Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Лікування куперозу івано франківськ
NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

Лазерне видалення судин івано франківськ
ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лазерне видалення судин в Івано-Франківську

  • До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

   До

   Лазерное удаление сосудов

   Після

   Лазерное удаление сосудов

Лікування куперозу лазером стає все популярнішим. Процедура успішно бореться з судинними зірочками та сітками на обличчі. Патологія виникає в чоловіків та жінок різного віку. Найчастіше з нею стикаються власники тонкої та чутливої шкіри, схильної до зневоднення. Стінки капілярів стають менш еластичними, мікроциркуляція погіршується, тож на поверхні з’являються червоні або блакитні дефекти різних розмірів. До таких змін призводять різноманітні чинники: наприклад, дія ультрафіолетових променів, незбалансоване харчування, авітаміноз, коливання температур, стреси, безсоння, шкідливі звички, деякі захворювання, неправильний догляд за шкірою.

Видалення судинної сітки – хороший спосіб підвищити рівень життя, оскільки поява судинок на відкритій ділянці може викликати психологічний дискомфорт. В Івано-Франківську таку послугу надає Центр лазерної епіляції і косметології «Лазерхауз». Ми проводимо процедуру лазерами від відомого американського бренду Lumenis, які вважаються найкращими в лазерній косметології. Наше обладнання успішно бореться з червоними і синіми капілярами різного розміру, а також допомагає зменшити розацеа та винні плями. Лазерне видалення судинних зірочок та сіток – неінвазивна процедура, тож тривале відновлення та складна підготовка непотрібні. Вона проводиться з комфортом і є абсолютно безпечною для здоров’я пацієнта, оскільки у нас працюють компетентні спеціалісти з медичною освітою та суворо дотримуються всі пункти міжнародного протоколу.

Як функціонує методика?

Лазерне видалення судин працює за принципом коагуляції (склеювання). Ділянку обробляють світловим потоком. Гемоглобін поглинає енергію, стінки пошкоджених капілярів нагріваються, постачання крові в них припиняється. Судина склеюється і з часом розчиняється. Її компоненти самостійно виводяться з організму. Поверхня проблемної зони стає світлішою, її тон вирівнюється. Для отримання максимального результату необхідно пройти повний курс. За 1 сеанс можна видалити лише дуже маленькі судинні зірочки.

Переваги видалення судин лазером в «Лазерхауз» у Івано-Франківську

Процедура має чимало переваг:

 • Висока результативність. Вона успішно бореться з сітками та зірочками синього і червоного кольору на щоках, підборідді, крилах носа, освітлює винні плями та розацеа.
 • Універсальність. Обмеження за віком, сезоном та статтю пацієнта відсутні. Методика підходить для всіх фототипів.
 • Комфорт. Больових відчуттів лазерне видалення судин на обличчі не викликає, тож додаткового знеболення не потребує. Наші лазери оснащені системою контактного охолодження, яка забезпечує надійний захист шкіри від перегріву та опіків.
 • Безпечність. Все наше обладнання сертифіковане і пройшло чимало лабораторних досліджень. Проводять процедуру досвідчені спеціалісти з медичною освітою.
 • Локальна дія. Світловий промінь впливає лише на проблемні зони, не на здорові тканини.
 • Неінвазивність. При видалені куперозу лазером цілісність шкірного покриву не порушується, тож ризик появи рубців чи шрамів виключений.
 • Зручність. Складна підготовка відсутня, реабілітаційний період мінімальний.
 • Відсутність алергічних реакцій та побічних ефектів.

Показання

Лазер бореться з такими проблемами:

 • Сітки та зірочки червоного і синього кольору;
 • Винні плями;
 • Розацеа;
 • Неоднорідний тон.

Яке обладнання ми використовуємо?

