Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лікування псоріазу в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Лікування псоріазу.jpg

Якщо Вам поставили діагноз «псоріаз», не втрачайте надії. Сучасна медицина пропонуэ пацієнтам великий вибір ефективних методів лікування цього захворювання. У Центрі лазерної косметології «Лазерхауз» у Рівному проводиться комплексне лікування псоріазу. Досвідчений дерматолог Центру проведе комплексну діагностику і в разі необхідності призначить додаткові аналізи. На основі їх результатів буде складено індивідуальний план лікування для кожного пацієнта.

У складних випадках, може проводитись панч-біопсія шкіри або волосистої частини голови для проведення гістологічного аналізу і використання найсучасніших діагностичних методів.

ЩО ТАКЕ ПСОРІАЗ І ЯКІ ЙОГО СИМПТОМИ?

Псоріаз - це розповсюджене хронічне дерматологічне захворювання, яке торкається 2-4% населення. Воно може проявитися в будь-якому віці, але найчастіше зустрічається серед осіб у віці 15-25 років та 50-60 років. Це захворювання має тривалий перебіг із змінами у проявах симптомів упродовж життя.

Клінічні симптоми псоріазу включають постійні запальні висипання, які супроводжуються свербежем та лущенням шкіри. Типовим є утворення псоріатичних бляшок - це червоні плями, вкриті лусочками. Ці бляшки можуть викликати свербіж і значний дискомфорт. Важливо пам'ятати, що псоріаз не є інфекційним захворюванням і не передається від людини до людини. Симптоми псоріазу можуть коливатися від легкої до важкої форми, часто загострюючись під впливом стресу та інших зовнішніх факторів.

ТИПИ ПСОРІАЗУ

Залежно від клінічних симптомів, можна виділити такі різновиди псоріазу:

 • Краплеподібний псоріаз: це гостра форма хвороби, яка найчастіше розвивається у дітей і підлітків після стрептококової інфекції. Його характерними ознаками є поява множинних яскраво-червоних папул з легким лущенням.
 • Звичайний псоріаз, або вульгарний псоріаз: найчастіше трапляється на шкірі голови, під колінами, в ділянці ліктів, попереку і крижів. Він проявляється у вигляді рожево-червоних папул з чіткими межами, які з часом можуть об'єднатися, утворюючи великі плями. Цій формі властиве утворення бляшок, покритих світлими лусочками.
 • Генералізований пустульозний псоріаз має 3 форми. Найпоширеніший з них - це пустульозний псоріаз Барбера, який проявляється чітко окресленими бляшками на долонях і підошвах з наявністю пустул. Другий підтип - це гнійний акродерматит Аллопо, що супроводжується появою везикул, пустул і сквамозно-епітематозних плям на фалангах пальців рук і ніг. Третій підтип - це псоріаз Цумбуша, який, крім висипань, характеризується сильною лихоманкою і загальним нездужанням.
 • Псоріатичний артрит - це форма хвороби, за якої уражаються і шкіра, і суглоби. Це проявляється в обмеженні рухливості суглобів, болях під час руху, набряклості та почервонінні шкіри. Іноді хвороба може призвести до деформації суглобів.

КЛІНІЧНА СИМПТОМАТИКА ПСОРІАЗУ

Псоріаз проявляється у вигляді червоних лускатих бляшок з яскраво вираженими краями, які зазвичай симетрично розташовуються на шкірі. Ці лусочки мають сріблястий або білий відтінок, але в деяких випадках можуть бути блискучими і вологими на дотик.

Захворювання часто зачіпає шкіру голови, ділянку ліктів і колін, проте може проявлятися і на інших ділянках тіла. Серед основних симптомів - свербіж, ступінь якого може варіюватися від легкого до сильного, що може призводити до лущення і потовщення шкірних покривів (ліхеніфікація). Також можливе утворення тріщин на долонях і підошвах.

Специфічним проявом псоріазу є феномен Кебнера, що характеризується появою нових бляшок на травмованих ділянках шкіри. Ще одна ознака псоріазу - це кровотеча після зняття лусочок (ознака Ауспіца), що пов'язана з розширенням капілярів.

Залежно від місця розташування уражень виділяють різні форми псоріазу: долонно-підошовний, генітальний, лицьовий та інші. Псоріаз називається локалізованим, коли уражено менше ніж 20% площі шкіри, великим - у разі ураження більше ніж 20%, і універсальним - якщо уражені практично всі ділянки тіла.

ПСОРІАЗ ПРИЧИНИ

Тригери псоріазу, що провокують чинники захворювання:

 • травма шкіри;
 • УФО;
 • ВІЛ-інфекція;
 • бета-гемолітична стрептококова інфекція;
 • прийом медикаментів (бета-блокатори, хлорохін, літій, інгібітори АПФ);
 • емоційний стрес;
 • вживання алкоголю і тютюнопаління;
 • ожиріння;
 • прийом бета-блокаторів при артеріальній гіпертензії.

