Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікування псоріазу в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лікування псоріазу.jpg

Якщо Вам діагностували псоріаз, не втрачайте надії. Сучасна медицина пропонує багато ефективних методів боротьби з цим захворюванням. У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» у Івано-Франківську Ви можете отримати кваліфіковану допомогу у лікуванні псоріазу. Досвідчений лікар-дерматолог проведе діагностику та розробить індивідуальну програму лікування, при необхідності порадивши пройти додаткові обстеження.

У випадку особливо складних форм захворювання може бути потрібна пункційна біопсія шкіри чи шкірного покриву голови, для проведення гістологічного аналізу та детальної діагностики за найновішими методиками.

ЩО ТАКЕ ПСОРІАЗ І ЯКІ ЙОГО СИМПТОМИ?

Псоріаз - це поширене хронічне захворювання шкіри, що торкається близько 2-4% населення, вражаючи як чоловіків, так і жінок. Захворювання може розвинутися у будь-якому віці, зокрема у дітей, але найчастіше з'являється в період від 15 до 25 років та від 50 до 60 років. Псоріаз зазвичай супроводжує людину протягом усього життя, змінюючи характер і інтенсивність симптомів.

Основні прояви псоріазу включають хронічне запалення шкіри, свербіж та лущення. Характерна особливість - це швидке розмноження клітин шкіри, що призводить до утворення червоних плям, так званих псоріатичних бляшок, вкритих лусочками. Такі бляшки часто викликають неприємні відчуття та свербіж. Важливо знати, що псоріаз не заразний і не передається від людини до людини. Ступінь проявів захворювання варіюється від легких до важких форм і може посилюватися під впливом стресу або інших провокуючих факторів.

ТИПИ ПСОРІАЗУ

Залежно від клінічних симптомів, можна виділити такі різновиди псоріазу:

 • Краплеподібний псоріаз: це гостра форма хвороби, яка найчастіше розвивається у дітей і підлітків після стрептококової інфекції. Його характерними ознаками є поява множинних яскраво-червоних папул з легким лущенням.
 • Звичайний псоріаз, або вульгарний псоріаз: найчастіше трапляється на шкірі голови, під колінами, в ділянці ліктів, попереку і крижів. Він проявляється у вигляді рожево-червоних папул з чіткими межами, які з часом можуть об'єднатися, утворюючи великі плями. Цій формі властиве утворення бляшок, покритих світлими лусочками.
 • Генералізований пустульозний псоріаз має 3 форми. Найпоширеніший з них - це пустульозний псоріаз Барбера, який проявляється чітко окресленими бляшками на долонях і підошвах з наявністю пустул. Другий підтип - це гнійний акродерматит Аллопо, що супроводжується появою везикул, пустул і сквамозно-епітематозних плям на фалангах пальців рук і ніг. Третій підтип - це псоріаз Цумбуша, який, крім висипань, характеризується сильною лихоманкою і загальним нездужанням.
 • Псоріатичний артрит - це форма хвороби, за якої уражаються і шкіра, і суглоби. Це проявляється в обмеженні рухливості суглобів, болях під час руху, набряклості та почервонінні шкіри. Іноді хвороба може призвести до деформації суглобів.

КЛІНІЧНА СИМПТОМАТИКА ПСОРІАЗУ

Псоріаз проявляється формуванням симетрично розміщених червоних бляшок з лущенням, які мають чіткі межі. Ці лусочки зазвичай мають сріблястий чи білий колір, але в деяких місцях можуть виглядати як блискучі та вологі.

Захворювання зазвичай вражає шкіру голови, лікті, коліна, але можливе проявлення на будь-якій ділянці тіла. Симптоми включають свербіж, інтенсивність якого може варіюватися від легкого до сильного, що може призвести до потовщення шкіри і її лущення. На долонях та підошвах можуть утворюватися тріщини.

Псоріаз може також супроводжуватися феноменом Кебнера, при якому нові бляшки з'являються на місцях шкіри, що зазнали травми чи подразнення. Характерною ознакою бляшкового псоріазу є поява кровотечі при видаленні чешуйчатих бляшок, що пов'язано із розширенням капілярів шкіри.

Залежно від локалізації ураження, розрізняють форми псоріазу, такі як долонно-підошовний, генітальний, псоріаз на обличчі та інші. Якщо ураження обмежене менше ніж 20% поверхні шкіри, воно класифікується як локалізований псоріаз. При ураженні більше ніж 20% шкіри це вважається генералізованим псоріазом, а в разі ураження майже всіх ділянок тіла - це називають універсальним поразкою.

