Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікувальний масаж в Івано-Франківську

Лікувальний масаж – процедура, яка має загальнозміцнюючу властивість і підходить для боротьби з деякими захворюваннями. Вона демонструє відмінний ефект у терапії бронхіту, мігрені, сколіозу та інших патологій. Під час сеансу фахівець впливає на м'які тканини, м'язи та шкіру, завдяки чому посилюється кровообіг в обробленій зоні, усувається біль, напруга, зміцнюється імунітет, покращується постава. В Івано-Франківську записатися на процедуру можна у Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз».

ЧИМ КОРИСНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ?

 • Допомагає відновитися після захворювань органів дихання;
 • Розробляє сідничний нерв при затисканні;
 • Прискорює обмінні процеси в організмі;
 • Покращує кровообіг та відтік лімфи;
 • Знімає м'язову напругу та болі в м'язах;
 • Покращує гнучкість та еластичність м'язових волокон;
 • Виявляє приховані запальні процеси;
 • Прискорює відновлення пошкоджених тканин;
 • Очищає шкірні покриви від відмерлих клітин епідермісу.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Масаж лікувальний в Івано-Франківську залучає різні фактори:

 1. Механічний. Під час сеансу фахівець проводить розминання певної зони, внаслідок чого тут покращується процес кровообігу, відновлюється робота судин, посилюється відтік рідини з токсинами, нормалізуються обмінні процеси. Додатковий ефект масажу полягає в очищенні епідермісу від відмерлих клітин, що дозволяє поліпшити дихання тканин.
 2. Нервово-рефлекторний. Проводячи оздоровчий масаж, спеціаліст передає енергію м'язам та суглобам клієнта. Завдяки цьому відбувається покращення роботи внутрішніх органів.
 3. Гуморальний. Під час проведення масажу відбувається подразнення рецепторів, внаслідок чого в організмі пацієнта пришвидшується синтез біологічно активних речовин. А завдяки посиленому  кровотоку вони здатні швидко проникати у всі системи та органи, що в кінцевому підсумку призводить до оздоровлення організму і поліпшення самопочуття людини.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ВІД ЗВИЧАЙНОГО?

Обидві ці методики мають багато спільних рис. Вони сприяють покращенню кровообігу, усувають м'язові болі, спазми, дискомфорт у спині та шиї. Відмінність полягає в тому, що класична методика більше спрямована на розслаблення, а лікувальна – на оздоровлення та покращення роботи організму. Крім шкіри, задіяними виявляються всі системи та органи людини.

Щоб записатися на лікувальний масаж, у пацієнта має бути направлення від лікаря. Проводити сеанс може лише досвідчений масажист, який має відповідну освіту та досвід. Це важливо, тому що фахівець повинен не тільки володіти основними навичками проведення масажу, а й розуміти анатомію людини, принципи роботи кістково-м'язового апарату та організму загалом. 

РІЗНОВИДНОСТІ ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

 • Класичний – використовується для покращення стану певної зони;
 • Гігієнічний – дозволяє зміцнити організм та запобігти розвитку різних захворювань;
 • Відновлювальний – проводиться після інтенсивних навантажень (фізичних, психологічних) з метою покращення роботи організму;
 • Реабілітаційний – необхідний на етапі відновлення після перенесеної травми чи тривалої хвороби;
 • Косметичний – спрямований на покращення стану шкіри, розгладжування зморшок, розщеплення жирових відкладень. Процедура може виконуватись вручну або за допомогою спеціального апарату;
 • Перкусійний – призначається після перенесеного захворювання з метою покращення роботи легенів та посилення мікроциркуляції;
 • Реанімаційний – проводиться після перенесеної тяжкої травми.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ВОРОТНИКОВОЇ ЗОНИ

Техніка проводиться в області плечового та шийного відділу, спрямована на посилення кровообігу і відтоку лімфи. Для цього масажист використовує розтирання та погладжування. Користь такого масажу полягає в усуненні головного болю, у тому числі і тих, що виникають через остеохондроз у шийному відділі.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ВСЬОГО ТІЛА

Методика спрямована на обробку комірцевої зони, живота та кінцівок. Спеціаліст під час сеансу використовує пощипування, поплескування, розтирання, погладжування та інші прийоми. Поліпшується кровообіг, прискорюються обмінні процеси, купіруються больові синдроми, покращується загальний стан.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ СПИНИ

Під час сеансу спеціаліст використовує техніки погладжування, розтирання, розминання, вібрацій. Її користь полягає у покращенні постави, усуненні протрузій та інших проблем із хребтом. Крім того, відбувається посилення процесу кровообігу, усунення болю і спазмів, зняття напруги.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ ЖИВОТА

Процедура проводиться в області живота. Завдяки особливій техніці проведення вдається досягти поліпшення травлення, зміцнення м'язів черевного преса, розщеплення жирових клітин. Також користь методики полягає в усуненні застійних процесів в оброблюваній зоні.

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ РУК

Перевага такого виду масажу полягає в усуненні проявів деяких соматичних та неврологічних патологій. Фахівець впливає на певні рефлекторні точки, які пов'язані з внутрішніми органами, що дозволяє поліпшити їхню роботу.

Показання

 • Порушення постави, проблеми з хребтом ;
 • Стреси;
 • Головні болі, у тому числі мігрень;
 • Простудні захворювання ;
 • Безсоння;
 • Порушення травлення ;
 • Порушення, які стали наслідком малорухливого способу життя або, навпаки, пов'язані з інтенсивними фізичними навантаженнями.

ЦІНА ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

Вартість медичного масажу в Центрі «Лазерхауз» можна знайти у таблиці під описом послуги. Якщо Вас цікавить вартість інших процедур, радимо перейти до розділу «Ціни». У блоці «Акції» представлена ​​інформація про діючі знижки та інші вигідні пропозиції.

КУРС ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

Кількість сеансів для максимального ефекту індивідуально для Вас визначить спеціаліст під час консультації. У середньому курс складається з 10-12 процедур із перервою в 3-4 дні.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014