Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Розслабляючий масаж в Івано-Франківську

Розслабляючий масаж, що проводиться в нашому Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську, це не лише корисна, а й приємна процедура з високою ефективністю. У неї є 2 функції – релаксуюча і оздоровча. Завдяки першій стає можливо зняти напруження у м'язах, заспокоїти нервову систему, забезпечити приплив сил, підвищити загальний тонус. Друга полягає в профілактиці стресів, депресії, інфаркту та інсульту, боротьбі з безсонням і мігренню. Також процедура допоможе покращити психоемоційний стан, пришвидшити кровообіг і лімфоток, забути про відчуття важкості в кінцівках. Обробити можна різні зони: комірцеву, ноги, руки, живіт, спину, все тіло. Найкращий результат релакс-масаж забезпечує, якщо відвідати рекомендований курс процедур, підібраний індивідуально.

Які особливості має техніка?

Під час розслабляючого масажу спеціаліст може використовувати такі прийоми:

 • Розтирання – розігрівають ділянку. Шкіру зміщують та розтягують в різних напрямках.
 • Розминання – спрямовані на розслаблення. Зона опрацьовується в одному напрямку. Сила натиску різна – від мінімальної до рівня больового порогу. Вібрації та удари – це поздовжні і поперечні коливальні рухи. Можуть мати різний ритм і натиск.
 • Погладжування – здійснюються внутрішньою стороною долоні. Починають і завершують сеанс. 
 • Рублення, поплескування – додаткові прийоми. Можуть задіювати основу кисті, долоні, фаланги і кінчики пальців.

У чому різниця між розслабляючим та класичним масажем?

Розслабляючий масаж має чимало спільного з класичним (наприклад, прийоми та приблизну вартість). Різниця – показання та очікуваний результат. Так, класичний масаж допоможе покращити стан здоров'я, пришвидшити реабілітацію після операції чи травми, стане чудовою профілактикою різноманітних захворювань. Щоб зняти втому та нервове перенапруження, підійде релакс-процедура, адже вона спрямована на розслаблення і відновлення сил.

Розслабляючий масаж всього тіла

Загальний антистресовий масаж в Івано-Франківську зніме напруження у м'язах, покращить загальний психоемоційний стан завдяки стимуляції вироблення ендорфінів, пришвидшить лімфоток і кровообіг, поліпшить потрапляння кисню в тканини. Розминання починається зі стоп і продовжується в напрямку руху лімфи. Прийоми різні: зміщення, розтирання, погладжуванн тощо. Опрацьовуються ноги, живіт, руки, комірцева зона. Останню обробляють дуже обережно та акуратно, що запобігає запамороченню, нудоті та іншим дискомфортним відчуттям у пацієнта.

Розслабляючий масаж ніг

Якщо у Вас болять ноги та турбує відчуття важкості, приходьте на розслабляючий масаж ніг. Обробка проводиться розтираннями, погладжуваннями, розминаннями, вібраціями. Допомагає забути про набряки, зняти напруження в м'язах, покращити циркуляцію крові, тому служить чудовою профілактикою варикозного розширення вен. Особливо корисною процедура буде для жінок, що полюбляють взуття на високих каблуках і підборах, та людей, які багато часу проводять стоячи (зокрема, на роботі). 

Розслабляючий масаж комірцевої зони

Розслабляючий масаж комірцевої зони починається з погладжувань, які готують ділянку до подальших маніпуляцій. Розігрівання здійснюється за допомогою розтирань. Великі м'язи інтенсивно розминаються, трапецієподібні – пощипуються, інші ділянки – стискаються або розтягуються. Процедура допоможе зняти м'язове напруження та спазми, зменшити набряки. Ефект можна помітити вже після першого сеансу. Такий різновид масажу рекомендують, якщо Вас турбують больові відчуття в плечах та шиї, пов'язані з тривалим перебуванням в нерухомому положенні. Також методика показана при порушеннях кровообігу. 

Розслабляючий масаж спини

Розслабляючий масаж спини має певні особливості. Так, область хребетного стовпа обробляють розминаннями, уникаючи сильних натискань. Постукування можуть бути легкими або середньоглибокими. Також застосовуються погладжування, розтирання та рублення. Процедура спрямована на усунення м'язового напруження, підвищення загального тонусу, покращення психоемоційного стану. Рекомендується насамперед хірургам, водіям, офісним працівникам та іншим людям з регулярним навантаженням на плечовий пояс. 

Релаксаційний масаж живота

Записатись на розслабляючий масаж живота варто, щоб покращити кровообіг в цій зоні, розслаблятись, поліпшити функціонування шлунково-кишкового тракту тощо. процедура проводиться дуже обережними, акуратними рухами, адже ділянка чутлива й делікатна. На сеансі використовуються різні прийоми: розтирання, легкі вібрації, пощипування, погладжування.

Кому показана процедура?

Кому варто записатись на релакс-масаж? Процедура не має обмежень за статтю, віком та типом шкіри пацієнта. Основними показаннями вважаються:

 • Напруження у м'язах;
 • Депресія;
 • Регулярні стреси;
 • Схильність до простуди;
 • Хронічна втома;
 • Неможливість самостійно розслабити тіло тощо.

Чи можна робити розслабляючий масаж під час вагітності?

Вагітним жінкам розслабляючий масаж проводять лише за призначенням лікаря, щоб зменшити емоційні перепади, спричинені гормональною перебудовою організму, позбутися втоми, покращити мікроциркуляцію. Також процедура служить відмінною профілактикою варикозного розширення вен. Обробка проблемних зон здійснюється максимально обережними та делікатними рухами, тому дискомфортних відчуттів не виникає.

Як часто можна робити розслабляючий масаж?

Масаж для релаксу дає максимальний результат, якщо його проводити курсом. Спеціаліст підбирає тривалість курсу індивідуально, оскільки має значення характер та вираженість основних проблем, бажаний ефект, особливості організму пацієнта тощо. Ми рекомендуємо 10-12 процедур в середньому. Приходити в Центр необхідно мінімум двічі на тиждень.

Яка вартість розслабляючого масажу в Івано-Франківську?

Цікавить ціна розслабляючого масажу в Ужгороді? На неї впливає зона. Детальні розцінки на послугу шукайте в таблиці під її описом, на інші процедури Центру – в загальному прайс-листі. З актуальними знижками та іншими вигідними пропозиціями можна ознайомитись у блоці «Акції». Консультація надається безкоштовно. Якщо у Вас залишились додаткові запитання, для отримання вичерпних відповідей зателефонуйте нашим операторам за контактним номером в шапці сайту або заповніть форму зворотного зв’язку.

Тривалість Вид масажу Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
20 хв Медовий-Антицелюлітний (проблемні зони: живіт + бока / сідниці + задня поверхня стегна / стегно повністю / плечі / шийний та грудний відділ) 500 грн/ 1 зона
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014