Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

 • NEW

  ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ Від monobank
  На косметику
  та послуги

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне лікування волосся в Івано-Франківську

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Облисіння – поширена проблема. Самостійно її не вирішити – потрібна допомога кваліфікованого фахівця. Раніше алопецію лікували за допомогою хірургічної пересадки волосся. Сьогодні існують безпечні альтернативи трансплантації – зокрема, лазерна терапія для росту волосся. Таку процедуру проводить Центр «Лазерхауз» в Івано-Франківську. Вона має чимало переваг над операцією: неінвазивність, короткий реабілітаційний період, відсутність сильного дискомфорту під час проведення тощо. Наші спеціалісти суворо стежать за дотриманням протоколів та використовують найкраще сертифіковане обладнання, що служить гарантією не лише ефективності, а й безпеки.

Основні причини алопеції

Облисіння провокують різні фактори. Алопеція може бути спадковою або наслідком негативного впливу різних факторів: наприклад, гормонального дисбалансу, дефіциту певних вітамінів та мінералів в організмі, травм шкіри голови, захворювань внутрішніх органів, вікових змін, дисбактеріозу, неправильного догляду за шевелюрою (зокрема, зловживання засобами для укладання, плойкою, феном). 

Які особливості процедури в «Лазерхауз»?

Лікування волосся лазером проводиться курсом. Це дозволяє отримати максимально виражені позитивні зміни. При гніздовій алопеції рекомендується поєднувати апаратну обробку з ін’єкціями мезотерапевтичного препарату Kenalog. Його вводить трихолог через 1 тиждень після кожного сеансу шліфування. Щоб підвищити ефективність лазерного лікування волосся, слід використовувати спеціальний трихологічний набір. Це можна робити в домашніх умовах.

Принцип роботи методики

Лікування волосся лазером – процедура неінвазивна. Методика передбачає шліфування шкіри волосистої частини голови фракційним модулем Resur FX, яким укомплектована мультифункціональна платформа Lumenis M22. Особливий світлофільтр ділить світловий потік на сотні тонких променів. Енергія лазера прогріває шкіру голови, допомагає розширити капіляри та покращити кровообіг в області фолікулів. Вона також сприяє активізації стовбурових клітин та формуванню нових судин. Внаслідок цього ріст волосся пришвидшується.

Переваги лазерного лікування волосся в Івано-Франківську

 • Процедура неінвазивна, тому не травмує шкіру і не залишає шрамів.
 • Підходить не лише для волосся, а й для брів.
 • Не викликає ускладнень, алергії.
 • Може проводитись у будь-яку пору року.
 • Бореться з різноманітними проблемами, починаючи ламкістю та слабкістю волосся і завершуючи різними видами алопеції.
 • Має мінімальний відновлювальний період.
 • Не потребує складної підготовки.
 • Підходить пацієнтам різного віку.
 • Не супроводжується сильними больовими відчуттями.

Показання

Наші фахівці рекомендують лазерне лікування волосся при:

 • Тонкості, ламкості;
 • Гніздовій (вогнищевій), віковій, андрогенній та спадковій алопеції;
 • Ослабленні волосся;
 • Випадінні, спровокованому стресами, різким зниженням ваги;
 • Підготовці або реабілітації після хірургічної пересадки волосся.

Обладнання, на якому проводиться лазерне лікування випадіння волосся

Багатомодульна платформа M22 від відомого бренду Lumenis – це революційне обладнання з вражаючою ефективністю, яке справедливо вважається найкращим в лазерній косметології. Підходить для боротьби з різноманітними проблемами. Так, у Центрі «Лазерхауз»на Lumenis M22 проводиться не лише лазерне лікування волосся, а й омолодження шкіри, лікування акне, освітлення пігментації, терапія грибка нігтів, видалення судинних зірочок та сіток, шліфування розтяжок, шрамів і дрібних рубців, що залишились після висипань.

Платформа укомплектована трьома насадками. Для боротьби з алопецією використовується фракційний модуль Resur FX з особливим світлофільтром, що ділить промінь на фракції, та технологією постійного контактного охолодження, яка знижує до мінімуму дискомфорт під час процедури і забезпечує захист шкіри від перегрівання. Оскільки лазер має гнучку систему налаштувань, є можливість підібрати ефективні параметри для кожного пацієнта. Lumenis M22 безпечний для здоров’я, про що свідчать результати численних досліджень та перевірок в лабораторних умовах і наявність сертифікату FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

Як проходить сеанс?

Перед лазерною терапією для стимуляції росту волосся необхідна консультація. На очному огляді фахівець оцінює поточний стан зони, з'ясовує основні проблеми, досліджує можливі протипоказання. Далі він видає пацієнту окуляри для захисту очей і виставляє індивідуальні параметри лазера. Заверши підготовку та переконавшись, що шкіра голови пацієнта суха, спеціаліст шліфує проблемні ділянки фракційним модулем Resur FX. Додаткові маніпуляції не потрібні.

Лазерне лікування волосся: який результат можна отримати?

Процедура дасть виражені позитивні зміни лише в тому випадку, якщо пацієнт пройде повний курс. Це допоможе знизити інтенсивність випадіння, покращити кровообіг у шкірі голови, усунути ламкість, відновити здорову структуру волосся, підвищити густоту, пришвидшити ріст.

Скільки коштує послуга в Івано-Франківську?

Цікавлять ціни на лазерне лікування волосся в Івано-Франківську? Перейдіть у загальний прайс-лист Центру, де можна знайти дані про всі наші процедури. Розцінки на терапію також вказані в таблиці внизу цієї сторінки. Щоб записатись на прийом, зв'яжіться з нашими операторами за одним із контактних телефонів у шапці сайту або заповніть форму. Інформація про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас вказана в блоці «Акції».

Тривалість курсу лазерного лікування волосся

Скільки триває лікування волосистої частини голови? Курс підбирається індивідуально, оскільки залежить від поточного стану зони, бажаного результату, особливостей організму пацієнта. Наші спеціалісти рекомендують відвідати 6-10 процедур в середньому. Інтервал між візитами становить 2-3 тижні.

Тривалість Лазерне лікування волосся
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
60 хв Лазерне лікування волосся 1900 грн
20 хв Лазерне лікування брів 1000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014