Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Пілінги в Івано-Франківську

  • До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

   До

   Пилинги

   Після

   Пилинги

Хімічний пілінг – це процедура, до якої вдаються чимало жінок та чоловіків. На відміну від звичайної косметики, вона усуває не лише поверхневі забруднення, а й глибокі. З її допомогою можна видалити відмерлий шар епідермісу і таким чином поліпшити клітинне дихання, а також зменшити кількість висипань, чорних цяток, комедонів, сальних пробок, пігментних плям. Якщо Ви помітили, що стан Вашої шкіри погіршився внаслідок дії різноманітних зовнішніх та внутрішніх факторів (авітамінозу, гормональних порушень, дії ультрафіолету, температурних коливань, шкідливих звичок тощо), записуйтесь на хімічний пілінг в «Лазерхауз» в Івано-Франківську. Косметологи нашого Центру мають медичну освіту і проводять процедури за стандартними міжнародними протоколами, що гарантує безпечність. Для ексфоліації застосовується сертифікована косметика Holy Land, Simildiet, РСА Skin, Dr. Schrammek та інших відомих брендів.

Класифікація пілінгів

Пілінги хімічного типу класифікуються за глибиною дії та засобами, які використовуються для процедури. В першому випадку вирішальним показником виступає рівень pH. Чим він нижчий, тим глибше активні компоненти проникають в шкіру. У нашому Центрі проводяться такі види:

 • Поверхневі – діють в межах ороговілого шару. Мають мінімальний відновлювальний період. Застосовуються для поліпшення стану обличчя, шиї, декольте. Сюди входять пілінги різноманітними кислотами. Вони показані при хроно- і фотостарінні, вугровій хворобі, постакне, гіперпігментації, фолікулярному гіперкератозі. Ефект від застосування поверхневого хімічного пілінгу обличчя полягає в загальному оздоровленні та покращенні зовнішнього вигляду шкіри.
 • Поверхнево-серединні – відлущують відмерлі клітини в межах поверхневих та серединних шарів епідермісу. Допомагають вирівняти рельєф, підвищити пружність та тонус шкіри. Чим довше витримується нанесений препарат, тим глибше він проникає.
 • Серединні – діють в межах живих шарів епідермісу, до сосочкового шару дерми. Мають яскравішу дію, ніж поверхневі та поверхнево-серединні. Сприяють підвищенню тургору, зменшенню вікових змін, ліквідації жирного блиску, звуженню пор, усуненню гіперпігментації. Рекомендуються при зниженні пружності, гіперкератозі, рубцях, розтяжках, нерівномірному рельєфі і тоні.

Глибокі пілінги в «Лазерхауз» не проводяться, оскільки вони потребують перебування на стаціонарі. Під час процедури пошкоджується сосочковий шар дерми, тому вона вважається дерматохірургічною.

Професійний пілінг з вітаміном А

Високоефективний пілінг Vitamin A Professional Power Peel відмінно справляється зі зморшками, бореться з гіперпігментацією шкіри і є справжнім порятунком для пацієнтів, які страждають від акне. Цей вид пілінгу повертає шкірі свіжість і молодість, активізуючи синтез еластину і колагену.

Крім того, він ефективно вирівнює тон і рельєф шкіри, позитивно впливає на рубці та сліди пігментації після акне. Також цей пілінг сприяє звуженню пор. Ключовими компонентами пілінгу з вітаміном А є ретинол, ТСА, АНА і гарбузовий ензим. Ретинол забезпечує захист шкіри і клітин Лангерганса, стимулює синтез колагену й еластину, а також регулює процеси поділу клітин. ТСА (трихлороцтова кислота) сприяє злущуванню мертвих клітин шкіри, покращує рельєф шкіри, регулює роботу сальних залоз, звужує пори, а також зменшує акне і пігментацію після акне. АНА (альфа-гідроксикислоти) мають зволожувальну, відлущувальну, антиоксидантну та протизапальну дію. Гарбузовий ензим буквально «розчиняє» ороговілі клітини шкіри, роблячи її здоровою і сяючою.

Пілінг PRX-T33

Це один з найкращих пілінгів для омолодження обличчя. Він не травмує поверхню шкіри, тож не потребує реабілітаційного періоду. Містить перекис водню, койєву та трихлороцтову кислоту. Активні компоненти мають бактерицидний, антивіковий та освітлювальний ефект. Запускають регенерацію в глибоких шарах дерми, тож цей хімічний пілінг для обличчя належить до серединних. PRX-T33 рекомендують для омолодження обличчя, шиї, декольте, рук. Бореться зі зморшками, атрофічними рубцями, стріями, гіперпігментацією.

Пілінг Sensi Peel

Sensi Peel – це кислотний пілінг для дуже чутливої шкіри, який володіє унікальним ефектом: освітлює судинні сітки та зірочки, допомагає позбавитись від розацеа. Підвищує захисний бар'єр, робить поверхню менш сприйнятливою до впливу зовнішніх чинників. Косметика містить активну формулу Sensi Peel від PCA Skin з аскорбіновою, койєвою, азелаїновою та молочною кислотами, тож акуратно знімає відмерлі клітини, освітлює пігментні плями, бореться з в’ялістю.

Трав'яний пілінг Green Peel

Підходить навіть власникам шкіри, схильної до алергічних проявів, оскільки 80% активних компонентів у складі косметики – витяжки лікарських рослин. Процедура сприяє відновленню м’яких тканин, інтенсивному зволоженню дермальних клітин, вирівнюванню тону, розгладженню зморшок.

