• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ
  ВСЬОГО 100 грн

  Детальніше • ГУБИ-БАНТИ
  У ПОДАРУНОК!
  Оплатіть 3 процедури Profhilo
  або 3 процедури Radiesse
  та отримайте Губи-Банти у подарунок!

  Детальніше

 • -40%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Рішення вашої проблеми

МАСАЖІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Масаж тіла – ефективна процедура для розслаблення м’язів, лікування різноманітних захворювань, покращення фізичного та психоемоційного стану. Про неї знали ще в Древньому Китаї. Згодом вона з’явилася в Японії, Персії, Індії, Римі. В перекладі з грецької слово «масаж» означає «м’яти», «погладжувати». Масажних методик існує дуже багато. В нашому Центрі можна записатись на класичний, лімфодренажний, розслабляючий, медовий, антицелюлітний та лікувальний масаж. В залежності від техніки процедура дає оздоровчий або тонізуючий ефект, допомагає розслабитись, нормалізувати артеріальний тиск, пришвидшити регенерацію, зняти втому і біль у м’язах. Досягнути бажаного результату можна за допомогою натискання на певні зони, розминання, погладжування, пощипування.

ЗАГАЛЬНИЙ КЛАСИЧНИЙ

Класичний масаж направлений на загальне розслаблення та оздоровлення. Щоб активізувати центральну нервову систему, яка допомагає пришвидшити різноманітні фізіологічні процеси, масажист використовує різні прийоми: постукування, погладжування, розминання, розтирання пальцями. Обробці піддається спина або все тіло (спина, руки, ноги, голова, шия, стегна). Процедура допомагає поліпшити діяльність внутрішніх органів, зняти втому, відчути приплив бадьорості та свіжості.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ

Основне завдання лімфодренажного масажу – вивести токсини. Щоб досягти цього, масажист м’якими натисками пришвидшує лімфоток, опрацьовує лімфатичні вузли. Завдяки цьому очищення організму від продуктів розпаду відбувається швидше. В результаті зменшуються набряки, покращується обмін речовин, поліпшується робота імунної системи. Лімфодренажний масаж також застосовується для корекції фігури в Івано-Франківську. Він ефективно бореться з целюлітом, сприяє розгладжуванню і вирівнюванню шкіри. 

РОЗСЛАБЛЯЮЧИЙ 

Сприяє релаксації. Допомагає зняти напругу, нормалізувати психоемоційний стан, підвищити стресостійкість. Позитивно впливає на продуктивність, оскільки поліпшує працездатність мозку та м’язів. Професійний розслабляючий масаж в Івано-Франківську допомагає досягти вражаючих результатів: після сеансу тіло розслабляється, а настрій помітно покращується. Процедуру рекомендують для боротьби з депресією, тривожністю, безсонням. Методика також допомагає нормалізувати функціонування внутрішніх органів. 

МЕДОВИЙ

Допомагає зменшити прояви целюліту, поліпшити загальний стан шкіри. Після масажу вона стає гладенькою, м’якою та шовковистою на дотик. Під час процедури використовується мед. Його наносять на зону, а після цього проводять обробку (розминання, притискання долонь до шкіри та різке відривання). Мед володіє цілющими властивостями, оскільки містить чимало активних компонентів, які покращують живлення шкіри та пришвидшують обмін речовин. Процедура також допомагає пришвидшити крово- та лімфоциркуляцію, розщепити жирову клітковину, очистити пори, вивести токсини та шлаки.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ

Застосовується для корекції фігури, оскільки сприяє зменшенню проявів целюліту. Може проводитись як окрема процедура або бути складовою комплексних програм для схуднення. Під час сеансу масажист опрацьовує проблемні зони. Це можуть бути стегна, руки, живіт тощо. Послідовність стискувань та розтягувань шкіри сприяє розщепленню жирової тканини. Процедура пришвидшує обмінні процеси, нормалізує циркуляцію крові, допомагає очистити організм від зайвої рідини та токсинів. Після проходження повного курсу прояви целюліту стають менш помітними, шкіра розгладжується та вирівнюється.

ЛІКУВАЛЬНИЙ

Застосовується для терапії та профілактики різноманітних захворювань: сколіозу, остеохондрозу, гриж хребта,  болів в суглобах тощо. Допомагає підвищити загальний тонус, покращити працездатність, пришвидшити відновлення пошкоджених ділянок. В нашому Центрі в Івано-Франківську проводиться лікувальний масаж спини, окремих зон та всього тіла. Після сеансу знімається м’язова напруга, активізується імунна система, стимулюється обмін речовин, поліпшується загальний стан. Методику нерідко використовують для пришвидшення періоду реабілітації після хвороби чи травми.

ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ОЧІКУВАТИ?

Результати масажу залежать від обраної методики. Перед сеансом проводиться консультація, на якій спеціаліст допомагає обрати процедуру, враховуючи проблему, яку необхідно усунути, побажання клієнта та індивідуальні особливості його організму. В залежності від масажної техніки можна досягти таких результатів:

 • Розслаблення м’язів;
 • Зникнення болів та спазмів;
 • Поліпшення стану шкіри;
 • Підвищення імунітету;
 • Зменшення проявів целюліту;
 • Усунення втоми, безсоння, тривожності;
 • Покращення настрою;
 • Нормалізація психоемоційного стану;
 • Підвищення загального тонусу.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Ціна масажу в Івано-Франківську залежить від його виду. Детальні розцінки вказані в прайсі під описом послуги. Консультація спеціаліста – безкоштовна. Щоб ознайомитися з вартістю інших процедур, які проводяться в нашому Центрі, перейдіть в розділ «Ціни». Інформацію про вигідні пропозиції для наших клієнтів шукайте в розділі «Акції». Щоб отримати відповіді на Ваші запитання, напишіть нам в месенджер, заповніть форму зворотнього зв’язку або зателефонуйте за одним із контактних номерів в шапці сайту.

СКІЛЬКИ СЕАНСІВ ПОТРІБНО?

Від 10 до 12 процедур двічі на тиждень.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 500 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажнийний спини 500 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 500 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 500 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 500 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.