Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Видалення гемангіом у дітей лазером в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Гемангіома – це новоутворення доброякісного характеру на поверхні шкіри. Формування пухлини пов'язане з вадою тканин кровоносних судин. Це може бути пляма чи шкірний наріст без чіткої форми багряного, червоного або червоно-синього кольору. Найчастіше гемангіоми з'являються у новонароджених та у дітей у перші тижні життя. Ураження судин можуть мати будь-яку локалізацію. Сам по собі дефект не становить загрози здоров'ю та частіше за все є косметичною проблемою. Якщо ж новоутворення збільшується у розмірах, спричиняє дискомфорт або знаходиться на обличчі, шиї, його краще видалити. Обладнання сучасної косметології дозволяє уникнути хірургічного втручання та пов'язаних із ним неприємних моментів і ризиків для здоров'я дитини.

Вирішити питання видалення гемангіоми допоможуть фахівці Центру «Лазерхауз» у м. Івано-Франківськ. Кольоровий судинний лазер Vbeam Perfecta від американської компанії Candela дозволяє проводити процедуру швидко та цілком безпечно. Використання лазерного апарату офіційно дозволено у світі для лікування дітей з перших днів життя.

lazernyy-piling.jpg

За яким принципом працює лазерний апарат?

Кольоровий лазер Vbeam Perfecta від Candela (США) визнаний «Золотим стандартом» у видаленні різних типів червоних судинних патологій у дітей. Апарат генерує лазерну хвилю довжиною 595 нм, яка влучає у потрібну ділянку шкіри. Сусідні здорові тканини залишаються неушкодженими. Це швидке та ефективне усунення дефекту.

В основі безпечного видалення гемангіоми за допомогою лазеру Candela лежить мікроімпульсна технологія, яка попереджає надмірний нагрів шкіри. Оксигемоглобін, присутній у пошкоджених судинах, поглинають лазерні промені з довжиною хвилі 595 нм. Для підвищення потужності впливу на судини кожен імпульс розбивається на 8 мікроімпульсів. Значний нагрів зони ураження викликає склеювання стінок судин та згортання крові. Застосування унікальної технології мікроімпульсів дозволяє делікатно, ефективно та безболісно видаляти гемангіоми з будь-яких ділянок тіла.

Також апарат обладнано додатковою системою контактного охолодження DCD. Вона виключає можливість опіку шкіри дитини та робить процес лікування більш комфортним. Лазерний пристрій Candela дозволено для виконання навіть народженим.

У чому переваги лазерного видалення гемангіом дітям у Центрі «Лазерхауз»?

Чому, щоб позбутися судинного утворення у дитини, варто завітати до Центру «Лазерхауз»?

Серед багатьох причин звернімо увагу на головні:

 • Для проведення лікування використовується лише ефективне та безпечне обладнання. Наявність звання «Золотого стандарту» підтверджує відповідність лазерного апарату Candela сучасним вимогам до методів усунення гемангіом.
 • Лікування проводять лише дипломовані спеціалісти з медичною освітою. Це справжні майстри, за плечима яких великий досвід успішної роботи.
 • Індивідуальний розгляд кожного випадку з урахуванням анамнезу пацієнта, особливостей здоров'я.
 • Лікування лазером – це можливість швидко та без болю видалити гемангіому у дитини будь-якого віку, починаючи з перших днів життя.
 • Безпека та якість усіх процедур, що проводять фахівці нашого Центру, підтверджені дипломами та грамотами міжнародного рівня.
 • Ми надаємо гарантію остаточного видалення судинного утворення та подальше спостереження пацієнта.

Як відбувається видалення гемангіом у дітей?

Підготовка до лазерного видалення гемангіоми починається з попередньої консультації. Під час очного огляду лікар вивчає новоутворення, з’ясовує анамнез пацієнта, можливі протипоказання. Наступний крок – видалення дефекту. Перед обробкою гемангіоми лікар налаштовує лазер з огляду на індивідуальні особливості пацієнта. Протягом сеансу у дитини не виникає відчуття болю чи печіння. Це комфортна процедура, що виключає вірогідність ускладнень. На останок фахівець надає рекомендації щодо періоду відновлення та догляду за обробленою ділянкою.

Обладнання Центру «Лазерхауз» в Івано-Франківську

Лікування судинних новоутворень у дітей у Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську відбувається з використанням сучасного лазерного обладнання провідного американського виробника Candela. Це модель кольорового апарату Vbeam Perfecta, принцип роботи якого базується на технології мікроімпульсів. Зона ураження піддається точковому впливу короткими імпульсами, кожен з яких розпадається ще на 8 мікроімпульсів. Завдяки цьому вдається уникнути перегріву шкіри та направити більш потужну енергію на проблемну ділянку.

Апарат Vbeam Perfecta сертифіковано американським управлінням FDA, тому він може бути застосований для лікування судинних патологій навіть у малюків. Інтегрована система динамічного охолодження DCD зводить до мінімуму неприємні відчуття під час сеансу.

Результати усунення гемангіоми у дітей у Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську?

Оцінити ефективність лазерного видалення гемангіоми можна одразу, вже після першого сеансу. Для досягнення найліпшого результату важливо пройти повний курс процедур. Потрібна кількість візитів визначається лікарем Центру індивідуально під час первинної консультації. Одразу після впливу лазеру шкіра червоніє. Це є нормальною реакцією і не повинно викликати хвилювання. Термін відновлення складає 7 днів.

Скільки коштує процедура видалення гемангіоми у дитини в Івано-Франківську?

Вартість видалення дитячої гемангіоми в Івано-Франківську зазначена в таблиці нижче (на цій сторінці). Також ознайомитись з ціною можна в загальному прайс-листі нашого Центру. Консультація лікаря безкоштовна. Актуальні знижки та вигідні пропозиції зібрані в одному розділі – «Акції». Записатися на попередню консультацію або на процедуру можна за телефоном на сайті або через форму зворотного зв’язку.

Яка кількість процедур потрібна

З огляду на місце розташування ураженої ділянки та її площу лікар визначає кількість сеансів, що потрібна для повного видалення судинного новоутворення. Для усунення патології фахівцями Центру може бути запропоновано пройти від 1 до 7 процедур на кольоровому лазері Vbeam Perfecta американського виробника Candela. Середній інтервал між сеансами становить 1 місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 50 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 2 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 3 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
15 хв Видалення судин 110 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів та вартість зможе сказати тільки лікар при очному огляді
 • Консультація - безкоштовна
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014