В Центрі «Лазерхауз» можна записатись на такі різновиди Green Peel:

 • Energy – прискорює обмінні процеси, поліпшує рельєф і тон. Підходить для відновлення шкіри після лікування вугрової хвороби. Робить зморшки менш помітними, освітлює пігментацію, блокує запальні процеси.
 • Fresh Up – повертає сяйво та здоровий вигляд шкірі. Основні показання до проведення – зморшки, нерівномірний тон. Поліпшує місцевий кровообіг та текстуру.
 • Classic – впливає комплексно. Бореться зі зморшками, розширеними порами, шрамами, жирним блиском, пігментними плямами, підвищує еластичність. Цю методику часто вибирають люди з проблемною шкірою.

ABR-пілінг

Пілінг з альфа- і бета-гідроксильними кислотами допоможе вирівняти тон, зменшити запальні процеси. Також містить ретинол, тож стимулює синтез колагенових волокон та ефективно розгладжує зморшки. Бореться з акне, широкими порами, пігментними плямами, надмірною роботою сальних залоз. Рекомендується для догляду за проблемною шкірою. Проводиться на сертифікованій косметиці Holy Land.

Мигдальний пілінг

Цей кислотний пілінг в Івано-Франківську роблять на косметиці іспанської компанії Simildiet з DMAE (диметиламіноетанолом), мигдальною та фруктовими кислотами. Вона акуратно знімає ороговілий шар епідермісу, бореться з вільними радикалами, нормалізує водний баланс, поліпшує кровообіг. Зморшки після курсу процедур зменшуються, тон вирівнюється, запальні процеси блокуються.

Показання

Пілінги борються з різноманітними проблемами:

 • Зморшки;
 • Складки, заломи;
 • В’ялість;
 • Зниження тургору;
 • Сухість;
 • Гіперпігментація;
 • Вугрова хвороба;
 • Чорні цятки;
 • Жирний блиск;
 • Розширені пори;
 • Висипання, комедони та сальні пробки;
 • Судинні зірочки, розацеа;
 • Шрами, стрії;
 • Постакне.

Яких результатів очікувати?

Після повного курсу процедур можна помітити такий ефект:

 • Зменшення зморшок, складок, заломів;
 • Блокування запальних процесів;
 • Підвищення пружності;
 • Ліквідація жирного блиску;
 • Зниження кількості сальних пробок, чорних цяток та висипань;
 • Поліпшення рельєфу та тону;
 • Освітлення пігментації, судинних зірочок, розацеа.
Ціни на хімічний пілінг в Івано-Франківську

Щоб ознайомитись з розцінками на послугу, перейдіть в таблицю внизу сторінки або в спеціальний розділ. Вартість залежить від виду пілінгу та зони, на якій він проводиться. Консультація косметолога безкоштовна. Інформація про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції вказана в блоці «Акції». Щоб записатись на прийом, скористайтесь контактними телефонами в шапці сайту або заповніть відповідну форму.

Скільки необхідно сеансів?

Максимально виражений результат можна отримати за умови проходження повного курсу, який включає:

 • 4-10 процедур – для поверхневих пілінгів;
 • 2-6 – для поверхнево-серединних;
 • 1-2 – для серединних.

Інтервал між візитами – від 7 до 30 днів.

Тривалість Пілінг GlyMed Plus Вартість
40 хв Пілінг із вітаміном А - обличчя 1500 грн
40 хв Пілінг із вітаміном А - шия + декольте 2000 грн
Тривалість Sensi peel - для чутливої шкіри PCA Skin Вартість
40 хв Sensi peel - для чутливої шкіри PCA Skin - обличчя
1300 грн
40 хв Sensi peel - для чутливої шкіри PCA Skin - шия + декольте
1300 грн
Тривалість Ретиноловий пілінг PCA Skin Вартість
40 хв Ретиноловий пілінг PCA Skin - обличчя
3900 грн
40 хв  Ретиноловий пілінг PCA Skin - шия + декольте 
3900 грн
Тривалість Пілінг PRX T-33 Вартість
40 хв Пілінг PRX-T33 (обличчя)
2500 грн
40 хв Пілінг PRX-T33 (обличчя + шия) 3900 грн
40 хв Пілінг PRX-T33 (шия + декольте)
3900 грн
Тривалість ABR пілінг для проблемної шкіри (Holy Land) Вартість
1 год ABR пілінг обличчя 550 грн
1 год 30 хв ABR пілінг обличчя + шия 700 грн
1 год 30 хв ABR пілінг обличчя + шия + декольте 800 грн
1 год ABR пілінг декольте 700 грн
1 год 30 хв ABR пілінг спина 900 грн
1 год ABR пілінг сідниць 650 грн
Тривалість Мигдалевий пілінг з DMAE (Simildiet) Вартість
60 хв Мигдалевий пілінг (обличчя) 800 грн
1 год 30 хв Мигдалевий пілінг (обличчя, шия, декольте) 1000 грн
Тривалість Трав'яний пілінг (Green Peel) Вартість
1 год Трав'яний пілінг FRESH UP 1000 грн
1 год Трав'яний пілінг ENERGY 1400 грн
1 год Трав'яний пілінг CLASSIC 2200 грн
Тривалість Пілінги Dane Вартість
1 год Pro Alpha пілінги - обличчя 550 грн
1 год 30 хв Pro Alpha пілінги - спина 720 грн
1 год Quik peel пілінги - обличчя 750 грн
1 год 30 хв Quik peel пілінги – спина 1050 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014