Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Масажі в Івано-Франківську

Що таке масаж, знає кожен. Так називають не лише приємну, а й корисну процедуру, завдяки якій можна поліпшити фізичний і психоемоційний стан. Вона може призначатись для боротьби з різними проблемами. Це залежить від різновиду, техніки та прийомів, які використовує масажист. Так, за допомогою масажу борються з больовими відчуттями, напругою і спазмами у м'язах, усувають застої лімфи, зменшують целюліт і локальні жирові відкладення, прискорюють реабілітацію після травми, операції чи важкого захворювання, зміцнюють імунітет, поліпшують якість шкіри, знижують тривожність. Різні види масажу в Івано-Франківську проводяться в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз».

Чому масаж допомагає розслабитись?

За допомогою загального масажу (себто такого, що передбачає обробку всього тіла) можна позбавитись від напруги у м'язах та розслабитись. Поява подібного релакс-ефекту зумовлена впливом на центральну нервову систему, внаслідок чого мозок починає працювати краще, тож продуктивність підвищується, а загальний фізичний і психоемоційний стан поліпшується. 

Чому масаж приємний?

Під час ручного масажу пацієнт відчуває ейфорію та спокій. На це є свої причини: завдяки діям масажиста в організмі інтенсивніше виробляються ендорфіни, дофамін і серотонін (так звані «гормони щастя»). Вони допомагають заспокоїти нервову систему, знизити рівень тривожності, покращити настрій.

Чим корисний масаж ?

Загальний масаж приносить чимало користі організму. Він зміцнює імунітет, сприяє детоксикації і виведенню надлишків рідини, усуває неприємні відчуття, біль і спазми в м'язах. Процедура дає комплексний ефект, оскільки впливає не тільки на шкірний покрив, а й на м'язи, судини, нервову систему, шар жирової тканини. Завдяки цьому її часто рекомендують для профілактики різноманітних захворювань.

Які існують види масажу?

У нашому Центрі в Івано-Франківську проводяться такі різновиди масажу:

 • Класичний;
 • Спортивний;
 • Антицелюлітний;
 • Медовий;
 • Лімфодренажний
 • Лікувальний;
 • Розслабляючий.

Процедура підбирається на консультації.

Класичний масаж

Одним з найпопулярніших вважається класичний мануальний масаж. Проводять його погладжуваннями, розминаннями, постукуваннями та інщими прийомами, щоб зняти напругу і больові відчуття у м'язах, допомогти розслабитись, покращити сон, знизити стомлюваність і рівень тривожності. Додатково процедура поліпшує функції внутрішніх органів та систем.

Спортивний масаж

Записатись на спортивний масаж – чудове рішення, якщо Ви професійний спортсмен або просто ведете активний спосіб життя. Завдяки цій процедурі можна краще підготуватись до змагання, адже вона розігріває м'язи, робить суглоби більш рухливими, підвищує витривалість, забезпечує приплив бадьорості та сил. Також методика рекомендується після тренувань, бо сприяє усуненню напруги та відновленню енергії. 

Антицелюлітний масаж

З якими проблемами бореться антицелюлітний масаж? Його рекомендують усім, хто прагне позбавитись від так званої «апельсинової шкірки», розщепити локальні жирові відкладення і зробити силует стрункішим. Методика покращує локальний обмін речовин, виводить продукти розпаду і надлишки рідини, відновлює пружність, вирівнює рельєф. Проводиться процедура на таких зонах, як живіт, сідниці, стегна, руки тощо.

Медовий масаж

Цей вид масажу передбачає використання меду. Наносять його на шкіру проблемної зони, перж ніж масажист почне обробку. Мед відомий своїми корисними властивостями: так, він не лише насичує шкіру необхідними інгредієнтами, а й допомагає вивести продукти розпаду та прискорює розщеплення локальних жирових відкладень.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж тіла передбачає ретельну обробку лімфовузлів. Завдяки цьому виводиться зайва рідина, пришвидшується відтік лімфи і кровообіг, а організм очищається від шлаків та токсинів. Процедура допомагає знизити схильність до набряків, підвищити імунний бар'єр, покращити колір шкіри. Може проводитись не лише на тілі, а й на обличчі.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж спрямований на прискорення реабілітації після певного захворювання, травми чи хірургічної операції. Також його рекомендують для профілактики різних проблем. Процедура показана при міжхребцевих грижах, сколіозі, остеохондрозі та інших захворюваннях опорно-рухового апарату. Бореться вона з болями в суглобах, простудою, астмою, мігренями тощо.

Розслабляючий масаж

Прийти на професійний розслабляючий масаж може кожен, хто хоче позбавитись від напруги і спазмів у м'язах, підвищити стресостійкість, покращити психоемоційний стан. Процедура покращує настрій, оскільки підвищує синтез спеціальних гормонів, які викликають ейфорію. Нерідко методику рекомендують для зниження тривожності та покращення якості сну.

Який масаж кращий: ручний чи апаратний?

Масаж може бути не лише ручним (мануальним), а й апаратним. Останній передбачає використання спеціального обладнання, що дозволяє задіяти більш глибокі шари тканин. Це особливо ефективно при целюліті, набряках, жирових відкладеннях, застоях лімфи. До таких процедур належить LPG-масаж, що проводиться в нашому Центрі.

На яких зонах проводять масаж?

Масаж можливий на обличчі та тілі. Так, на обличчі проводять лімфодренажний мануальний масаж і деякі різновиди апаратних (згаданий вище LPG-масаж). Антицелюлітний виконується на зонах з локальними жировими відкладеннями та проблемним рельєфом. Це зазвичай живіт, сідниці, стегна, руки. Інші процедури підходять для спини, комірцевої ділянки, ніг, рук, живота.

Які олії можуть використовуватись під час масажу?

Щоб підвищити ефективність, масажист може використовувати спеціальні олії. Вони можуть мати різний склад, запах і властивості, містити різні активні речовини. Так, завдяки масажним оліям можна краще розігріти ділянку перед процедурою, наситити шкіру корисними елементами, підвищити тонус або, навпаки, розслабити м'язи тощо.

Показання

 • Напругою в м'язах;
 • Дискомфортними відчуттями;
 • Болем у спині;
 • Ослабленням імунітету;
 • Безсонням;
 • Зайвими кілограмами;
 • Стомлюваністю;
 • Незадовільним станом шкіри;
 • Зашлакованістю організму;
 • Поганим настроєм тощо.

Параметри дозування масажів

Різновид масажу у нашому Центрі підбирається за показаннями і бажаним ефектом. Це впливає на вибір техніки, прийоми, частоту та інтенсивність обробки. Процедуру проводять курсом, щоб отримати максимальний результат. Це 10-12 сеансів у середньому (тривалість процедури – 40-90 хвилин з консультацією). Відвідують масажиста мінімум 2 рази на тиждень. Для ознайомлення з вартістю перейдіть в таблицу внизу цієї сторінки або відвідайте загальний розділ з цінами.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014