Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Лазерна епіляція бікіні в Івано-Франківську

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ Воскова
депіляція
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
+
Видалення сивого волосся - - + +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця + +
Видалення пушкова волосся + + + +
Видалення врослого волосся + + - -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - - -
Довгострокові результати + + + -
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12 тимчасовий результат

Лазерна епіляція – найкращий спосіб видалити небажане волосся в зоні бікіні. Процедуру проводять у Центрі «Лазерхауз» в Івано-Франківську. У цієї методики є чимало переваг над класичними способами. Так, вона не залишає порізів і чорних цяток, на відміну від гоління, не призводить до запалення фолікулів, а гладкість зберігається протягом довгих місяців, а не кількох днів. Якщо порівнювати лазерну епіляцію зони бікіні з шугарингом і воском, то процедура повністю безпечна, не викликає сильного болю і не провокує вростання волосся під шкіру. Завдяки використанню сучасних лазерів Lumenis видалення волосся проходить з комфортом для пацієнта, оскільки обладнання оснащене відповідними технологіями.

При неглибокому бікіні обробляється зона по лінії трусиків. Глибоке бікіні передбачає, що лазерна епіляція також проводиться на статевих губах, лобку, міжсідничній складці (для жінок). Процедуру можуть проходити і чоловіки, однак їм буде потрібно більше сеансів, що зумовлено підвищеною жорсткістю та густотою покриву.

За яким принципом функціонує технологія?

Суть епіляції зони бікіні полягає у здатності пігменту, що міститься в волосинках, акумулювати енергію лазера та призводити до випадіння небажаної рослинності. З цією метою фахівець діє на проблемну зону спеціальною насадкою, яка генерує світловий потік. Він поглинається меланіном та нагріває стрижень. Крім цього, живлення фолікула припиняється. Через 2-3 тижні після сеансу інтимної епіляції росткова зона руйнується – і волосинка випадає з коренем, а шкіра залишається гладкою надовго.

Зверніть увагу: методика курсова. Досягти видалення до 90% покриву можна лише за умови проходження курсу, адже волосся росте циклічно. Крім волосин, видимих на поверхні шкіри, в організмі є чимало фолікулів у стадії спокою. Лазер може взаємодіяти лише з першими – це 15-40% від загальної кількості. Решту цибулин видаляють, коли вони переходять в активну стадію.

Чи шкідлива епіляція в зоні бікіні?

Безпечність діодної лазерної епіляції для здоров'я підтверджена результатами численних клінічних досліджень. Лазери Lumenis, на яких вона проводиться, отримали міжнародні сертифікати якості. Послугу надають дипломовані фахівці з багатим досвідом роботи, які суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу. Промінь проникає під шкіру на безпечну глибину і впливає лише на волосинки, не на м'які тканини та функціонування внутрішніх органів.

Які переваги процедури в «Лазерхауз»?

 • Лазерна епіляція проводиться в зоні глибокого та неглибокого бікіні.
 • Якщо пацієнт проходить повний курс, видаляється до 90% пігментованого волосся.
 • Пролонгувати ефект дозволяє відвідання коректуючих процедур 1-2 рази на рік.
 • Методика дозволяє видалити вросле волосся.
 • Записуватись на прийом можуть і жінки, і чоловіки.
 • Лазер має гнучку систему налаштувань, тому працює на всіх фототипах.
 • Епіляція статевих органів не потребує тривалого відновлювального періоду. Відразу після сеансу можливе легке почервоніння шкіри, яке вважається нормальною реакцією і самостійно зникає протягом кількох годин.
 • Методика не викликає сильних больових відчуттів завдяки особливим технологіям в конструкції лазера. Якщо шкіра чутлива, можна нанести локальну анестезію – спрей або крем.
 • Складна підготовка не потрібна. Перед епіляцією неглибокого або глибокого бікіні необхідно лише поголити ділянку.
 • Процедура не залишає порізів і не призводить до появи опіків.
 • Немає ризику вростання, запалення фолікулів, виникнення чорних цяток.
 • Методика гіпоалергенна.
Ціна епіляції в зоні бікіні

Показання

Прийти на лазерну епіляцію можуть усі охочі позбавитись від небажаної рослинності та зробити шкіру гладкою надовго. Процедура допоможе при таких проблемах:

 • Гірсутизм (надмірне оволосіння);
 • Фолікуліт;
 • Чорні цятки;
 • Поодинокі волосинки;
 • Вростання.

Яке обладнання використовується в Івано-Франківську?

