом, потрібно від 15 до 40 хвилин. На тривалість процедури впливає зона. Так, видалення дефектів на ногах займає більше часу, ніж на обличчі.
 • Безпечність. Світловий потік діє лише на пошкоджений капіляр, не на здорову шкіру. Він не впливає на функціонування внутрішніх органів.
 • Строге дотримання міжнародних протоколів. Процедуру проводять компетентні косметологи з медичною освітою, які пройшли спеціальне навчання для роботи з Lumenis M22.
 • Універсальність. Методика підходить чоловікам та жінкам різного віку. Обмежень по сезонності немає. Працювати можна з будь-якою ділянкою з проявами куперозу, розацеа, винних плям, включаючи дуже чутливі. Лазер працює на всіх фототипах.

Показання

Видалення капілярів на обличчі та тілі рекомендують, щоб забути про такі проблеми:

 • Одиничні судинні утворення (зірочки);
 • Розгалужені сітки;
 • Розацеа;
 • Винні плями.

Яке обладнання ми використовуємо?

Фотовидалення судин на обличчі проводиться на Lumenis М22. Це багатомодульна платформа від відомого американського бренду, яку використовують для боротьби з різними косметологічними проблемами: акне, шрамами, грибком нігтів, зморшками, пігментними плямами. Пошкоджені капіляри обробляють насадкою IPL. Спеціальні фільтри з довжиною хвилі 515-755 мм дозволяють усувнути проблему на різній глибині. Lumenis М22 справляється не лише з куперозом, але й з розацеа та винними плямами. Завдяки системі безперервного контактного охолодження забезпечується надійний захист від перегріву та опіків. Обладнання сертифіковане в Україні.

ФОТОВИДАЛЕННЯ СУДИН НА АПАРАТІ VBEAM PERFECTA CANDELA

Кольоровий лазерний апарат Vbeam Perfecta від Candela (США) є найбезпечнішим і найефективнішим імпульсним лазером, що має рідкий барвник для лікування червоних судинних уражень шкіри. Він має вбудовану динамічну систему охолодження та запатентовану мікроімпульсну технологію, яка дозволяє лазерній системі виробляти точно 8 мікроімпульсів за спалах. В результаті значно підвищується ефективність процедури і повністю виключається ризик опіків. Лазерні промені приладу поглинаються оксигемоглобіном, що міститься у відповідних кровоносних судинах, викликаючи підвищення температури. Це призводить до згортання крові і злипання стінок капілярів. Поживні речовини перестають надходити всередину, що призводить до поступового розпаду капілярів і освітлення шкіри.

Як проходить сеанс?

Процедура проводиться за стандартним алгоритмом і включає такі етапи:

 1. Консультація – спеціаліст збирає анамнез, оглядає ділянку, визначає глибину залягання пошкоджених капілярів, виключає протипоказання, підбирає оптимальні параметри лазера.
 2. Очищення шкіри від пилу, себуму та декоративної косметики.
 3. Дезінфекція «Хлоргексидином».
 4. Використання гелю з охолоджуючими властивостями.
 5. Обробка IPL-насадкою.
 6. Нанесення крему з ефектом регенерації.
 7. Сонцезахист (за необхідності).

Яких результатів можна чекати?

Після курсу процедур стан шкіри поліпшується. Освітлюються сіточки, зірочки, винні плями, розацеа. Терапія допомагає ліквідувати до 90% дефектів. Оскільки лазерний потік пришвидшує регенераційні процеси, підвищується пружність. Зверніть увагу: відразу після сеансу зона може легенько почервоніти. Це нормальне явище, що зберігається до 1-2 днів і проходить самостійно.

Вартість послуги в Івано-Франківську

Щоб ознайомитися з цінами на фотовидалення судин в Івано-Франківську, відвідайте спеціальний розділ з розцінками на всі наші послуги або зазирніть у прайс під описом. На вартість впливає зона обробки. Щоб Ви могли економити на процедурах, ми регулярно проводимо акції та даруємо знижки. Дізнатися більше про вигідні пропозиції для клієнтів можна в розділі «Акції». Консультація безкоштовна. Щоб записатись на прийом, заповніть спеціальну форму або зв’яжіться з нами за контактними телефонами в шапці сайту.

Скільки потрібно сеансів?

За 1 сеанс позбавитись від судин практично неможливо (за винятком дуже маленьких зірочок). В середньому на М22 необхідно відвідати 2-6 процедур. Vbeam Perfecta Candela - 2-7 процедур з інтервалом в 1 місяць.Тривалість курсу спеціаліст підбирає, враховуючи площу проблемної зони та індивідуальні особливості пацієнта. Між візитами потрібно дотримуватись проміжків в 1 місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
Тривалість Фотовидалення судин (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
15 хв Фотовидалення судин (сканер 15 x 35 мм2) 250 грн/спалах
15 хв Фотовидалення  судин (сканер 8 x 15 мм2) 110 грн/спалах
40 хв Фотовидалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 спалахів)
3000 грн
1 год 10 хв Фотовидалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 спалахів)
5000 грн
15 хв Фотовидалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
 • Час процедури вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів і вартість процедури може визначити лише лікар
 • Консультація – безкоштовна

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014