Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
70 філій
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції
 • Лазерхауз
 • Лазерне видалення татуювання і татуажу ТОП

Лазерне видалення татуювань і татуажу в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Татуювання може стати справжньою окрасою. На жаль, неправильний догляд за зображенням або використання неякісного барвника нерідко призводить до неприємних наслідків: наприклад, контур розпливається, пігмент блідне чи зеленіє. В цьому випадку є два виходи – зробити корекцію або вивести тату. Раніше від картинки позбавлялись за допомогою шліфування, висічення та інфрачервоної коагуляції. Ризик отримати шрам або рубець на місці татуювання після таких способів був дуже великий. Сьогодні існує безпечніша альтернатива – видалення тату лазером. Методика передбачає неінвазивну апаратну дію на проблемну ділянку, внаслідок якої пігмент руйнується і виводиться, а шкіра освітлюється. Цілісність шкірного покриву при цьому не порушується, тож процедура повністю безпечна і підходить для будь-якої ділянки тіла, навіть дуже чутливої.

Цікавить, де можна зробити видалення татуювання лазером в Івано-Франківську? Приходьте в Центр лазерної епіляції і косметології «Лазерхауз». Ми проводимо процедуру на найкращому обладнанні Q-switch, яке ефективно справляється з барвниками різного кольору, якості та глибини залягання. Щоб вивести зображення, одного сеансу недостатньо: необхідно пройти повний курс. Кількість процедур залежить від розміру і складності малюнка, а також від кольорової палітри, складу фарби, чутливості шкіри.

Як працює виведення тату лазером?

В основі методики лежить властивість пігменту поглинати світлову енергію. На тату впливають променями різної довжини. Це дозволяє видалити теплі і холодні відтінки. При контакті імпульсу з підшкірними шарами пігмент закипає і розпадається на дрібні частинки, які самостійно виводяться з організму. З кожним відвідуванням Центру картинка стає все світлішою. Методика повністю безпечна для здоров'я, оскільки промінь не зачіпає м'які тканини, а впливає лише на пігмент. Після курсу процедур стан шкіри поліпшується, вона стає більш пружною, оскільки лазер прискорює природну регенерацію та стимулює синтез колагенових волокон.

Переваги процедури в «Лазерхауз» в Івано-Франківську

Видалення тату тернопіль

Лазерне видалення татуювань має ряд переваг над іншими способами:

 • Результативність. Методика допомагає видалити картинки будь-якого розміру на різних ділянках тіла. Неодимовий лазер з однаковою ефективністю бореться і з темними, і зі світлими відтінками. З його допомогою також можна позбавитись від обридлого татуажу (наприклад, стрілок на повіках).
 • Безпечність. Лазер не травмує шкіру, тому не призводить до рубцювання та інших побічних ефектів. Ризик появи алергічних реакцій виключається. На роботу внутрішніх органів, кровоносної та лімфатичної системи світловий потік не впливає.
 • Процедуру можна проводити в будь-якому віці.
 • Один сеанс триває максимум 1,5 години, включаючи консультацію фахівця.
 • Немає необхідності в складній підготовці і тривалому відновленні.

Показання

За допомогою лазерного видалення можна усунути тату віком від 1 місяця на будь-якій ділянці тіла. До нас звертаються і для корекції зображення (наприклад, за необхідності зробити контури чіткішими). Ми також допомагаємо ліквідувати татуаж на губах, бровах або повіках.

Наше обладнання для виведення тату

Ми використовуємо найкраще сучасне обладнання – неодимовий лазер Q-switch. Для усунення холодних і теплих відтінків передбачені 2 насадки – 1064 нм і 532 нм. Тривалість одного імпульсу – 5 наносекунд. Апарат бореться з зображеннями з різним розміром та палітрою кольорів. Світлова енергія може впливати на пігмент навіть в глибинних шарах. М'які тканини лазер не зачіпає, лише барвник. Больові відчуття під час процедури відсутні. Сеанс може супроводжуватись незначним поколюванням.

Етапи сеансу

На попередній консультації спеціаліст вивчає особливості зображення. Параметри лазера підбираються залежно від кольору, якості та насиченості барвника, а також від чіткості контуру і кількості шарів. Під час очного огляду фахівець також збирає анамнез і з'ясовує, чи немає протипоказань у клієнта. Якщо вони відсутні, починається сеанс. Пацієнт отримує окуляри для захисту очей. Зону очищають від поверхневих забруднень. Використовуючи неодимовий лазер, спеціаліст здійснює видалення тату. Після цього наноситься засіб з регенеративними властивостями.

Яких результатів варто очікувати?

Щоб видалити тату лазером, необхідно пройти курс процедур. Їхню кількість фахівець підбирає в індивідуальному порядку, враховуючи розмір малюнка, рівень чутливості шкіри, якість, склад і глибину залягання пігменту тощо. Відразу після процедури можливе почервоніння зони і легка набряклість. Такі реакції вважаються нормальними і протягом 2-3 діб проходять. Пізніше в зоні обробки можуть сформуватися кірочки, які відпадають самостійно. Через 1-2 місяці після сеансу зображення освітлюється. Оскільки лазер прискорює синтез колагенових волокон, шкіра на обробленій ділянці стає більш пружною.

Скільки коштує послуга в Івано-Франківську?

Щоб ознайомитися з цінами на видалення тату лазером в Івано-Франківську, перейдіть в спеціальний розділ, де зібрані розцінки на всі процедури Центру. Прайс також можна знайти внизу поточної сторінки. Консультація спеціаліста проводиться безкоштовно. На вартість видалення тату впливає розмір. Ми регулярно даруємо знижки постійним та новим клієнтам, щоб зробити наші послуги максимально доступними для Вас. Детальну інформацію про вигідні пропозиції шукайте в розділі «Акції». У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до наших менеджерів. Це можна зробити через месенджери, форму зворотного зв'язку або за контактними номерами в шапці сайту.

Скільки сеансів потрібно?

Щоб звести татуювання, знадобиться 6-10 процедур в середньому. Для видалення татуажу достатньо 3-6 відвідувань Центру. Між сеансами рекомендується дотримуватись перерви 1,5-2 місяці.

Тривалість Лазерне видалення татуювання і татуажа Q-switch Вартість
15 хв Видалення тату (до 100 імпульсів) 10 грн/імпульс
30 хв Видалення тату
Категорія 1 (від 100 до 500 імпульсів)
900 грн
40 хв Видалення тату
Категорія 2 (від 501 до 1200 імпульсів)
1800 грн
60 хв Видалення тату
Категорія 3 (від 1201 до 3000 імпульсів)
2600 грн
1 год 30 хв Видалення тату
Категорія 4 (від 3001 до 6000 імпульсів)
3500 грн
40 хв Видалення татуажу на повіках (з використанням шильд) 1500 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Кількість імпульсів і вартість зможе сказати лише лікар на огляді
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014