• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ НА ОБЛИЧЧІ В РІВНОМУ

Выберите услугу
  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в периорбітальній зоні

   До

   После

   До

   Після

   Видалення новоутворення электрокоагулятором + мезотерпія Dermaheal HSR

   До

   После

   Видалення новоутворення електрокоагулятором в переорбитальній зоні

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення гіперплазії сальної залози электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Лазерне видалення новоутворення

   До

   После

   Видалення новоутворення электрокоагулятором

   До

   После

   Видалення новоутворення рідким азотом

   До

   После

   Видалення новоутворення на інтимній зоні электрокоагулятором

   До

   После

   До

   Після

   До

   Після

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

   До

   После

Видалення новоутворень на обличчі має бути своєчасним. Родимки, папіломи та бородавки не лише викликають дискомфорт, але й можуть розростатися, змінювати форму та колір. До неприємних наслідків призводить надмірне перебування на сонці, порушення цілісності шкірного покриву, дефіцит вітамінів, гормональні збої, зниження захисного бар’єру організму, дерматологічні захворювання, спадковість. Якщо дефекти знаходяться в місцях тертя, їх легко травмувати. 

Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» надає послуги щодо видалення новоутворень на обличчі у Рівному. У нас працюють компетентні косметологи і онкологи, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу, застосовують лише стерильні інструменти та сертифіковані препарати. Видалення папілом та родимок ми проводимо електрокоагулятором, бородавок – кріодеструкцією Brymill і авторською методикою, міліумів – вручну. Всі процедури характеризуються високою ефективністю та безпечністю для здоров'я.

При необхідності спеціаліст може запропонувати ін’єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR, який мінімізує ризик появи шрамів та рубців. Він містить гіалуронову кислоту та інші активні інгредієнти, тож розгладжує поверхню, зволожує дермальні клітини, пришвидшує відновлення, володіє бактерицидними властивостями.

Родимки

Родимками називають доброякісні утворення у вигляді плям різного кольору, форми й текстури. Також відомі під назвою «невуси». Складаються з клітин, переповнених меланіном. Можуть відрізнятись за розмірами. Зазвичай не болять і не кровоточать. Видалення родимок, особливо на відкритих ділянках, має бути своєчасним, оскільки це допоможе уникнути розростання невуса. До патологічних змін призводять дерматологічні захворювання, часте перебування на сонці, травмування шкіри, гормональні порушення тощо. Якщо Ви помітили, що невус змінив форму чи колір, негайно зверніться до онколога. Він огляне його після видалення зробить гістологічний аналіз при необхідності. Видалення родимок на обличчі в нашому Центрі проводиться виключно з довідкою від онколога. Під час процедури використовується спеціальний інструмент – електрокоагулятор, що нагадує металічну петлю.

Папіломи

Папіломи – це доброякісні утворення, що мають вірусну природу. Складаються із сосочка та ніжки, мають м'яку або щільну текстуру. Утворюються з клітин сполучної тканини. Можуть бути плоскими, ниткоподібними, гостроконечними. Колір варіюється від білого до темно-коричневого. Папіломи мають одиничний або груповий характер. З'являються внаслідок зниження захисного бар'єру організму: наприклад, через гормональні зміни, після тривалих хвороб, на тлі постійної перевтоми, внаслідок прийому деяких медикаментів. До їхньої появи призводить папіломавірус людини (ВПЛ). Вони можуть кровоточити і розростатись, легко травмуються, особливо якщо знаходяться в місцях тертя. Видалення папілом на обличчі в нашому Центрі проводиться електрокоагулятором.

Міліуми

Міліуми (жировики) – це щільні новоутворення, схожі на крихітні зернятка. Мають чіткі межі, виступають над поверхнею шкіри. Колір – білий або жовтий. Міліуми локалізуються на ділянках з тонкою шкірою. Найчастіше з’являються в зоні навколо очей, на повіках та щоках. Заповнені шкірним салом та зроговілими клітинами. Можуть бути одиничними та груповими. До їхнього виникнення призводять гормональні зміни, гіперфункція сальних залоз. Одиничні міліуми усувають вручну: зернятко проколюють і чистять. З груповими борються за допомогою електрокоагулятора.

