• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги подолога! Запис по телефону

Ліцензія
та акредитація першої категорії
58 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Борода вікінга у Рівному

Красива та густа борода, як у вікінга, є мрією багатьох чоловіків. Вона має стильний вигляд і служить своєрідним бар’єром, який не дає алергенам та бактеріям потрапити в дихальні шляхи. Крім цього, борода захищає шкіру нижньої частини обличчя від пересихання, обвітрення та шкідливої дії сонячних променів. Однак що робити, якщо щетина недостатньо густа або росте занадто повільно? Вам допоможе унікальна послуга «Борода вікінга» в Центрі «Лазерхауз» у Рівному. 

Як отримати красиву бороду?

Красива борода – це результат правильного домашнього догляду, проведення косметологічних процедур та прийому спеціальних вітамінів. Найкращий ефект забезпечує комплексний підхід до відрощування. Спеціалісти «Лазерхауз» рекомендують взяти на озброєння наступні пункти:

 • Набір для домашнього догляду за бородою, що складається з мезороллера та препарату Minox 5%.
 • Допомога спеціаліста – це консультація та спеціальні процедури (мезотерапія, Люкс-Плазмоліфтинг (PRP), регенерація волосся Regenera та ін).
 • Прийом вітамінів (за призначенням доктора). Високою ефективністю відомі комплекси Regenera Activa та «Альфа-Біселен».

Як правильно відростити бороду? Консультація спеціаліста

Щоб отримати дієві поради, як швидко відростити красиву та густу бороду, зверніться до косметолога. У Центрі «Лазерхауз» фахівець консультує безкоштовно. Він огляне проблемні зони, з’ясує основні проблеми, збере анамнез. Орієнтуючись на індивідуальні особливості пацієнта, спеціаліст порекомендує найефективніші засоби та косметику для догляду за бородою, 

Як відростити густу бороду за допомогою вітамінів?

Комплекс вітамінів Regenera Activa пацієнту може призначити спеціаліст на очному огляді. Приймають його не менше 1 місяця щодня, вранці і ввечері. Рекомендується поєднання комплексу з регенерацією волосся Regenera. Препарат містить такі активні інгредієнти:

 • Екстракт пальми сереноа – відповідає за пришвидшення кровообігу та клітинного обміну речовин.
 • Біотин – захищає волосся від випадіння, зміцнює його.
 • L-цистеїн (сірковмісна кислота) – стимулює синтез кератину. Це основний структурний елемент волосся.

Фахівець також може назначити унікальний комплекс з біотином «Альфа-Біселен», який помітно пришвидшує ріст бороди.

Правильний догляд за бородою в домашніх умовах

Догляд для бороди потрібен на будь-якому етапі відрощування, навіть на дуже ранньому. У перші тижні відмови від бритви та тримера загострені через постійне гоління кінчики волосинок можуть поколювати шкіру, викликаючи свербіння, подразнення та інші неприємні відчуття. Щоб усунути дискомфорт, рекомендуємо звернути увагу на спеціальні засоби, зокрема, масла для догляду за бородою та вусами. Вони містять компоненти, що не лише заспокоюють шкіру, а й додатково зволожують та живлять її.

Набори для догляду за бородою

У нас можна придбати спеціальний набір для домашнього догляду за бородою, що складається з мезороллера і препарату Minox 5%. Застосовувати його потрібно двічі на день, вранці та ввечері. Пропускати не можна, оскільки препарат належить до дозозалежних. Курс лікування – мінімум 3 місяці. 

Мезороллер – це інструмент, що складається з ручки та обертового валика, покритого голками. Ним прокатують шкіру для пришвидшення регенерації та поліпшення місцевого кровообігу. Інша назва – дермароллер. Може бути професійним (обробку проводить лише косметолог) або призначатись для самостійного використання пацієнтом. Різниця полягає в довжині голок. Мезороллер у нашому домашньому наборі для догляду за бородою має голки 0,5 мм. Після прокатування таким валиком у шкіру втирається препарат Minox 5%. Завдяки мікропроколом, що виникають при обробці дермароллером, активні компоненти краще засвоюються. Після курсу лікування випадіння призупиняється, а ріст нового волосся пришвидшується.

Процедури для росту бороди

Як відростити бороду з нуля, якщо вона не росте або росте погано? Підвищити густоту волосся та простимулювати ріст допоможуть косметологічні процедури. Наш Центр «Лазерхауз» у Рівному пропонує лише найкращі сучасні методики, що дають виражений результат та є повністю безпечними для здоров’я. Якщо Вас цікавить, як швидко відростити бороду, записуйтесь на такі процедури:

 • Мезотерапія;
 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);
 • Регенерація волосся Regenera;
 • Мезороллер.

