Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Розслабляючий масаж у Рівному

Швидкий ритм життя, постійне перебування в русі і стреси можуть негативно впливати на здоров'я та загальне самопочуття. Хронічна втома, безсоння, психоемоційне перенапруження, тривожність – усі ці проблеми можна вирішити за допомогою сеансу професійного розслабляючого масажу. Крім розслаблення, процедура спрямована на усунення болю та спазмів, профілактику різних захворювань, покращення мікроциркуляції, підвищення настрою. Також методику застосовують для профілактики інфаркту, інсульту, стенокардії. У Рівному послуга надається в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз».

Якими особливостями володіє техніка?

Під час сеансу антистресового масажу в Рівному фахівець використовує стандартні техніки: розтирання, розминання, погладжування тощо. Внаслідок маніпуляцій подразнюються нервові закінчення і рефлекторні точки. Ці сигнали отримує та обробляє головний мозок, після чого передає імпульси в ті відділи нервової системи, що відповідають за розслаблення і зняття м'язової напруги. У підсумку це призводить до поліпшення самопочуття людини, підвищення настрою та працездатності. Під час релаксаційного масажу також відбувається активне виведення з організму шлаків і токсинів, прискорюється обмін речовин, зменшуються застійні процеси.

У чому різниця між розслабляючим та класичним масажем? 

Релакс-масаж бореться з хронічною втомою і нервовим напруженням, тому показаний при стресах та проблемах зі сном. Класичний масаж рекомендують, щоб позбутися м'язових спазмів та покращити загальне самопочуття. Також процедура зменшує болі, служить відмінною профілактикою різноманітних захворювань, поліпшує здоров'я. Масаж з релаксом та класичний масаж мають приблизно однакову ціну.

Розслабляючий масаж всього тіла

Процедура позитивно впливає на весь організм. Під час сеансу фахівець обробляє живіт, ноги, руки, комірцеву зону. Це дозволяє покращити кровообіг і лімфоток, прискорити обмінні процеси в тканинах, позбавитись від напруги, поліпшити загальний стан та підвищити настрій. Релакс-масаж буде корисний при безсонні, стресах, депресивному стані, психоемоційному перенапруженні. Для досягнення максимального ефекту треба пройти повний курс, підібраний індивідуально.

Розслабляючий масаж ніг

Записатися на розслабляючий масаж ніг варто, щоб усунути м'язову напругу, важкість і біль, покращити кровообіг та зняти набряки у нижніх кінцівках. Процедура також показана для профілактики варикозу. Під час сеансу спеціаліст застосовує такі прийоми, як розтирання, розминання, погладжування, вібрації. 

Розслабляючий масаж спини

Масаж для розслаблення спини допоможе всім, хто регулярно зіштовхується з сильним навантаженням на плечовий пояс. Так, його часто рекомендують водіям, хірургам та представникам інших професій, які проводять багато часу стоячи або сидячи. Методика включає погладжування, розтирання, постукування, рублення, розминання. Область хребта опрацьовується делікатно, без сильних натискань. Процедура допоможе усунути напругу та покращити психоемоційний стан. 

Розслабляючий масаж комірцевої зони

Бореться з напруженням, спазмами, набряками, больовими відчуттями в області шиї та плечей. Маніпуляцію здійснюють акуратно. За допомогою погладжувань ділянка готується до подальшої обробки. Завдяки розтиранням тканини розігріваються. Далі спеціаліст інтенсивно розминає великі м’язи, пощипує трапецієподібні, а інші розтягує або стискає.

Розслабляючий масаж живота

Розслабляючий масаж від стресу в Україні також проводиться в області живота. Покращує кровообіг, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє розслабленню. Проводиться пощипуваннями, розтираннями, погладжуваннями, легкими вібраціями. Рухи масажиста акуратні і обережні.

Показання

Записатись на релакс-масаж варто при:

 • Появі м'язових болів;
 • Спазмах;
 • Дискомфорті у спині;
 • Безсонні;
 • Стресах;
 • Хронічній втомі;
 • Депресії тощо.

Чи можна робити розслабляючий масаж під час вагітності?

Проводити розслабляючий масаж в період вагітності не рекомендується. Виняток – якщо процедуру призначає лікар. У таких випадках вона буде корисною, оскільки зменшить емоційні перепади, зумовлені гормональними збоями, поліпшить кровообіг та лімфоток, зніме втому. Також методика показана для профілактики варикозу.

Як часто треба робити розслабляючий масаж?

Максимальний результат релакс-масаж гарантує, якщо пацієнт проходить повний курс. Його тривалість підбирається в індивідуальному порядку, бо залежить від особливостей організму. У середньому це 10-12 процедур. На сеанси треба приходити не рідше, ніж двічі на тиждень.

Вартість послуги в Рівному

Цікавить ціна масажу з релаксом у Рівному? Вартість дивіться в таблиці внизу цієї сторінки та в загальному прайс-листі Центру. Вона залежить від зони обробки. Консультація надається безкоштовно. Щоб ознайомитися з діючими вигідними пропозиціями, зазирніть у блок «Акції». Записатись на прийом можна за контактним телефоном та через форму зворотного зв'язку.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014