ПСОРІАЗ ПРИЧИНИ

Тригери псоріазу, що провокують фактори захворювання:

 • травма шкіри;
 • УФО;
 • ВІЛ-інфекція;
 • бета-гемолітична стрептококова інфекція;
 • прийом медикаментів (бета-блокатори, хлорохін, літій, інгібітори АПФ);
 • емоційний стрес;
 • вживання алкоголю і тютюнопаління;
 • ожиріння;
 • прийом бета-блокаторів при артеріальній гіпертензії.

Пацієнти з псоріазом найчастіше мають супутні захворювання:

 • запальний «псоріатичний артрит» (аутоімунне захворювання) і спондилоартропатія (спостерігається у 40% пацієнтів із раннім початком хронічного бляшкового псоріазу);
 • запальні захворювання кишківника (хвороба Крона і виразковий коліт);
 • увеїт (форма запалення ока);
 • целіакія;
 • локалізований долонно-підошовний пустульоз, генералізований пустульоз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
 • неалкогольна жирова хвороба печінки.

ДІАГНОСТИКА ПСОРІАЗУ

Діагностика псоріазу включає в себе визначення його форми та стадії. Звичайна форма захворювання проявляється у вигляді плоских червоних плям, вкритих сріблястими або білими лусочками. В ексудативній формі плями можуть мати жовтуваті лусочки. Псоріаз здатний переходити в серйозніші стадії на будь-якому етапі розвитку, особливо в разі впливу негативних чинників або неправильного лікування.

Захворювання може зачепити і нігті, спричиняючи їх потовщення, утворення заглиблень і червоних плям під нігтьовими пластинами. Для точної діагностики в Центрі «Лазерхауз» дерматолог використовує дерматоскопію шкіри та шкіри голови. Також призначаються лабораторні аналізи крові та інші необхідні дослідження. За необхідності може бути проведена панч-біопсія шкіри для додаткового дослідження, а також застосовуються інші сучасні діагностичні методи.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ: МЕТОДИКИ

Лікування псоріазу потребує індивідуального підходу від досвідченого медичного фахівця. Застосування старих методів, таких як лікування дьогтем чи нафталіном, на сьогодні вважається менш ефективним. Фототерапевтичні процедури можуть не принести швидких поліпшень для всіх пацієнтів, а використання глюкокортикостероїдів має свої часові обмеження.

Наразі, одним із найефективніших підходів до довготривалого лікування псоріазу є використання імунобіологічних методів. Ці технології успішно застосовуються більше 15 років в країнах Європи та США, демонструючи високу ефективність та довготривалий захисний ефект.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»: ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Препарат для імунобіологічної терапії призначає дерматолог Центру на попередній консультації після проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. Головною діючою речовиною препарату є секукінумаб.

Бляшковий псоріаз у дорослих

Застосування препарату призначене для лікування дорослих пацієнтів із бляшковим псоріазом, що має помірно тяжкий або тяжкий перебіг та потребує системної терапії.

Псоріатичний артрит

Лікарський засіб застосовується для лікування активного псоріатичного артриту у дорослих пацієнтів у разі недостатнього ефекту від попередньої терапії протиревматичними препаратами, що змінюють перебіг захворювання (DMARD), або може використовуватися як монотерапія, або в поєднанні з метотрексатом.

Анкілозуючий спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит)

Препарат призначений для лікування активного анкілозивного спондиліту в дорослих пацієнтів при недостатній реакції організму на стандартну терапію.

Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит

Також призначений для лікування активного нерентгенологічного аксіального спондилоартриту з об'єктивними ознаками запалення, про що свідчить підвищений рівень С-реактивного білка (СРБ) та/або магнітно-резонансна томографія (МРТ), у дорослих, які неналежним чином реагували на нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Для отримання інформації про вартість лікування псоріазу в Центрі у Івано-Франківську, рекомендуємо звернутися до розділу «Ціни» на сайті або переглянути ціни, вказані у таблиці нижче. Важливо врахувати, що додаткові медичні аналізи та обстеження, рекомендовані лікарем, можуть потребувати окремої оплати. Не зволікайте з лікуванням,  зверніться за кваліфікованою медичною допомогою якомога швидше.

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 300 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 700 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014