Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

LPG-масаж в Івано-Франківську

Перші вікові зміни з'являються вже після 25 років. Виникає сухість, утворюються зморшки, починається деформація овалу обличчя і птоз м'яких тканин. На жаль, звичайні косметичні засоби не здатні впоратися з цією проблемою. LPG масаж обличчя в Івано-Франківську допоможе поліпшити стан шкіри, підтягнути контур, зміцнити м'язи, зробити менш помітним друге підборіддя. Процедура проводиться в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Це апаратна методика, яка ефективно бореться з віковими змінами і жировими відкладеннями. Процедуру роблять кваліфіковані фахівці з медичною освітою і багаторічним досвідом роботи. Здійснюється вона на інноваційному обладнанні 8-го покоління LPG Cellu M6 Endermolab.

ЩО ТАКЕ LPG-МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ ТА ЯК ВІН ПРАЦЮЄ?

Це апаратна процедура, що базується на обробці проблемної зони спеціальною вакуумною насадкою. Підходить для обличчя, шиї, декольте. Принцип роботи наступний: моторизовані ролери, що обертаються з різною швидкістю і в різних напрямках, захоплюють складку шкіри і акуратно розминають її. Завдяки цьому поліпшується лімфоток, руйнується підшкірно-жирова клітковина, прискорюється місцевий кровообіг, виводяться токсини, зміцнюється м'язовий каркас, а також підтягується овал обличчя за рахунок стимуляції синтезу еластинових і колагенових волокон.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ LPG-МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

 • Універсальність. Методика підходить як жінкам, так і чоловікам.
 • Відсутність сезонних і вікових обмежень.
 • Комплексна дія. Процедура дозволяє не лише впоратися з віковими змінами і відновити контур, вона також бореться з ознаками втоми і забезпечує помітний розслабляючий ефект.
 • Безболісність. Оскільки для апаратного масажу обличчя використовується насадка зі щадним впливом, після обробки на шкірі не залишається гематом і набряків, а сам сеанс проходить без болю та дискомфорту.
 • Безпечність. Методика неінвазивна, тому ризик рубцювання виключений.
 • Зручність. Немає потреби в складній підготовці і тривалому періоді відновлення.

ПОКАЗАННЯ

Ліфтмасаж рекомендується в таких випадках:

 • Втрата тургору шкірного покриву в зв'язку з різким схудненням;
 • Зниження тонусу, в'ялість, обвисання;
 • Локальні жирові відкладення і наявність другого підборіддя;
 • Деформація овалу обличчя;
 • Птоз тканин;
 • Набряклість;
 • Дрібні поверхневі зморшки.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОЦЕДУРИ

LPG масаж в «Лазерхауз» проводиться на найкращому революційному обладнанні 8-го покоління LPG Cellu M6 Endermolab. Апарат оснащений зйомним модулем з рухомими ролерами, які можна регулювати залежно від товщини і структури шкіри. Також можна задавати інтенсивність вакуумного всмоктування.

Для обробки обличчя, шиї та зони декольте використовується спеціальна насадка для ліфтмасажу, що делікатно впливає на ніжну шкіру. А для тіла ми застосовуємо іншу маніпулу, дія якої значно інтенсивніша й направлена на руйнування підшкірного жиру, розгладження «апельсинової шкірки», виведення токсинів і зайвої рідини. Ефективність обладнання підтверджена численними клінічними дослідженнями та міжнародними сертифікатами якості.

ЯК ПРОХОДИТЬ СЕАНС?

Апаратний масаж обличчя в нашому Центрі складається з кількох етапів:

 1. Первинна консультація. Косметолог оглядає зону, оцінює стан шкіри, визначає ділянки, які потрібно опрацювати інтенсивніше. Також він збирає анамнез пацієнта, виключає протипоказання і задає індивідуальні параметри апарата – швидкість обертання і напрям ролерів, інтенсивність вакууму.
 2. Обличчя очищається від декоративної косметики, пилу і шкірного сала.
 3. Зона обробляється насадкою для ліфтмасажу.
 4. Спеціаліст дає рекомендації щодо догляду за обличчям в домашніх умовах.

РЕЗУЛЬТАТИ ЛІФТМАСАЖУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Позитивний ефект можна побачити вже після перших сеансів, а після проходження повного курсу помітно підтягується контур обличчя, зникає друге підборіддя. Дрібні та поверхневі зморшки стають практично непомітними. Тургор і еластичність шкірного покриву відновлюються, м'язовий каркас зміцнюється. Жирові відкладення розщеплюються, обличчя стає більш скульптурним. Оскільки процедура сприяє швидкому виведенню токсинів, шкіра після курсу ліфтмасажу виглядає значно чистішою, свіжішою і здоровішою.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ В «ЛАЗЕРХАУЗ»

Ціна на LPG масаж в Івано-Франківську залежить від зони обробки. Крім обличчя, також можливий LPG масаж тіла. У цьому випадку додатково купується гігієнічний костюм, який оплачується один раз і застосовується протягом усього курсу. Вартість процедури вказана внизу поточної сторінки і в однойменному розділі нашого сайту. Гелі, масла та ампули оплачуються окремо. Консультація надається безкоштовно. Про вигідні пропозиції Центру можна дізнатися в розділі «Акції» або за контактними номерами, розташованими в шапці сайту.

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО СЕАНСІВ?

Для досягнення максимального ефекту рекомендовано пройти від 10 до 15 процедур з періодичністю в 2-3 дні.

Тривалість LPG-масаж Вартість
40 хв LPG обличчя 650 грн
50 хв LPG тіла 650 грн

Костюм для проведення процедури 500 грн
 • Консультація – безкоштовна (10-15 хвилин)
 • Час вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014