Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Консультація дерматолога в Івано-Франківську

дерматолог

Хто такий дерматолог? Це профільний лікар, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою різноманітних патологій шкіри. Її стан залежить від різних факторів, починаючи впливом сонячних променів та температурних коливань і завершуючи збоєм в роботі різних внутрішніх органів та систем, зокрема, серцево-судинної, ендокринної тощо. Так, внаслідок порушень функціонування організму шкіра може покритись висипаннями, пігментними плямами, почервоніти, лущитись. Всі ці прояви можуть спричинити психологічний дискомфорт та знизити рівень життя. Крім цього, чимало дерматологічних захворювань нерідко супроводжуються больовими відчуттями, свербінням, печінням. 

Де проводиться консультація дерматолога в Івано-Франківську? У Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». У нас працюють досвідчені фахівці з багатим практичним досвідом, які знають про патології шкіри усе. Вони ставлять діагноз лише після комплексного обстеження і за необхідності призначають лікувальні процедури, які можна пройти в нашому Центрі, чи спрямовують до іншого спеціаліста, якщо захворювання не входить у компетенцію фахівця.

Коли потрібна консультація дерматолога в Івано-Франківську?

Записатись на прийом до лікаря-дерматолога варто, якщо Вас турбують такі проблеми:

 • Надмірна сухість або вологість шкіри;
 • Поява вузликів та ущільнень;
 • Зміна кольору на окремих ділянках;
 • Висипання;
 • Акне;
 • Червоні плями, що супроводжуються свербінням;
 • Грибок нігтів;
 • Дерматит, псоріаз, алергія та інші шкірні захворювання.

Як проходить прийом у дерматолога?

Візит до лікаря-дерматолога проходить в комфортних умовах. Лікар оглядає проблемну зону, вивчає анамнез, з'ясовує індивідуальні особливості тіла пацієнта, ознайомлюється з різноманітними факторами, які могли вплинути на перебіг захворювання. Фахівець також може звернути увагу на додаткові особливості: наприклад, наявність чи відсутність больових відчуттів при дотику, температуру тіла тощо. Якщо потрібно, він може спрямувати пацієнта на огляд до інших профільних спеціалістів.

Відвідувати дерматолога варто не лише при наявності симптомів шкірних захворювань, але й для профілактики. Так, регулярне обстеження рекомендується любителям сонячних ванн, людям з дуже світлою шкірою, родимками, пігментними плямами.

Діагностика грибка нігтів

Звернутись до дерматолога варто, якщо на нігтях рук або ніг з'явилися симптоми грибка (оніхомікозу). Підхопити інфекцію можна в теплих місцях з високою вологістю, зокрема, басейнах, спортзалах, саунах. Захворювання також може бути наслідком недотримання особистої гігієни, носіння чужого взуття, використання чужих засобів для манікюру та педикюру. Про грибок на нігтях рук та ніг свідчать наступні ознаки:

 • Потовщення пластини;
 • Поява плям і смужок на поверхні;
 • Зміна кольору на жовтуватий або білий;
 • Втрата природного блиску;
 • Розшарування пластини;
 • Поява неприємного запаху;
 • Свербіння, печіння та інші дискомфортні відчуття.

Перш ніж розпочати лікування грибка, потрібно пройти обстеження в дерматолога, щоб він підтвердив діагноз. Консультація передбачає збір анамнезу, огляд, висновки.

Як підготуватись до консультації дерматолога?

Перед здачею аналізу на наявність грибка не можна обрізати та підпилювати нігті. За 1-2 доби до обстеження пластину потрібно очистити від лаку. Також рекомендується відмовитись від використання зовнішніх і внутрішніх лікарських засобів за 7-10 днів до візиту в Центр. Для розгорнутого аналізу цей період збільшується до 30 днів. 

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»

Псоріаз - це поширене дерматологічне захворювання, яке супроводжується свербінням, запальними висипаннями та лущенням шкіри. Ця проблема поширена серед приблизно 4% населення планети. Псоріаз виникає через надмірне розмноження клітин шкіри, що призводить до утворення загущень на її поверхні. На початкових стадіях псоріазу висипання можуть мати вигляд червоних плям, які часто називають псоріатичними бляшками, і супроводжуються лущенням. Ці симптоми можуть викликати сильне свербіння, а під лущенням шкіри можна помітити згущений, ороговілий шар.

Діагностику та лікування псоріазу проводить досвідчений дерматолог. Він допоможе визначити причини захворювання, направить на додаткові аналізи за необхідності та розробить компетентний і ефективний план лікування.

ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Призначення цього препарату здійснюється дерматологом Центру після попередньої консультації, проведення всіх необхідних обстежень і аналізів. Основною діючою речовиною препарату є секукінумаб. Препарат використовується в таких випадках:

 • Бляшковий псоріаз у дорослих.
 • Псоріатичний артрит.
 • Анкілозивний спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит).
 • Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит.

Скільки коштує консультація дерматолога в Івано-Франківську?

Ціна консультації дерматолога в нашому Центрі вказана в загальному прайс-листі та внизу поточної сторінки. Зішкріб (аналіз на наявність оніхомікозу) оплачується окремо, як і бакпосів на чутливість грибка. Якщо у Вас залишились додаткові питання, зверніться до наших операторів. Це можна зробити через форму зворотного зв'язку або за контактним телефоном в шапці сайту.

Зверніть увагу, що повторною вважається консультація дерматолога протягом 6 місяців у разі звернення пацієнта за одним і тим самим діагнозом. У разі звернення до лікаря за цей період з новим захворюванням - консультація оплачується як первинна. У разі звернення до дерматолога більш ніж через 6 місяців після первинної консультації, вона також оплачується як первинна.

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 300 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 700 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Тривалість зазначена з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014