Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Ін'єкційна блефаропластика в Івано-Франківську

Ін'єкційною блефаропластикою верхніх та нижніх повік називають малоінвазивну процедуру з високою ефективністю, яка дозволяє помітно зменшити ознаки старіння в периорбітальній зоні. Вона підтягує повіки, омолоджує шкіру, робить її щільнішою та пружнішою, скорочує кількість зморшок. Це найкраща альтернатива хірургічному втручанню завдяки малоінвазивності та безпечності для здоров'я пацієнта. На відміну від операції, ін'єкційна підтяжка повік не потребує тривалого відновлення та не супроводжується сильними больовими відчуттями. Проводиться процедура курсом. Це означає, що для досягнення помітного ліфтинг-ефекту потрібно пройти певну кількість сеансів, підібраних косметологом індивідуально. Щоб отримати максимальний результат, ін'єкційну блефаропластику рекомендується поєднувати з лазерною.

Послугу щодо омолодження шкіри біля очей в Івано-Франківську надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Вона підходить як жінкам, так і чоловікам. Здійснюється за допомогою сертифікованого препарату від відомого виробника, що гарантує ефективність та гіпоалергенність. Проводить процедуру кваліфікований косметолог з багатим практичним досвідом і медичною освітою.

За яким принципом функціонує методика?

Безопераційна ін'єкційна блефаропластика базується на введенні в периорбітальну зону мезотерапевтичного препарату FillerVit R. Він складається з різноманітних біологічно активних речовин, що діють на глибокі шари, забезпечуючи високу ефективність. Основними компонентами служать мономери гіалуронової кислоти та амінокислоти L-форми. Завдяки їм нормалізується водний баланс у тканинах, стимулюється продукування колагенових волокон, зміцнюється дерма. Це призводить до підвищення пружності та розгладження зморшок біля очей. 

Які переваги має ін'єкційна блефаропластика в Івано-Франківську?

Методика характеризується великою кількістю переваг над хірургічною операцією:

 • Безпечність – наші косметологи мають медичну освіту та суворо дотримуються міжнародного протоколу проведення процедури, що виключає появу ускладнень. Для ін'єкцій використовується сертифікований препарат від відомого виробника.
 • Відсутність тривалої реабілітації – підтяжка повік без операції належить до малоінвазивних процедур, оскільки для ін’єкцій використовуються тонкі голки.
 • Комфорт під час сеансу – досягається завдяки локальній анестезії. Щоб зменшити неприємні відчуття для пацієнта, на зону обробки наноситься знеболювальний крем.
 • Висока ефективність – повний курс процедур допоможе отримати виражений ліфтинг-ефект, підвищити пружність шкіри, зменшити кількість зморшок. Наші косметологи рекомендують поєднувати блефаропластику ін'єкційну з лазерною.
 • Універсальність – методика підходить пацієнтам будь-якого віку. Обмеження за сезонністю та фототипом відсутні.

Показання

Записатись на ін’єкційну блефаропластику варто при:

 • Зниженні тургору;
 • Втраті еластичності;
 • Провисаннях;
 • Зморшках різної глибини в периорбітальній області;
 • Навислих повіках тощо.

Який препарат використовується?

Ін'єкційну блефаропластику нижніх та верхніх повік ми проводимо мезотерапевтичним препаратом FillerVit R (компанія Italfarmacia, Італія). В одній ампулі міститься 10 мл. Розрахована вона на одну процедуру, однак для обробки периорбітальної зони вистачає 2-3 мл. Залишки препарату можна використати на омолодження різних зон на тілі: наприклад, шиї, живота, ліктів, колін, декольте, кистей рук, рук, внутрішньої частини стегон.

FillerVit R пройшов чимало лабораторних досліджень, перш ніж потрапити до нашого Центру. Препарат отримав міжнародні сертифікати якості, що свідчить про ефективність та безпечність. Він містить мономери гіалуронової кислоти та амінокислоти L-форми (L-лізин, L-гліцин, L-пролін), які діють на клітинному рівні. Так, мономери ГК нормалізують водний баланс і стимулюють активність клітинних мембран фібробластів, що позитивно впливає на синтез колагенових волокон. Амінокислоти відповідають за захист клітин від руйнування, зміцнення дерми, ущільнення шкіри.

Основні етапи сеансу

Ін'єкційна блефаропластика в Івано-Франківську здійснюється за стандартним алгоритмом. Косметолог проводить консультацію перед процедурою, під час якої оглядає периорбітальну область, оцінює поточний стан шкіри, з'ясовує основні проблеми, вивчає анамнез, виключає протипоказання.

На першому етапі шкіра очищається від поверхневих забруднень та декоративної косметики за необхідності. Наступний крок – протирання ділянки «Хлоргексидином» для знезараження. Після цього використовується крем-анестетик (обличчя та тіло обробляють різними знеболювальними). Коли він подіє, косметолог тонкою голкою вводить препарат FillerVit R в проблемні зони та ще раз дезінфікує шкіру. Після цього наноситься засіб для прискорення регенерації – «Пантенол» або «Вівакс». Також використовується сонцезахисний крем з фізичними фільтрами.

Результати ін’єкційної блефаропластики в Івано-Франківську

Відразу після ін'єкцій можливе легке почервоніння. Також іноді спостерігаються незначні синячки та набряки. Це нормальні реакції, що протягом 5-7 днів зникають самостійно. Максимально виражений ліфтинг-ефект після ін'єкційної блефаропластики верхніх та нижніх повік можна отримати, якщо пройти повний курс. Скоротиться кількість зморшок, підвищиться пружність та щільність шкіри, зменшаться провисання.

Скільки сеансів потрібно?

Середній курс складається з 5-6 процедур. Перерва між візитами – 2 тижні.

Яка вартість послуги в Івано-Франківську?

Ціни на ін'єкційну блефаропластику в Івано-Франківську шукайте в таблиці внизу поточної сторінки або в однойменному розділі з вартістю всіх послуг Центру. Консультація безкоштовна. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для клієнтів зібрані в блоці «Акції». Для отримання відповідей на додаткові питання та запису на прийом телефонуйте нашим операторам за контактним номером або заповніть форму на сайті.

Тривалість Ін'єкційна блефаропластика Вартість
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Знеболення в подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання знеболення за 0,01 грн
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014