Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Борода вікінга у Рівному

Красива та густа борода, як у вікінга, є мрією багатьох чоловіків. Вона має стильний вигляд і служить своєрідним бар’єром, який не дає алергенам та бактеріям потрапити в дихальні шляхи. Крім цього, борода захищає шкіру нижньої частини обличчя від пересихання, обвітрення та шкідливої дії сонячних променів. Однак що робити, якщо щетина недостатньо густа або росте занадто повільно? Вам допоможе унікальна послуга «Борода вікінга» в Центрі «Лазерхауз» у Рівному. 

Як отримати красиву бороду?

Красива борода – це результат правильного домашнього догляду, проведення косметологічних процедур та прийому спеціальних вітамінів. Найкращий ефект забезпечує комплексний підхід до відрощування. Спеціалісти «Лазерхауз» рекомендують взяти на озброєння наступні пункти:

 • Набір для домашнього догляду за бородою, що складається з мезороллера та препарату Minox 5%.
 • Допомога спеціаліста – це консультація та спеціальні процедури (мезотерапія, Люкс-Плазмоліфтинг (PRP), регенерація волосся Regenera та ін).
 • Прийом вітамінів (за призначенням доктора). Високою ефективністю відомі комплекси Regenera Activa та «Альфа-Біселен».

Як правильно відростити бороду? Консультація спеціаліста

Щоб отримати дієві поради, як швидко відростити красиву та густу бороду, зверніться до косметолога. У Центрі «Лазерхауз» фахівець консультує безкоштовно. Він огляне проблемні зони, з’ясує основні проблеми, збере анамнез. Орієнтуючись на індивідуальні особливості пацієнта, спеціаліст порекомендує найефективніші засоби та косметику для догляду за бородою, 

Як відростити густу бороду за допомогою вітамінів?

Комплекс вітамінів Regenera Activa пацієнту може призначити спеціаліст на очному огляді. Приймають його не менше 1 місяця щодня, вранці і ввечері. Рекомендується поєднання комплексу з регенерацією волосся Regenera. Препарат містить такі активні інгредієнти:

 • Екстракт пальми сереноа – відповідає за пришвидшення кровообігу та клітинного обміну речовин.
 • Біотин – захищає волосся від випадіння, зміцнює його.
 • L-цистеїн (сірковмісна кислота) – стимулює синтез кератину. Це основний структурний елемент волосся.

Фахівець також може назначити унікальний комплекс з біотином «Альфа-Біселен», який помітно пришвидшує ріст бороди.

Правильний догляд за бородою в домашніх умовах

Догляд для бороди потрібен на будь-якому етапі відрощування, навіть на дуже ранньому. У перші тижні відмови від бритви та тримера загострені через постійне гоління кінчики волосинок можуть поколювати шкіру, викликаючи свербіння, подразнення та інші неприємні відчуття. Щоб усунути дискомфорт, рекомендуємо звернути увагу на спеціальні засоби, зокрема, масла для догляду за бородою та вусами. Вони містять компоненти, що не лише заспокоюють шкіру, а й додатково зволожують та живлять її.

Набори для догляду за бородою

У нас можна придбати спеціальний набір для домашнього догляду за бородою, що складається з мезороллера і препарату Minox 5%. Застосовувати його потрібно двічі на день, вранці та ввечері. Пропускати не можна, оскільки препарат належить до дозозалежних. Курс лікування – мінімум 3 місяці. 

Мезороллер – це інструмент, що складається з ручки та обертового валика, покритого голками. Ним прокатують шкіру для пришвидшення регенерації та поліпшення місцевого кровообігу. Інша назва – дермароллер. Може бути професійним (обробку проводить лише косметолог) або призначатись для самостійного використання пацієнтом. Різниця полягає в довжині голок. Мезороллер у нашому домашньому наборі для догляду за бородою має голки 0,5 мм. Після прокатування таким валиком у шкіру втирається препарат Minox 5%. Завдяки мікропроколом, що виникають при обробці дермароллером, активні компоненти краще засвоюються. Після курсу лікування випадіння призупиняється, а ріст нового волосся пришвидшується.

Процедури для росту бороди

Як відростити бороду з нуля, якщо вона не росте або росте погано? Підвищити густоту волосся та простимулювати ріст допоможуть косметологічні процедури. Наш Центр «Лазерхауз» у Рівному пропонує лише найкращі сучасні методики, що дають виражений результат та є повністю безпечними для здоров’я. Якщо Вас цікавить, як швидко відростити бороду, записуйтесь на такі процедури:

 • Мезотерапія;
 • Люкс-Плазмоліфтинг (PRP);
 • Регенерація волосся Regenera;
 • Мезороллер.