Для видалення пошкоджених капілярів на обличчі наші спеціалісти використовують «Золотий стандарт» у сфері лазерної косметології – лазери Lumenis. Червоні судини видаляють за допомогою мультифункціональної платформи M22, сині – діодного лазера Light Sheer. Вони характеризуються високою ефективністю та безпечністю, про що свідчать результати численних клінічних досліджень та міжнародні сертифікати якості.

Lumenis 22 – революційна лазерна платформа для боротьби з різноманітними косметологічними недоліками. Укомплектована трьома насадками, які справляються не лише з пошкодженими капілярами, але й зі зморшками, шрамами, розтяжками, акне, пігментацією, грибком нігтів. Купероз лікують модулем ND: Yag з довжиною хвилі 1064. В конструкції передбачена система безперервного контактного охолодження, яка мінімізує неприємні відчуття та захищає від перегріву. Lumenis 22 – єдиний лазер, що успішно бореться з винними плямами та розацеа.

ВИДАЛЕННЯ СУДИН НА АПАРАТІ VBEAM PERFECTA CANDELA

Унікальний лазерний апарат Vbeam Perfecta Candela американського виробництва, визнано фахівцями усього світу як найефективніший та найбезпечніший імпульсний лазер з рідким барвником для лікування судинних уражень шкіри червоного кольору. Він обладнаний динамічною системою охолодження та запатентовану мікроімпульсну технологію, яка дозволяє лазерній системі генерувати чітко визначену кількість мікроімпульсів на один спалах. В результаті цього ефективність процедури  значно підвищується, а ризик отримання опіків повністю виключений. Лазерні промені апарату поглинаються оксигемоглобіном, який міститься в патологічних кровоносних судинах, що призводить до підвищення місцевої температури. У результаті цього кров згортається, а стінки капілярів злипаються. Поживні речовини з організму повністю перестають надходити всередину судин, тому вони поступово відмирають, а сама шкіра у цій зоні набуває рівномірного тону.

Як проходить сеанс?

Під час процедури спеціаліст суворо дотримується міжнародного протоколу. Спочатку він оглядає зону, оцінює її поточний стан, збирає анамнез, визначає, де і на якій глибині залягає пошкоджена судинка. Виключивши можливі протипоказання, фахівець видає пацієнтові захисні окуляри і на основі отриманих даних виставляє оптимальні параметри лазера.

Далі проводиться сам сеанс, який складається з таких етапів:

 1. Видалення поверхневих забруднень та декоративної косметики (лише для обличчя).
 2. Знезараження «Хлоргексидином».
 3. Обробка проблемної ділянки світловим потоком.
 4. Нанесення засобу для прискорення регенерації.
 5. Застосування сонцезахисного крему (за необхідності).

Сеанс триває 10-50 хвилин разом з консультацією.

Яких результатів очікувати?

Щоб отримати максимальний ефект, треба пройти повний курс. Після терапії пошкоджені судинки стануть практично непомітними, шкіра над ними висвітлиться, її тон вирівняється. Також підвищиться пружність, оскільки лазер стимулює вироблення колагенових волокон. Зверніть увагу: після процедури ділянка може легенько почервоніти – це нормально. Протягом доби така реакція самостійно зникає. Згодом можуть сформуватись кірочки, які мають відпасти самостійно. Здирати їх не можна.

Ціни на лазерне видалення куперозу

Вартість послуги залежить від моделі лазера та кількості імпульсів. Спеціаліст зможе назвати її після очного огляду, Консультація безкоштовна. Щоб ознайомитися з детальними розцінками на процедуру, перейдіть в прайс внизу поточної сторінки або зазирніть у спеціальний розділ «Ціни», де зібрана вартість всіх послуг нашого Центру. Дізнатися більше про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для клієнтів можна, відвідавши блок «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, заповніть спеціальну форму або зателефонуйте нам за контактними номерами в шапці сайту.

Скільки сеансів потрібно?

На тривалість курсу впливає поточний стан шкіри, колір, розмір та глибина залягання проблемної судини. В середньому для досягнення вираженого результату потрібно 2-6 процедур на Lumenis M22 і 2-7 – на Lumenis Light Sheer або Vbeam Perfecta Candela. Між відвідуваннями необхідно робити перерву тривалістю 1 місяць.

