Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW!

ПІРНАЙ У ЛІТО З «ЛАЗЕРХАУЗ» Лазерна епіляція всього тіла:
 • для жінок - 3900 грн
 • для чоловіків - 4900 грн

Детальніше

NEW!

У ЦЕНТРІ ПРИЙМАЄ
ДИТЯЧИЙ ДЕРМАТОЛОГ!

Детальніше

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-50%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Рішення вашої проблеми

Комбінована чистка в Рівному

Комбінована чистка – одна з найефективніших процедур для змішаного типу шкіри. Методику рекомендують для боротьби з висипаннями, сальними пробками, кератозом на обличчі та спині. Поєднання мануальної і апаратної технологій дозволяє отримати максимальний результат: стан шкіри поліпшується, повертається здоровий та свіжий вигляд, розгладжується рельєф. У Рівному послугу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Основні переваги наших послуг – це висока ефективність, суворе дотримання міжнародних протоколів, використання сертифікованої косметики й сучасного обладнання.

Принцип роботи методики

Як роблять комбіновану чистку обличчя? Вона складається з 2 основних етапів – ручного видалення глибоких забруднень і висипань та ультразвукової обробки. Перший проводиться за допомогою спеціального інструменту з медичної сталі – ложечки Уно. Також використовується гідруючий гель, що допомагає розм'якшити шкіру та очистити пори. Мануальна обробка дозволяє зменшити кількість висипань, гнійничків, комедонів, нормалізувати секрецію сальних залоз, звузити пори і усунути жирний блиск.

Ультразвукова чистка обличчя націлена на акуратне видалення ороговілих клітин, що сприяє покращенню дихання та живлення шкіри. Це апаратна процедура, суть якої полягає в дії на проблемну зону ультразвуковими хвилями високої частоти. З цією метою косметолог використовує скрабер. Після комбінованої чистки покращується загальний вигляд шкіри, знімаються запалення, проходять почервоніння, усувається кератоз.

Переваги процедури в «Лазерхауз» 

 • Методика характеризується високою результативністю, оскільки базується на мануальній і апаратній обробці.
 • Під час сенсу суворо дотримуються міжнародні регламенти та протоколи, що служить гарантією отримання бажаного результату без алергічних реакцій та ускладнень. Процедуру проводять дипломовані косметологи з багаторічним стажем.
 • Комбінована чистка підходить не лише для обличчя, а й для тіла.
 • Немає потреби у складній підготовці та тривалій реабілітації.
 • Зробити процедуру можуть чоловіки і жінки різного віку. Обмежень за сезонністю немає. 
 • Щоб отримати максимальний результат, рекомендується поєднувати методику з мезотерапією, ботулінотерапією, контурною пластикою, кріомасажем, плазмоліфтингом (PRP).
 • На відміну від класичної механічної чистки обличчя, комбінована діє більш бережно та дбайливо.

Показання

Процедуру рекомендують при:

 • Змішаному типі шкіри;
 • Вугровій хворобі;
 • Запальних процесах;
 • Комедонах, гнійничках, чорних цятках, сальних пробках;
 • Жирному блиску;
 • Розширених порах;
 • Гіперкератозі тощо.

Інструменти та косметика для процедури

Комбінована чистка обличчя в Рівному потребує таких інструментів, як ложечка Уно та скрабер. Також застосовується сертифікована косметика від відомих компаній Academie, Holy Land, Christina. Наприклад, демакіяж проводиться гелем, міцелярною водою або гіпоалергенним молочком. Шкіру розм’якшують за допомогою гідруючого гелю. Також застосовується маска з антисептичними властивостями, яка знімає запалення, тонік, крем. Засоби пройшли численні клінічні дослідження і отримали міжнародні сертифікати якості.

Ложечка Уно – інструмент з двома наконечниками, призначений для видалення висипань, запальних елементів та комедонів. Виготовляється з медичної сталі. Застосовується при мануальній чистці. Ультразвукову проводять скрабером S-190. Апарат генерує високочастотні хвилі, які передаються на шкіру спеціальною лопаткою. На корпусі передбачені кнопки для вибору режиму роботи. Ультразвук сприяє усуненню шару ороговілих клітин, поліпшує кисневе дихання.

Як проходить сеанс?

Спочатку здійснюється очний огляд. Косметолог оцінює поточний стан шкіри, вивчає анамнез, з'ясовує, чи немає протипоказань. Далі проводиться процедура. Разом з консультацією чистка обличчя комбінованого типу триває до 2 годин, спини – до 2,5. Під час сеансу фахівець суворо дотримується міжнародних регламентів та протоколів. Алгоритм стандартний:

 1. Видалення себуму, пилу та інших поверхневих забруднень, за необхідності – демакіяж.
 2. Нанесення гелю, який готує шкіру до механічної чистки.
 3. Видалення висипань, комедонів, гнійничків вручну або ложечкою Уно.
 4. Ультразвукова чистка.
 5. Знезараження «Хлоргексидином».
 6. Застосування маски з антисептичним ефектом.
 7. Тонізація.
 8. Нанесення крему, підібраного за типом шкіри.

Які результати забезпечує комбінована чистка?

Щоб отримати позитивні зміни, вистачить одного візиту до косметолога. Завдяки поєднанню ручного та апаратного способу видаляються не лише висипання та комедони, а й сальні пробки, глибокі забруднення, ороговілі клітини. Зникають чорні цятки, минає жирний блиск, звужуються розширені пори. Постачання кисню в глибокі шари поліпшується. Знімаються запальні процеси, знижується виділення себуму, пришвидшується локальний кровообіг.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Ціна комбінованої чистки обличчя вказана в таблиці внизу поточної сторінки. Детальні розцінки на процедуру також можна знайти в загальному прайсі. Вартість обумовлена зоною. З актуальними вигідними пропозиціями можна ознайомитися в блоці «Акції». Консультація косметолога безкоштовна. За необхідності він порекомендує Вам ефективну косметику для щоденного догляду та порадить процедури – наприклад, найкращий пілінг для обличчя. Якщо у Вас дуже чутлива шкіра, що потребує видалення забруднень, зверніть увагу на комплексну чистку обличчя HydraFacial. Її основна особливість полягає у очищенні, зволоженні та оздоровленні шкіри в рамках однієї процедури.

Залишились додаткові питання? Наші оператори з радістю дадуть вичерпні відповіді в телефонному режимі або онлайн. Запис на прийом здійснюється за контактними номерами в шапці сайту. Також можна заповнити форму зворотного зв'язку або написати в один із месенджерів.

Скільки сеансів потрібно?

Комбінована чистка проводиться однократно в міру забруднення.

Тривалість Комбінована чистка Вартість
2 год Комбінована чистка обличчя (ультразвукова + механічна чистка) 800 грн
2 год 30 хв Комбінована чистка спини (ультразвукова + механічна чистка) 1100 грн
Тривалість Додаткові послуги Вартість
15-20 хв Дочистка обличчя 300 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014