Пацієнти з псоріазом найчастіше мають супутні захворювання:

 • запальний «псоріатичний артрит» (аутоімунне захворювання) і спондилоартропатія (спостерігається у 40% пацієнтів із раннім початком хронічного бляшкового псоріазу);
 • запальні захворювання кишківника (хвороба Крона і виразковий коліт);
 • увеїт (форма запалення ока);
 • целіакія;
 • локалізований долонно-підошовний пустульоз, генералізований пустульоз і гострий генералізований екзантематозний пустульоз;
 • неалкогольна жирова хвороба печінки.

ДІАГНОСТИКА ПСОРІАЗУ

Діагностика псоріазу включає в себе визначення його форми та стадії. Звичайна форма захворювання проявляється у вигляді плоских червоних плям, вкритих сріблястими або білими лусочками. В ексудативній формі плями можуть мати жовтуваті лусочки. Псоріаз здатний переходити в серйозніші стадії на будь-якому етапі розвитку, особливо в разі впливу негативних чинників або неправильного лікування.

Захворювання може зачіпати і нігті, спричиняючи їх потовщення, утворення заглиблень і червоних плям під нігтьовими пластинами. Для точної діагностики в Центрі «Лазерхауз» дерматологи використовують дерматоскопію шкіри та шкіри голови. Також призначаються лабораторні аналізи крові та інші необхідні дослідження. За необхідності може бути проведена панч-біопсія шкіри для додаткового дослідження, а також застосовуються інші сучасні діагностичні методи.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ

Призначити ефективний метод лікування може тільки кваліфікований лікар. Старі методи лікування, такі як застосування дьогту та нафталану, сьогодні вже вважаються застарілими та не завжди ефективними. Фототерапія не завжди приносить швидкий результат, а використання глюкокортикостероїдних засобів обмежене за часом.

Одним із найбільш ефективних методів довготривалого лікування псоріазу, що демонструє стійкі результати, є імунобіологічні технології. Ці методи вже понад 15 років успішно застосовуються в Європі та США, виявляючи високу ефективність.

ЛІКУВАННЯ В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ»: ІМУНОБІОЛОГІЧНА ТЕРАПІЯ

Препарат для імунобіологічної терапії призначає дерматолог Центру на попередній консультації після проходження всіх необхідних обстежень і здачі аналізів. Головною діючою речовиною препарату є секукінумаб.

Бляшковий псоріаз у дорослих

Застосування препарату призначене для лікування дорослих пацієнтів із бляшковим псоріазом, що має помірно тяжкий або тяжкий перебіг та потребує системної терапії.

Псоріатичний артрит

Лікарський засіб застосовується для лікування активного псоріатичного артриту у дорослих пацієнтів у разі недостатнього ефекту від попередньої терапії протиревматичними препаратами, що змінюють перебіг захворювання (DMARD), або може використовуватися як монотерапія, або в поєднанні з метотрексатом.

Анкілозуючий спондиліт (АС, рентгенологічний аксіальний спондилоартрит)

Препарат призначений для лікування активного анкілозивного спондиліту в дорослих пацієнтів при недостатній реакції організму на стандартну терапію.

Нерентгенологічний аксіальний спондилоартрит

Також призначений для лікування активного нерентгенологічного аксіального спондилоартриту з об'єктивними ознаками запалення, про що свідчить підвищений рівень С-реактивного білка (СРБ) та/або магнітно-резонансна томографія (МРТ), у дорослих, які неналежним чином реагували на нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП).

ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У МІСТІ РІВНЕ

Щоб дізнатися про актуальні тарифи на лікування псоріазу в Рівному, рекомендуємо відвідати відповідний розділ «Ціни» на сайті Центру або ознайомитися з інформацією в таблиці, яка подана нижче. Зверніть увагу, що вартість додаткових аналізів, призначених лікарем, не включена у вартість первинної консультації та розраховується окремо. Не зволікайте з початком лікування — краще приступити до нього вже сьогодні.

Тривалість Консультація дерматолога Вартість
40 хв Консультація дерматолога (збір анамнезу, огляд, висновок, рекомендації)
800 грн
20 хв Повторна консультація дерматолога 450 грн
10 хв Зішкріб (аналіз на наявність грибка) 300 грн
10 хв Бакпосів на чутливість грибка (розгорнутий аналіз грибка) 700 грн
20 хв Гістологічне дослідження при псоріазі/ дерматозах/ алопеції 2900 грн
40 хв Імунно-біологічна терапія псоріазу 15000 грн
 • Важливо: діє запис на онлайн-консультацію та консультацію в Центрі
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014