Лазерна епіляція зона бікіні в «Лазерхауз» в Івано-Франківську здійснюється на діодних лазерах відомої американської компанії Lumenis. Ми використовуємо такі моделі:

 • Light Sheer ET – оснащується сапфіровою оптикою і системою контактного охолодження, яка знижує дискомфорт під час сеансу та захищає шкіру від перегрівання. Підходить для обробки ділянок різних розмірів. Процедура проводиться по контактному гелю.
 • Light Sheer DUET – має 2 маніпули. Крім насадки ET, яку застосовують для епіляції маленьких зон, передбачена HS для швидкого та ефективного видалення волосся на великих ділянках. Цей аплікатор не потребує використання гелю, оскільки має вакуумну технологію для поліпшення контакту зі шкірою та усунення дискомфорту.

Обидва лазери мають гнучку систему налаштувань. Параметри підбираються індивідуально, що дозволяє проводити процедуру на будь-якому фототипі, включаючи дуже смагляву шкіру. Обладнання сертифіковане за міжнародними стандартами і є безпечним для здоров'я.

Як роблять лазерну епіляцію в зоні бікіні в Центрі «Лазерхауз»?

Процедура здійснюється з суворим дотриманням стандартного протоколу. Перший етап – консультація – потрібен для вивчення анамнезу та виключення протипоказань. Фахівець опитує пацієнта, оглядає зону, з'ясовує фототип, видає окуляри для захисту очей і підбирає оптимальні параметри лазера. Далі шкіра очищається від поверхневих забруднень і знеболюється за бажанням пацієнта. Якщо епіляцію бікіні проводять на Lumenis Light Sheer ET, наноситься гель. На Lumenis Light Sheer DUET процедура здійснюється без гелю. Після цього спеціаліст обробляє ділянку лазером. Завершивши лазерне видалення волосся, він застосовує засіб з регенеративними властивостями.

Результат лазерної епіляції бікіні в Івано-Франківську

Щоб отримати максимальний ефект, треба пройти курс процедур. Його тривалість підбирається в індивідуальному порядку. Після відвідання всіх рекомендованих візитів зникає до 90% фолікулів. Шкіра стає гладенькою, без чорних цяток, врослих волосків та запалених фолікулів.

Лазерна епіляція бікіні: ціна

Скільки коштує інтимна лазерна епіляція в Івано-Франківську? Вартість залежить від зони, анестезії, статі пацієнта. При застосуванні знеболення ціна збільшується на 5-15% від повної вартості послуги. Для чоловіків видалення волосся дорожче, ніж для жінок, адже покрив густіший та жорсткіший. Консультація безкоштовна. Ознайомитися з акційними пропозиціями можна у відповідному розділі. Запис на прийом здійснюється за контактним телефоном в шапці сайту.

Лазерна епіляція бікіні: скільки потрібно процедур?

Середній курс для жінок – 4-8 сеансів. Виняток – гормонозалежні зони: для них може бути потрібно більше візитів. Чоловікам рекомендується 8-10 процедур. Між відвідуваннями потрібно робити перерви:

 • 4-6 тижнів – між першим та другим;
 • 6-8 – між другим і третім;
 • 8-10 – між третім та четвертим.

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що ми поновили все лазерне обладнання до останнього покоління. Залишаючись з нами, Ви отримуєте завжди найефективніші процедури!

Логотип Лазерхауз
Тривалість на лазері (ЕТ\Duet) Інтимні зони росту Вартість
20 хв\20 хв Бікіні не глибоке (по лінії трусиків) 700 грн
30 хв\20 хв Бікіні глибоке жіноче (статеві губи, лобок, міжсіднична складка, бікіні по лінії трусиків) 970 грн
40 хв\30 хв Бікіні глибоке чоловіче (волосся по всій інтимній області, включаючи мошонку) 1210 грн
20 хв\20 хв Мошонка 570 грн
20 хв\20 хв Зона лобка (чоловіча) 900 грн
20 хв\10 хв Зона лобка (жіноча) 610 грн
20 хв\10 хв Міжсіднична складка 570 грн
20 хв\10 хв Статеві губи 610 грн
Видалення одиничних волосків 9 грн/ імпульс
 • Консультація - безкоштовна
 • Знеболювальний крем - 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей - 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказано з урахуванням консультації

Звернувшись один раз, більшість клієнтів з міста Львів приходять до нас знову. Якщо ви ще не були в нашому центрі Лазерхауз, пропонуємо Вам ознайомитися з враженнями тих, для кого лазерна епіляція бікіні вже подарувала бажаний результат. Відгуки можна прочитати на сторінці.

Відгуки наших клієнтів про лазерну епіляцію на зоні бікіні у Львові

 
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014