Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Склеротерапія в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Варикоз – це поширений патологічний процес, при якому венозні стінки стають тоншими, а діаметр просвіту збільшується. Якщо не лікувати його, це може призвести до небезпечних ускладнень: появи дерматитів, трофічних виразок, утворення тромбів. Про варикозне розширення вен свідчать набряки та важкість в ногах, біль при ходьбі, судинні зірочки і сітки, що виступають над поверхнею шкіри. Причини його появи різні: сидячий спосіб життя, зайва вага, спадкова схильність, вагітність, вік тощо. Самостійно усунути проблему неможливо – необхідно звернутись до спеціаліста. Лікування варикозу здійснюється різними методами: хірургічними, апаратними, ін’єкційними.

Склерозування – це ефективна процедура, за допомогою якої борються з розширенням вен та захворюваннями судинної і лімфатичної системи. За ефективністю вона не уступає операції, однак, на відміну від останньої, є малоінвазивною, тож не супроводжується сильними больовими відчуттями і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Склеротерапія в Рівному проводиться в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Методика володіє вражаючою ефективністю: прояви патології на поверхні шкіри зникають буквально на очах. Процедура повністю безпечна, бо наші спеціалісти суворо дотримуються міжнародних регламентів та протоколів.

Що таке склеротерапія вен та як вона працює?

Склерозування – процедура ін’єкційна. В просвіт проблемної судини вводять спеціальний препарат – склерозант, що призводить до склеювання стінок і подальшого розсмоктування. Для цього використовуються тонкі голки, які не викликають сильного дискомфорту та не залишають слідів у вигляді рубців і шрамів. Склерозанти діляться на 2 види: рідина і піна. Залежно від діаметра та площі судин фахівець підбирає більш ефективний вид склерозанта.

Після процедури шкіра проблемної зони освітлюється. Згодом патологічна судина розсмоктується.

Які переваги має лікування варикозу в «Лазерхауз» в Рівному?

Методику вибирають чимало жінок та чоловіків, бо вона характеризується такими позитивними моментами:

 • Вражаюча ефективність. Прояви судинних новоутворень на шкірі зникають буквально на очах.
 • Комфорт. Процедура проводиться без додаткового знеболення, оскільки у складі препарату вже міститься анестетик, який мінімізує неприємні відчуття під час сеансу.
 • Доступна вартість. Склерозування судин має значно нижчу ціну, ніж хірургічна операція.
 • Малоінвазивність. Ін'єкції здійснюються тонкими голками, що запобігає появі шрамів.
 • Зручність. Методика не потребує складної підготовки та тривалої реабілітації.
 • Безпечність. Послугу надають кваліфіковані косметологи з медичною освітою та багатим досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу. Наші фахівці використовують лише сертифіковані склерозанти високої якості.
 • Оперативність. Сеанс склерозування вен триває до 1 години.
 • Мінімальний перелік протипоказань.
 • Відсутність алергії та побічних ефектів.

Показання

Записатись на процедуру варто для боротьби з такими проблемами:

 • Початкова стадія варикозного розширення вен.
 • Телеангіектазія – візуальний прояв розширених дрібних судин (артеріол, венул, капілярів) на невеликій ділянці шкіри. 
 • Судинні сітки.
 • Біль при ходьбі, набряки та важкість в ногах.

Зверніть увагу: склерозування не проводиться на обличчі. З цією метою записуйтесь на пілінг, фото- або лазерне видалення судин.

Наші препарати

Для склерозування вен косметологи «Лазерхауз» використовують препарати. Завдяки такій структурі забезпечується кращий контакт засобу з венозною стінкою і зберігається ефективна концентрація, оскільки склерозант не змішується з кров'ю. Він склеює стінки проблемної судини і призводить до її усунення. Вводиться препарат тонкими голками. Сильних больових відчуттів ін'єкції не викликають завдяки анестетику в складі препарату. У нашому Центрі використовуються лише сертифіковані засоби, що служить гарантією якості та безпеки.

З яких етапів складається сеанс?

Перед склеротерапією вен проводиться консультація. Косметолог оглядає ділянку, оцінює її поточний стан, збирає анамнез, з'ясовує, чи немає протипоказань. Сама процедура здійснюється за стандартним протоколом і включає наступні етапи:

 1. Спеціаліст робить розмітку зон для ін'єкцій.
 2. Ділянку протирають антисептиком.
 3. В проблемні вени вводиться склерозант.
 4. Косметолог накладає на оброблені зони ватний тампон і закріплює лейкопластирем.
 5. Пацієнт одягає компресійні панчохи, завдяки яким кров, що надходить у вени ніг під тиском, не заважає венозним стінкам склеюватись.

Яких результатів очікувати?

Після склерозування стан проблемної зони помітно поліпшується. Проявів судини на поверхні шкіри не залишається, тож ділянка освітлюється та вирівнюється, її колір наближається до природного. Також зникають набряки, проходить біль і важкість у ногах.

Яка вартість послуги в Рівному?

Ціни на лікування варикозного розширення вен вказані в таблиці внизу поточної сторінки та в однойменному розділі з розцінками на всі послуги Центру. Компресійна білизна у вартість процедури не входить. Зверніть увагу: якщо ефект виявився недостатнім, в період між 7 і 14 днями можна зробити докорекцію, яка також оплачується окремо. Консультація косметолога безкоштовна. Інформація про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для клієнтів зібрана в блоці «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання чи записатись на прийом, зателефонуйте нашим операторам за контактним номером в шапці сайту. Також можна заповнити форму зворотного зв'язку або написати нам в месенджер.

Скільки сеансів потрібно?

Склеротерапія належить до ряду одноразових процедур. За необхідності проводиться платна докорекція.

Тривалість Склеротерапія
Вартість
60 хв Склеротерапія - 1 ампула (2 мл) 2500 грн
40 хв Докорекція зони проведення (діє протягом 2 тижнів після процедури і тільки в зоні, де залишились залишкові явища) 700 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014