Тривалість Видалення судин кольоровим лазером Vbeam Candela Вартість
30 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 15 до 50 імпульсів)
3000 грн
40 хв Видалення судин
Категорія 2 (від 51 до 100 імпульсів)
5000 грн
1 год Видалення судин
Категорія 3 (від 101 до 200 імпульсів)
9000 грн
1 год 40 хв Видалення судин
Категорія 4 (від 201 до 500 імпульсів)
13000 грн
60 хв Видалення судин на верхніх та нижніх повіках з шильдою 7000 грн
20 хв Пробна зона 1000 грн
20 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 500 грн
15 хв Видалення судин 200 грн/імпульс
20 хв Видалення "венозного озера" на губах 1900 грн
40 хв Видалення судин із шильдою (одне око) 3500 грн
60 хв Видалення піогенної гранульоми 2500 грн
20 хв Видалення інфальтильної гемангіоми до 1 см 3000 грн
30 хв Видалення інфальтильної гемангіоми до 2 см 4000 грн
30 хв Ін'єкції Дипроспану (1 ампула) * 1200 грн

* процедуру проводить фахівець вищої категорії Сай І.Б. у м. Київ (вул. Ковпака, 17)

Тривалість Лазерне видалення судин (Lumenis) Вартість
10 хв Видалення судин (до 100 імпульсів) 40 грн/імпульс
30 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 імпульсів)
3000 грн
50 хв Видалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 імпульсів)
5000 грн
10 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 240 грн
Тривалість Лазерне видалення судин
(LUMENIS M22, Multi-Spot Nd:YAG неодимовий лазер)
Вартість
15 хв Видалення судин (до 100 імпульсів) 50 грн/імпульс
40 хв Видалення судин
Категорія 1 (від 100 до 200 імпульсів)
4000 грн
60 хв
Видалення судин
Категорія 2 (від 201 до 400 імпульсів)
7000 грн
15 хв Видалення судин (судинна зірочка 1 шт) 300 грн
20 хв Видалення венозного озера 1900 грн
40 хв Видалення судин із шильдою (одне око) 3500 грн
60 хв Видалення судин із шильдою (два ока) 7000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Кількість імпульсів і вартість зможе сказати лише лікар на огляді
 • Консультація – безкоштовна
Вiдгуки та питання: 1
Усі
Питання
Вiдгуки
 • avatar
  Іванка
  Яка ціна на лазерне видалення розтяжок
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Іванка! В Івано-Франківську немає такої процедури. Лазерне видалення проводять тільки в Києві, для розтяжок, яким більше 1-го року. Або можемо запропонувати Вам звернутися до нашого цеентру у Львові. Вам зможуть запропонувати наступні методики: пілінги ТСА та зелені Energy та Classic, мезотерапію Filler VitR та Dermaheal HSR, мезороллер, плазмоліфтинг. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та підберуть необхідний метод. Консультація безкоштовна. Для Вашої зручності Ви можете скористатися послугою Skype консультації. Будемо раді Вам допомогти!
 • Іванка
  Яка ціна на лазерне видалення розтяжок
  • Адміністратор Лазерхауз
   Доброго дня, Іванка! В Івано-Франківську немає такої процедури. Лазерне видалення проводять тільки в Києві, для розтяжок, яким більше 1-го року. Або можемо запропонувати Вам звернутися до нашого цеентру у Львові. Вам зможуть запропонувати наступні методики: пілінги ТСА та зелені Energy та Classic, мезотерапію Filler VitR та Dermaheal HSR, мезороллер, плазмоліфтинг. Наші спеціалісти з радістю проконсультують Вас більш детально та підберуть необхідний метод. Консультація безкоштовна. Для Вашої зручності Ви можете скористатися послугою Skype консультації. Будемо раді Вам допомогти!
Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014