Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Крапельниця молодості в Івано-Франківську

kapilnitsa.jpg

Ми живемо в неймовірний час, коли наше покоління стає свідком розробки «пігулок молодості» і навіть «пігулок безсмертя». Особливо вражають результати досліджень екзосом, які мають унікальну здатність відновлювати органи, тканини та системи організму.

Що таке екзосоми? Це мікроскопічні позаклітинні везикули, здатні проникати крізь біологічні бар'єри завдяки своїм малим розмірам. Вони забезпечують зв'язок між клітинами та виконують функцію транспортування важливих молекул.

Екзосоми вирощуються в спеціальних умовах, що дозволяє використовувати їх як підсилювачі для багатьох лікарських препаратів. Це відкриває неймовірні можливості для лікування, омолодження та відновлення при різних захворюваннях.

У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» в Івано-Франківську Ви можете пройти процедуру ін'єкційного омолодження екзосомами і відчути їх вражаючий ефект. Для ін'єкцій використовується унікальний препарат, який зарекомендував себе своєю безпекою та ефективністю на українському і світовому ринках регенеративної медицини!

ЩО ТАКЕ ЕКЗОСОМИ В КОСМЕТОЛОГІЇ ТА ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ?

Екзосоми - це біоактивні продукти, отримані зі стовбурових клітин, що не містять ДНК. Вони містять різноманітні біологічно активні молекули, такі як мРНК, міРНК, фактори росту, ферменти та інші сигнальні молекули, що сприяють позитивному впливу на функціонування тканин і органів. Екзосоми стимулюють процеси регенерації та уповільнюють старіння.

Екзосоми відіграють ключову роль в організмі, забезпечуючи міжклітинну комунікацію та транспорт речовин. Вони переносять важливі молекули, такі як ферменти, нейромедіатори, фактори росту, мРНК, міРНК та інші, до місця їхнього призначення.

Отримані від мезенхімальних стовбурових клітин пупкового канатика, екзосоми, які мають паспорт і пройшли лабораторну перевірку, передають сигнальні молекули, відповідаючи за:

 • імунорегуляцію;
 • перешкоджання передчасній загибелі клітин;
 • стимуляцію клітин до поділу;
 • міграцію;
 • утворення нових кровоносних судин;
 • підтримку антиоксидантної системи організму;
 • нормалізацію сну;
 • підвищення імунітету організму;
 • поліпшення психоемоційного стану;
 • підвищення настрою, активності, а також дарує «радість до життя».

ЯКІ ЕКЗОСОМИ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ДЛЯ ОМОЛОДЖЕННЯ?

Для омолоджуючих процедур Центр «Лазерхауз» застосовує передовий біотехнологічний продукт, який складається на 100% з високоочищених екзосом, отриманих з мезенхімальних стовбурових клітин та пупкового канатика. 

Екзосоми стимулюють регенерацію тканин організму пацієнта та використовуються як інтенсивна терапія в різних галузях медицини. Ця терапія практично не має вікових обмежень і стала популярною в США після пандемії COVID-19. Екзосоми успішно застосовуються для швидкого відновлення після операцій, перед спортивними змаганнями, а також перед важливими переговорами політиків та бізнесменів.

Важливо зазначити, що екзосоми не є клітинами, оскільки вони не містять ДНК, яка могла б нести «погану» інформацію для організму. Вони не здатні до самовідтворення, що виключає ризик неконтрольованого поділу та імунної відповіді організму.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ОМОЛОДЖЕННЯ ЕКЗОСОМАМИ?

Екзосоми мають широкий спектр переваг:

 • Представляють собою цілком натуральний продукт.
 • Мають високу концентрацію, яка була підтверджена апаратно.
 • Спричиняють швидкий системний вплив на організм.
 • Після застосування вони проявляють потужний ефект.
 • Містять біологічно активні речовини.
 • Ефективність і безпека їх використання підтверджені клінічними дослідженнями.
 • Вони не представляють ризику онкотрансформації.
 • Не викликають імунної відповіді організму.

З приголомшливими помітними результатами від процедури Ви легко зможете ознайомитися за запитом «екзосоми для обличчя фото до і після».

Під час вибору інноваційних та ефективних методик омолодження шкіри, багато пацієнтів шукають «екзосоми для обличчя відгуки», щоб переконатися в дієвості та безпеці цієї процедури.

На сьогодні екзосоми для крапельниці купити можливо у вільному доступі, проте ми не рекомендуємо займатися самолікуванням, а довірити своє здоров'я і красу професіоналам Центру «Лазерхауз».

КРАПЕЛЬНИЦЯ МОЛОДОСТІ: ЦІНА В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Вартість процедури омолоджуючої крапельниці з використанням екзосом у Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську наведена у таблиці нижче на цій сторінці, а також у розділі «Ціни» на сайті. Інформацію про поточні акції та спеціальні пропозиції можна знайти в розділі «Акції». Для запису на процедуру або отримання відповідей на додаткові запитання, будь ласка, заповніть форму зворотного зв'язку на сайті або зв'яжіться з нами за вказаним контактним номером телефону.

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ КУРС?

Тривалість курсу залежить від кількості процедур і їх інтервалу. Зазвичай, курс складається з 1-3 сеансів, які проводяться з інтервалом 1-3-7 днів між ними. Після завершення основного курсу, підтримуючі процедури можуть проводитися раз на півроку або за необхідністю. За звичайних умов, достатньо одного візиту, щоб досягти омолоджуючого ефекту.

Тривалість Клітинна терапія екзосомами Вартість
60 хв Дермальні екзосоми (1 флакон 5 мл, концентрація 5 млрд) 12000 грн
40 хв Трихологічні екзосоми (1 флакон 5 мл, концентрація 5 млрд) 12000 грн
2 год Омолоджувальна крапельниця з екзосомами (флакон 50 млрд) 75000 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014