Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Видалення новоутворень на обличчі в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Видалення новоутворень на обличчі має бути своєчасним. Родимки, папіломи та бородавки не лише викликають дискомфорт, але й можуть розростатися, змінювати форму та колір. До неприємних наслідків призводить надмірне перебування на сонці, порушення цілісності шкірного покриву, дефіцит вітамінів, гормональні збої, зниження захисного бар’єру організму, дерматологічні захворювання, спадковість. Якщо дефекти знаходяться в місцях тертя, їх легко травмувати. 

Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» надає послуги щодо видалення новоутворень на обличчі у Рівному. У нас працюють компетентні косметологи і онкологи, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу, застосовують лише стерильні інструменти та сертифіковані препарати. Видалення папілом та родимок ми проводимо електрокоагулятором, бородавок – рідким азотом, міліумів – вручну. Всі процедури характеризуються високою ефективністю та безпечністю для здоров'я.

За необхідності спеціаліст може запропонувати ін’єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR, який мінімізує ризик появи шрамів та рубців. Він містить гіалуронову кислоту та інші активні інгредієнти, тож розгладжує поверхню, зволожує дермальні клітини, пришвидшує відновлення, володіє бактерицидними властивостями.

Родимки

Родимками називають доброякісні утворення у вигляді плям різного кольору, форми й текстури. Також відомі під назвою «невуси». Складаються з клітин, переповнених меланіном. Можуть відрізнятись за розмірами. Зазвичай не болять і не кровоточать. Видалення родимок, особливо на відкритих ділянках, має бути своєчасним, оскільки це допоможе уникнути розростання невуса. До патологічних змін призводять дерматологічні захворювання, часте перебування на сонці, травмування шкіри, гормональні порушення тощо. Якщо Ви помітили, що невус змінив форму чи колір, негайно зверніться до онколога. Він огляне його після видалення зробить гістологічний аналіз при необхідності. Видалення родимок на обличчі в нашому Центрі проводиться виключно з довідкою від онколога. Під час процедури використовується спеціальний інструмент – електрокоагулятор, що нагадує металічну петлю.

Видалення родимок ціна

Папіломи

Папіломи – це доброякісні утворення, що мають вірусну природу. Складаються із сосочка та ніжки, мають м'яку або щільну текстуру. Утворюються з клітин сполучної тканини. Можуть бути плоскими, ниткоподібними, гостроконечними. Колір варіюється від білого до темно-коричневого. Папіломи мають одиничний або груповий характер. З'являються внаслідок зниження захисного бар'єру організму: наприклад, через гормональні зміни, після тривалих хвороб, на тлі постійної перевтоми, внаслідок прийому деяких медикаментів. До їхньої появи призводить папіломавірус людини (ВПЛ). Вони можуть кровоточити і розростатись, легко травмуються, особливо якщо знаходяться в місцях тертя. Видалення папілом на обличчі в нашому Центрі проводиться електрокоагулятором.

Міліуми

Міліуми (жировики) – це щільні новоутворення, схожі на крихітні зернятка. Мають чіткі межі, виступають над поверхнею шкіри. Колір – білий або жовтий. Міліуми локалізуються на ділянках з тонкою шкірою. Найчастіше з’являються в зоні навколо очей, на повіках та щоках. Заповнені шкірним салом та зроговілими клітинами. Можуть бути одиничними та груповими. До їхнього виникнення призводять гормональні зміни, гіперфункція сальних залоз. Одиничні міліуми усувають вручну: зернятко проколюють і чистять. З груповими борються за допомогою електрокоагулятора.

Бородавки

Бородавки – це щільні утворення на шкірі, які нерідко мають вірусну етіологію. Відрізняються розмірами та формою. Виникають внаслідок травмування шкіри, гормональних порушень, захворювань внутрішніх органів. Колір – від природного до темно-коричневого. Іноді вони кровоточать, болять і розростаються. Уникнути таких проблем допоможе своєчасне видалення бородавок у Рівному. Здійснюється за допомогою кріотерапії. Косметолог занурює аплікатор (дерев'яна паличка з ватним наконечником) в посудину з рідким азотом і обробляє проблемні ділянки. Низькі температури руйнують патологічні тканини. Після процедури на місці дефекту може утворитись міхур. Для видалення великих бородавок одного сеансу іноді замало.

Які способи ми використовуємо?

Щоб видалити новоутворення на обличчі, косметологи «Лазерхауз» застосовують такі способи:

 • Електрокоагуляція – бореться з невусами, папіломами та групами міліумів. Під час процедури використовується спеціальний інструмент – електрокоагулятор, що має вигляд тонкої петлі з металу. Під дією електричного струму він нагрівається та зрізає патологічно змінені тканини. Процедура не вимагає тривалого реабілітаційного періоду.
 • Кріодеструкція – допомагає позбавитись від бородавок. Косметолог обробляє їх рідким азотом, використовуючи аплікатор. Розчин зберігається в герметичній посудині.
 • Ручний метод – ефективно усуває поодинокі міліуми. Зернятко проколюють, вміст вичищають.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку потрібна консультація. Її проводить косметолог або онколог. Це залежить від характеру утворення. Якщо косметолог сумнівається в доброякісності, то дає направлення до онколога. За необхідності здійснюється гістологічний аналіз. Якщо больовий поріг дуже низький, ми пропонуємо локальну анестезію. Перед кріотерапією знеболення не проводиться, оскільки рідкий азот знижує чутливість шкіри.

Протокол процедури наступний:

 1. Демакіяж, очищення від поверхневих забруднень;
 2. Знезараження;
 3. Знеболення, якщо потрібно;
 4. Ліквідація дефектів електрокоагулятором, рідким азотом або вручну.
 5. Повторна антибактеріальна обробка.
 6. Ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR (за необхідності).
ВНИМАНИЕ! Косметолог Центра проводит удаление только непигментированных новообразований. Если пациент обратился с пигментированным дефектом, в таком случае для удаления косметолог направляет на прием к онкологу.

Яких результатів очікувати?

Після видалення новоутворення шкіра стає гладенькою та ніжною, а колір вирівнюється. Якщо зону обробили Dermaheal HSR, пружність підвищується, оскільки запускаються відновлювальні процеси, нормалізується водний баланс і стимулюється синтез еластину та колагену.

Вартість послуги у Рівному

Видалення бородавок, папілом, родимок та міліумів на обличчі має різну ціну. Якщо процедуру проводить косметолог, розцінки залежать від виду новоутворень, а консультація – безкоштовна. Послуги онколога мають фіксовану вартість, консультація – платна. Гістологічний аналіз, знеболення та ін'єкції Dermaheal HSR в ціну послуги не входять. Залишились додаткові питання? Зв’яжіться з нашими менеджерами. Контактні телефони вказані в шапці сайту.

Скільки необхідно сеансів?

Процедура одноразова. Якщо утворення велике, може знадобитись більше сеансів.

Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом і електрокоагулятором) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 450 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 450 грн/шт
Використання шильди (1 око) 250 грн
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 450 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 2100 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 4000 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 6600 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 100 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1800 грн
20 хв Панч-біопсія шкіри (без вартості анестезії і гістологічного дослідження) 950 грн/1 панч
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 450 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
2100 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
4000 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
6600 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 100 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж/зачистка 100 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога і подолога– безкоштовна
 • Консультація онколога – платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014