Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • Лазерне омолодження ціна
  NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • Лазерне омолодження шкіри обличчя
  ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне омолодження в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лазерне омолодження в Івано-Франківську – безпечна альтернатива хірургічної підтяжки обличчя. Методика не призводить до травмування шкірного покриву, тож не викликає больових відчуттів і не потребує тривалого відновного періоду. При цьому процедура дозволяє досягти вражаючих результатів в боротьбі з віковими змінами. Якщо пройти повний курс, це допоможе зробити менш помітними зморшки, підтягнути овал обличчя, освітлити вікову пігментацію, підвищити пружність шкіри. У Центрі «Лазерхауз» процедура проводиться на діодному лазері Lumenis Light Sheer, що є гарантією безпеки та ефективності. Методику використовують не лише для зменшення вікових проявів, а й для профілактики старіння.

Принцип роботи методики

Суть лазерного омолодження полягає в обробці проблемних зон світловим потоком. Проникаючи в глибинні шари, промінь активізує функціонування фібробластів. Ці клітини сполучної тканини відповідають за вироблення колагенових волокон. Нормалізація діяльності фібробластів призводить до підвищення кількості «білків молодості», що позитивним чином позначається на шкірі. Вона стає більш пружною, а зморшки – менш помітними. Підвищується тургор, підтягується овал. Оскільки під впливом світлового потоку меланін руйнується, це призводить до освітлення пігментації.

Переваги процедури в «Лазерхауз» в Івано-Франківську

Методика затребувана серед наших клієнтів завдяки цілому ряду переваг:

 • Результативність. Максимально виражені зміни проявляються після завершення курсу процедур. Ефект можна підсилити, якщо доповнити лазерну обробку застосуванням активної сироватки. У складі препарату міститься велика кількість вітамінів, мінералів, амінокислот, рослинних екстрактів, які інтенсивно впливають на шкіру, прискорюють природне відновлення тканин, нормалізують водний баланс, живлять дермальні клітини. Саме тому методику ще називають безін'єкційною мезотерапією.
 • Неінвазивність. Процедура не порушує цілісність шкірного покриву, тому не призводить до рубцювання.
 • Відсутність больових відчуттів. Лазерне омолодження проводиться без анестезії.
 • Безпечність. Ми використовуємо сучасні діодні лазери з вбудованою системою контактного охолодження.
 • Зручність. Сеанс проходить швидко і займає від 20 до 40 хвилин. Період відновлення не потрібен, оскільки методика атравматична.
 • Універсальність. Процедуру проводять в різні пори року. Обмеження за фототипом і віком пацієнта відсутні.

Показання

Лазерне омолодження обличчя, шиї, декольте, кистей рук показане при наступних вікових і патологічних змінах:

 • Зморшки, заломи, складки;
 • Порушення овалу;
 • Втрата тургору, в'ялість;
 • Судинні сітки, зірочки;
 • Широкі пори;
 • Надмірне виділення себуму;
 • Вікові пігментні плями тощо.

Обладнання для процедури

Омолодження обличчя в Івано-Франківську проводиться діодним лазером Lumenis Light Sheer. Обладнання від відомої американською компанії вважається найкращим для боротьби з різними косметичними дефектами. За безпеку і комфорт під час сеансу відповідає технологія контактного охолодження ChillTipTM. Завдяки їй шкіра не перегрівається. Якість та безпечність лазера підтверджені відповідними міжнародними сертифікатами. На функціонування внутрішніх органів світловий потік не впливає, тому на стані здоров'я не позначається.

Які препарати ми використовуємо?

Щоб підсилити ефект, лазерне омолодження обличчя можна комбінувати з ампулою. Ми використовуємо сертифіковані сироватки від всесвітньо відомих брендів:

 • ACADEMIE. Борються з ознаками старіння, розгладжують зморшки, освітлюють пігментні плями. Сприяють зміцненню капілярних стінок. Складаються з рослинних витяжок, гіалуронової кислоти, різних мікро- і макроелементів.
 • BIOLOGIQUE RECHERCHE. Завдяки підвищеній концентрації компонентів рослинного, тваринного і морського походження оновлюють шкіру, усувають судинні патології, борються з гіперпігментацією і зморшками.
 • SESDERMA. Крім сироваток для зменшення ознак старіння, американська компанія випускає ампули, спрямовані на боротьбу з куперозом і пігментацією. Оскільки препарати мають багатий склад, позитивні зміни з'являються вже після 1 застосування.

Етапи процедури

Перед підтяжкою обличчя лазером необхідна консультація косметолога. Спеціаліст проводить очний огляд, на якому оцінює поточний стан зони, збирає анамнез, з'ясовує, чи немає протипоказань, визначає фототип. Після цього починається сеанс. Пацієнт надіває окуляри для захисту очей. З поверхні видаляють забруднення і декоративну косметику (якщо це обличчя). За бажанням пацієнта може використовуватись ампула для посилення ефекту. Наступний етап – застосування контактного гелю і обробка зони маніпулою. Після цього наноситься сонцезахист для запобігання пігментації. Необхідності використовувати анестезію немає, оскільки процедура не викликає неприємних відчуттів.

Результати лазерного ліфтингу в Івано-Франківську

Максимально виражений результат можна отримати, якщо відвідати всі сеанси, призначені косметологом. Після завершення курсу обличчя помітно змінюється. Зменшується кількість дрібних зморшок, а середні – розгладжуються. Проходить в'ялість, підвищується пружність завдяки прискоренню синтезу власного колагену. Вікова пігментація освітлюється, тон вирівнюється. Шкіра виглядає молодшою ​​і доглянутою.

Ціни на лазерне омолодження обличчя в Івано-Франківську

Вартість послуги залежить від зони обробки і застосування ампули. Консультація надається безкоштовно. Докладні розцінки на процедури Центру шукайте в спеціальному розділі. Ціна лазерного омолодження також вказана в таблиці внизу поточної сторінки. З інформацією про діючі знижки та інші цікаві пропозиції для клієнтів Ви можете ознайомитися в розділі «Акції». У разі виникнення додаткових питань зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами в шапці сайту.

Скільки потрібно сеансів?

Лазерне омолодження шкіри – курсова процедура. Кількість сеансів підбирається в індивідуальному порядку. Косметолог при цьому враховує поточний стан шкіри, вираженість проблеми і персональні особливості пацієнта. В середньому курс складається з 3-5 відвідувань з інтервалом 2-3 тижні.

Тривалість Лазерне омолодження (Lumenis) Вартість
40 хв
Лазерне омолодження обличчя 950 грн
40 хв Лазерне омолодження обличчя і шиї 1150 грн
40 хв Лазерне омолодження шиї і декольте 1000 грн
50 хв
Лазерне омолодження обличчя, шиї та декольте 1600 грн
30 хв Лазерне омолодження кистей рук 750 грн
Тривалість Лазерне омолодження (Lumenis) + ампула на вибір (безін'єкційна мезотерапія)
Вартість
50 хв Лазерне омолодження обличчя з ампулою
1200 грн
50 хв
Лазерне омолодження обличчя та шиї з ампулою
1300 грн
50 хв
Лазерне омолодження шиї та декольте з ампулою
1200 грн
60 хв Лазерне омолодження обличчя, шиї та декольте з ампулою
1750 грн
40 хв Лазерне омолодження кистей рук з ампулою
950 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014