Бородавки

Бородавки – це щільні утворення на шкірі, які нерідко мають вірусну етіологію. Відрізняються розмірами та формою. Виникають внаслідок травмування шкіри, гормональних порушень, захворювань внутрішніх органів. Колір – від природного до темно-коричневого. Іноді вони кровоточать, болять і розростаються. Уникнути таких проблем допоможе своєчасне видалення бородавок у Рівному. Здійснюється за допомогою кріодеструкції та авторської методики. Головні переваги процедур – мінімум дискомфорту, короткий період відновлення.

При кріодеструкції онколог застосовує оригінальний американський апарат Brymill. Низькі температури руйнують патологічні тканини, не зачіпаючи здорові. Це можливо завдяки високоточним кріохірургічним насадкам. Якщо використовується авторська методика, лікар спочатку знезаражує зону, далі зачищає скальпелем проблемні тканини, наносить професійний гель, застосовує прозорий хірургічний пластир.  

Видалення родимок ціна

Які способи ми використовуємо?

Щоб видалити новоутворення на обличчі, косметологи «Лазерхауз» застосовують такі способи:

 • Електрокоагуляція – бореться з невусами, папіломами та групами міліумів. Під час процедури використовується спеціальний інструмент – електрокоагулятор, що має вигляд тонкої петлі з металу. Під дією електричного струму він нагрівається та зрізає патологічно змінені тканини. Процедура не вимагає тривалого реабілітаційного періоду.
 • Кріодеструкція – допомагає позбавитись від бородавок. Онколог обробляє їх, використовуючи оригінальний американський апарат Brymill.
 • Авторська методика – також бореться з бородавками. Складається із зачистки скальпелем та нанесення професійного гелю. Процедура проводиться онкологом.
 • Ручний метод – ефективно усуває поодинокі міліуми. Зернятко проколюють, вміст вичищають.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку потрібна консультація. Її проводить косметолог або онколог. Це залежить від характеру утворення. Якщо косметолог сумнівається в доброякісності, то дає направлення до онколога. При необхідності здійснюється гістологічний аналіз після видалення. Якщо больовий поріг дуже низький, ми пропонуємо локальну анестезію. Перед кріодеструкцією знеболення не проводиться, оскільки холод знижує чутливість шкіри.

Протокол процедури в більшості випадків наступний:

 1. Демакіяж, очищення від поверхневих забруднень;
 2. Знезараження;
 3. Знеболення, якщо потрібно;
 4. Ліквідація дефектів.
 5. Повторна антибактеріальна обробка при необхідності.
 6. Ін'єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR (за бажанням пацієнта).

Яких результатів очікувати?

Після видалення новоутворення шкіра стає гладенькою та ніжною, а колір вирівнюється. Якщо зону обробили Dermaheal HSR, пружність підвищується, оскільки запускаються відновлювальні процеси, нормалізується водний баланс і стимулюється синтез еластину та колагену.

Вартість послуги у Рівному

Видалення бородавок, папілом, родимок та міліумів на обличчі має різну ціну. Якщо процедуру проводить косметолог, розцінки залежать від виду новоутворень, а консультація – безкоштовна. Послуги онколога мають фіксовану вартість, консультація – платна. Консультація в онколога щодо бородавок платна лише першого разу. Далі протягом 3 місяців з питань бородавок надається безкоштовно. Пацієнту потрібно оплачувати тільки видалення бородавки. Гістологічний аналіз, знеболення та ін'єкції Dermaheal HSR в ціну видалення не входять. Залишились додаткові питання? Зв’яжіться з нашими менеджерами. Контактний телефон вказаний у шапці сайту.

Скільки необхідно сеансів?

Кількість процедур залежить від локалізації новоутворення та глибини залягання кореня.

Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом і електрокоагулятором) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 350 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 350 грн/шт
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 1700 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 3300 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 5500 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1260 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 960 грн
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
20 хв Панч-біопсія 1560 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога – безкоштовна
 • Консультація онколога – платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.