Мезотерапія

Мезотерапією називають ін’єкційну методику, суть якої полягає у введенні в проблемні зони спеціальних мезококтейлів – препаратів з високим вмістом корисних елементів. Це можуть бути амінокислоти, пептиди, коензими, біотин, вітаміни, мінерали та ін. Потрапляючи в глибокі шари, вони пришвидшують або запускають процеси регенерації, зволоження, ділення клітин, що позитивно впливає на ріст волосся. Мезотерапія для бороди проводиться курсом.

Косметологи нашого Центру застосовують лише найкращі сертифіковані препарати від відомих виробників, що пройшли чимало лабораторних досліджень та тестувань, які підтвердили ефективність та безпечність. Мезотерапія для росту бороди передбачає введення таких засобів за показаннями:

 • Hair Loss Control – добре зволожує, має бактерицидні властивості, зміцнює стінки капілярів, поліпшує структуру. Містить цинк, амінофілін, вітамін В6.
 • NCTF – стимулює клітинний метаболізм, нормалізує гідробаланс, забезпечує захист від вільних радикалів, підвищує вироблення колагену. Основні активні компоненти – гіалуронова кислота, мінерали, антиоксиданти.
 • Dermaheal – складається з нуклеїнових кислот, вітамінів, пептидів, коензимів, тому добре живить фолікули, пришвидшує регенераційні процеси, сприяє переходу тестостерону в гідровану форму.
 • Regenera Hair Booster - це ефективний та оздоровлюючий засіб, який стимулює ріст волосся, запобігає випаданню, а також насичує пептидами, гіалуроновою кислотою і вітамінами волосисту частину голови. Препарат має потужну оздоровлюючу дію на волосяні фолікули і шкіру голови. Сприяє зміцненню коренів волосся і значно впливає на метаболізм.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP) – це ін’єкційна процедура для росту бороди та покращення якості волосяного покриву. Максимальний ефект можна отримати, якщо відвідати усі сеанси, рекомендовані косметологом. Методика функціонує за принципом аутофагії (тобто лікування ресурсами власного організму). Спеціаліст бере потрібну кількість крові у пацієнта і, використовуючи центрифугу, готує в ній плазму з високою концентрацією тромбоцитів. Суспензію ін'єкційним шляхом вводять у зони росту бороди, що призводить до зволоження, прискорення регенерації та покращення живлення фолікулів. Після курсу Люкс-Плазмоліфтингу (PRP) пришвидшується ріст бороди, вона стає густішою.

У нашому Центрі забір крові здійснюється в сертифіковані пробірки Density Platelet Gel від відомої італійської компанії. Завдяки цьому результативність методики значно вища, ніж звичайного плазмоліфтингу. У наших пробірках міститься тиксотропний гель, який запобігає змішуванню тромбоцитів з еритроцитами та лейкоцитами, що значно підвищує якість плазми. Також всередині знаходиться натрій цитрат – антикоагулянт, який запобігає згортанню крові.

Регенерація волосся Regenera

Регенерація волосся Regenera – ось відповідь на питання, як відростити густу та красиву бороду. Процедура ін’єкційна. На відміну від попередніх методик, проводиться однократно, а не курсом. Незважаючи на це, забезпечує вражаючий результат, оскільки пацієнту вводять суспензію з його власними стовбуровими клітинами. Вони пришвидшують перехід так званих «сплячих» фолікулів у стадію росту, покращують живлення. 

Розчин отримують з біоматеріалу пацієнта. З цією метою у нього беруть зразки здорових тканин та поміщають їх у революційний апарат Regenera, який не має аналогів у світі. Суспензія повністю сумісна з організмом клієнта. Ризик появи алергії та ускладнень виключений. Помітний результат після регенерації волосся Regenera можна спостерігати через півроку, коли борода відросте. Вона стає значно густішою.

Мезороллер

У нашому Центрі в Рівному також проводиться прокатування мезороллером. На відміну від інструмента для використання в домашніх умовах, професійний валик має значно довші голки. Користуватися ним самостійно не рекомендується, оскільки можна травмувати шкіру. Процедуру має проводити лише компетентний спеціаліст. У «Лазерхауз» послугу надає досвідчений косметолог з медичною освітою.

Мезороллер дає виражений результат для росту бороди, якщо пацієнт проходить повний курс. Голки створюють мікроскопічні проколи, завдяки яким прискорюється регенерація та синтез фібрилярних білків, поліпшується кровообіг, стимулюється ділення клітин. Внаслідок цього волосся починає рости швидше.

Тривалість Борода вікінга Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн
60 хв

Плазмоліфтинг - волосяна частина бороди (1 пробірка)

3950 грн
60 хв

Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)

5100 грн
40 хв

Мезотерапія волосяної частини бороди Hair Loss Control (2,5 мл)

1500 грн
40 мин

Мезотерапія волосяної частини бороди Dermaheal HL (2,5 мл)

1200 грн
40 хв

Мезотерапія волосистої частини Regenera hair booster (2,5 мл)

2900 грн
 • Тривалість вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014