• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт" новому
  клієнту в перший візит

  Детальніше

 • -50%

  НА ПОДОЛОГІЮ

  ДЛЯ ВОЇНІВ ЗСУ!

  Знижка на всі послуги подолога
  для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мезотерапія рубців в Івано-Франківську

Ін’єкційна мезотерапія — ефективна процедура позбавлення шрамів. Це ін‘єкція, яка містить у собі спеціально підібраний мезококтейль. Суть у тому, що в область рубця вводиться насичений біоактивними речовинами препарат. Мезотерапія — це курс процедур, який проводять задля вираженого результату. Записатися на мезотерапію рубців Ви можете у Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську. Процедуру проводять виключно дипломовані спеціалісти з великим досвідом, які дотримуються міжнародного протоколу. Лікування рубців проводиться і дітям від 3 років з дозволу батьків. Вартість мезотерапії залежить від виду рубця та методу його лікування.

ЯК ПРАЦЮЄ МЕЗОТЕРАПІЯ?

Мезотерапія для корекції рубців проводиться з використанням кращих перевірених препаратів: Dermaheal HSR, FillerVit R, Hyalual. В зону рубця тонкою голкою спеціаліст вводить речовину. В результаті, коли вона потрапляє в дерму і проникає в глибокі слої тканини, вирівнюється рельєф, підвищується пружність шкіри і відновлюється водний баланс.

DERMAHEAL HSR

Dermaheal HSR вважається одним із найефективніших мезопрепаратів. Виробник — відома компанія Caregen (Південна Корея). Мезотерапія «Дермахіл» допомагає вирівняти рельєф, підвищити загальний тонус і пружність шкіри. Також ця процедура гарантує вироблення потрібних білків та амінокислот і робить рубці менш вираженими.

Dermaheal HSR для мезотерапії рубців дає вражаючий результат, оскільки містить 58 активних інгредієнтів:

 • Пептиди (ацетил декапептид-3, декапептид-4, трипептид міді-1, олігопептид-24 тощо) – підвищують еластичність завдяки покращеному продукуванню компонентів позаклітинного матриксу, сприяють формуванню нових клітин, підтримують оптимальний водний баланс, надають відновлювальний ефект.
 • Гіалуронова кислота – підвищує активність фібробластів, зволожує тканини, прискорює процес утворення нових кровоносних судин, має антиоксидантні властивості.
 • Нуклеїнові кислоти (наприклад, цитозин і тимін) – беруть участь у створенні нової ДНК при розподілі клітин.
 • Коензими та мінерали (флавінаденіндинуклеотид, хлорид натрію, кокарбоксилазу тощо) – захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.
 • Вітаміни – мають антиоксидантні, стимулюючі та регулюючі властивості.
 • Амінокислоти (аргінін, аланін, гліцин, амінобутирова кислота тощо) – служать «будівельним матеріалом» для вироблення важливих білків.

Мезотерапія Dermaheal HSR допоможе позбутися постакне та молодих рубців.

FILLERVIT R

Мезотерапія від постакне проводиться препаратом FillerVit R — продуктом довіреної італійської компанії Italfarmacia. Він застосовується при виражених рубцях і дряблості шкіри. Основні біоактивні інгредієнти – мономери гіалуронової кислоти та амінокислоти L-форми, зокрема L-пролін, L-лізин, L-гліцин.  Завдяки їм забезпечується комплексний ефект, тому мезотерапія FillerVit R широко використовується для корекції рубців.  Мономери активують клітинні мембрани фібробластів, сприяючи підвищенню вироблення колагенових волокон.  Амінокислоти оптимізують формування дермального матриксу, запобігають деградації та розпаду клітин. Одразу після ін‘єкції Ви можете відчувати легке пощипування, проте це вважається нормою і швидко проходить.

HYALUAL

Мезотерапія від рубців препаратом Hyalual прискорює процес позбавлення від нормотрофічних та атрофічних рубців, включаючи постакне. Її також використовують для розгладження гіпертрофічних шрамів віком від 1 року. Проте ця методика працює і на молоді дефекти шкіри. Основні активні компоненти – гіалуронова кислота та сукцинат.  Діючі речовини захищають дермальні клітини від негативного впливу вільних радикалів, відновлюють оптимальний рівень вологи, прискорюють кровообіг, покращують надходження кисню до тканин, підвищують життєдіяльність фібробластів. Для вираженого результату, ін’єкції Hyalual рекомендовано робити за 10-14 днів до лазерного шліфування.

З ЯКИМИ РУБЦЯМИ ПРАЦЮЄ МЕЗОТЕРАПІЯ?

Мезотерапія в Івано-Франківську допоможе позбавитися від молодих і старих рубців після операції, кесаревого розтину, шкірних захворювань, порізу, проколу, укусу тварини або комахи.

Основні показання до проведення мезотерапії – наявність таких шрамів:

 •  Атрофічні;
 •  Гіпотрофічні;
 •  Гіпертрофічні;
 •  Постакне.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СЕАНС?

Мезотерапія рубців в Івано-Франківську виконується за стандартним алгоритмом після попередньої консультації:

 1.  Очищення зони від поверхневих забруднень.
 2.  Дезинфекція.
 3.  Знеболення за необхідності.
 4.  Ін'єкції мезопрепарату.
 5.  Повторне знезараження.

МЕЗОТЕРАПІЯ РУБЦІВ: ВАРТІСТЬ

Ціна мезотерапії від шрамів у Центрі «Лазерхауз» вказана під описом процедури, або в прайс-листі. Також для Вас ми запровадили актуальні знижки — ознайомитися з ними Ви можете в категорії «Акції». Запис на процедуру здійснюється за номером телефону у шапці сайту або через форму зворотнього зв‘язку.

Прийом проводить кваліфікований лікар-комбустіолог.  Визначення виду рубця та вибір методу лікування проводиться індивідуально на очному огляді безпосередньо у фахівця.


Тривалість Мезотерапія (розтяжки, шрами, рубці, в'яла шкіра) Вартість
1 год Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 2900 грн
1 год Ферментний комплекс HIGH (1 флакон) 8500 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
30 хв Мезотерапія лікування рубців Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год Мезотерапія Двуада (2 фермента/2 флакона)
1800 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запись
УВАГА

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.