Мезотерапія

Мезотерапією називають ін’єкційну методику, суть якої полягає у введенні в проблемні зони спеціальних мезококтейлів – препаратів з високим вмістом корисних елементів. Це можуть бути амінокислоти, пептиди, коензими, біотин, вітаміни, мінерали та ін. Потрапляючи в глибокі шари, вони пришвидшують або запускають процеси регенерації, зволоження, ділення клітин, що позитивно впливає на ріст волосся. Мезотерапія для бороди проводиться курсом.

Косметологи нашого Центру застосовують лише найкращі сертифіковані препарати від відомих виробників, що пройшли чимало лабораторних досліджень та тестувань, які підтвердили ефективність та безпечність. Мезотерапія для росту бороди передбачає введення таких засобів за показаннями:

 • Meso-Genesis – забезпечує виражений результат завдяки поліпептиду Wharton’s Jelly Peptide P199, який стимулює вироблення кератину. У складі також є інші елементи: біотин, вітаміни тощо. Сироватка допомагає підвищити захисний бар’єр шкіри та володіє протизапальним ефектом.
 • Hair Loss Control – добре зволожує, має бактерицидні властивості, зміцнює стінки капілярів, поліпшує структуру. Містить цинк, амінофілін, вітамін В6.
 • NCTF – стимулює клітинний метаболізм, нормалізує гідробаланс, забезпечує захист від вільних радикалів, підвищує вироблення колагену. Основні активні компоненти – гіалуронова кислота, мінерали, антиоксиданти.
 • Dermaheal – складається з нуклеїнових кислот, вітамінів, пептидів, коензимів, тому добре живить фолікули, пришвидшує регенераційні процеси, сприяє переходу тестостерону в гідровану форму.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) – це ін’єкційна процедура для росту бороди та покращення якості волосяного покриву. Максимальний ефект можна отримати, якщо відвідати усі сеанси, рекомендовані косметологом. Методика функціонує за принципом аутофагії (тобто лікування ресурсами власного організму). Спеціаліст бере потрібну кількість крові у пацієнта і, використовуючи центрифугу, готує в ній плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Суспензію ін'єкційним шляхом вводять у зони росту бороди, що призводить до зволоження, прискорення регенерації та покращення живлення фолікулів. Після курсу Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) пришвидшується ріст бороди, вона стає густішою.

У нашому Центрі забір крові здійснюється в сертифіковані пробірки Density Platelet Gel від відомої італійської компанії. Завдяки цьому результативність методики значно вища, ніж звичайного плазмоліфтингу. У наших пробірках міститься тиксотропний гель, який запобігає змішуванню тромбоцитів з еритроцитами та лейкоцитами, що значно підвищує якість плазми. Також всередині знаходиться натрій цитрат – антикоагулянт, який запобігає згортанню крові.

Регенерація волосся Regenera

Регенерація волосся Regenera – ось відповідь на питання, як відростити густу та красиву бороду. Процедура ін’єкційна. На відміну від попередніх методик, проводиться однократно, а не курсом. Незважаючи на це, забезпечує вражаючий результат, оскільки пацієнту вводять суспензію з його власними стовбуровими клітинами. Вони пришвидшують перехід так званих «сплячих» фолікулів у стадію росту, покращують живлення. 

Розчин отримують з біоматеріалу пацієнта. З цією метою у нього беруть зразки здорових тканин та поміщають їх у революційний апарат Regenera, який не має аналогів у світі. Суспензія повністю сумісна з організмом клієнта. Ризик появи алергії та ускладнень виключений. Помітний результат після регенерації волосся Regenera можна спостерігати через півроку, коли борода відросте. Вона стає значно густішою.

Мезороллер

У нашому Центрі в Рівному також проводиться прокатування мезороллером. На відміну від інструмента для використання в домашніх умовах, професійний валик має значно довші голки. Користуватися ним самостійно не рекомендується, оскільки можна травмувати шкіру. Процедуру має проводити лише компетентний спеціаліст. У «Лазерхауз» послугу надає досвідчений косметолог з медичною освітою.

Мезороллер дає виражений результат для росту бороди, якщо пацієнт проходить повний курс. Голки створюють мікроскопічні проколи, завдяки яким прискорюється регенерація та синтез фібрилярних білків, поліпшується кровообіг, стимулюється ділення клітин. Внаслідок цього волосся починає рости швидше.


Тривалість Борода вікінга Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн
1 год

Плазмоліфтинг - волосяна частина бороди (1 пробірка)

2900 грн
2320 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Meso-Genesis (1 ампула, 5 мл)

3100 грн
2170 грн
60 хв

Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)

4200 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Hair Loss Control (2,5 мл)

1200 грн
40 мин

Мезотерапія волосяної частини бороди Dermaheal HL (2,5 мл)

1200 грн

 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

Сплатити он-лайн

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Предварительная запись на SKYPE консультацию

ВНИМАНИЕ Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Увага! Технічні роботи!

Шановні клієнти, наш сайт знаходиться на доопрацюванні, тому деяка інформація на ньому може відрізнятися від дійсної.

Всю актуальну інформацію Ви можете дізнатися у наших консультантів за телефоном та мессенджерами.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!