Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне видалення невуса Ота в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

ota.jpg

Невус Ота - це родима пляма досить великих розмірів, яка здебільшого локалізується на обличчі в ділянці вилиць, щік, скронь і очей. Плями можуть бути односторонніми, обидві частини обличчя уражаються рідше. Така патологія характеризується яскраво вираженою пігментацією синьо-сірого або сланцево-коричневого забарвлення. Її особливість полягає в тому, що пігментні клітини розташовуються не в епідермісі, а в глибших шарах дерми. Причини виникнення такого захворювання не відомі й донині, але багато фахівців вважають, що воно має спадковий характер.

Освітлювальні та відбілювальні косметичні засоби в боротьбі з цією патологією неефективні, оскільки меланоцити за плям Ота розташовуються в глибоких шарах шкіри. Однією з найкращих процедур вважається лазерне видалення, яке в Рівному проводиться в Центрі лазерної косметології «Лазерхауз». Невус видаляється за допомогою пікосекундного лазера TL-700 від чеської компанії Alvi Prague, який вважається справжнім проривом у сфері апаратної косметології. Видалення дефекту проводять дипломовані фахівці, які мають медичну освіту і великий досвід проведення лазерного видалення дефектів шкіри.

TL-700 ВІД ALVI PRAGUE - НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ПІКОСЕКУНДНИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ НЕВУСА ОТА

Пікосекундний лазер TL-700 від Alvi Prague є вдосконаленою моделлю неодимового лазера, відмінна риса якого полягає у створенні ультракоротких імпульсів світла. Апарат генерує світлові хвилі різного діапазону, завдяки чому пігмент можна видалити навіть із глибоких шарів дерми. Період дії пікосекундних імпульсів становить від 300 пікосекунд до двох наносекунд. Лазерне освітлення на цьому апараті повністю безпечне і максимально ефективне, особливо під час видалення невусів Ота, оскільки пігмент за цієї патології розташований у глибоких шарах дерми.

Лазер TL-700 від Alvi Prague працює за таким принципом: короткі пікосекундні імпульси механічним шляхом руйнують меланін. Після цього він розпадається на дрібні частинки, які виводяться з організму через лімфатичну систему. Він відрізняється від традиційних діодних лазерів тим, що руйнує пігмент, не пошкоджуючи при цьому клітинної структури шкіри. Це дає змогу обробляти навіть найніжнішу і найчутливішу шкіру без термічного опіку. Крім цього він оснащений спеціальною системою охолодження Cryo Strong, тому під час процедури пацієнт не відчуває болю і вираженого дискомфорту.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ НЕВУСА В РІВНОМУ

Цей метод боротьби з родимими плямами має такі переваги:

 • Лазерне видалення пігменту на апараті TL-700 від Alvi Prague набагато ефективніше, ніж при використанні іншого обладнання. Швидкість проведення процедури збільшується завдяки технології пікосекундних енергетичних імпульсів;
 • Період реабілітації проходить без ускладнень і побічних ефектів, оскільки лазер не залишає опіків і не порушує цілісність шкірного покриву;
 • Усі ризики, пов'язані з посттравматичною пігментацією або потраплянням інфекції, виключені;
 • Сезонні обмеження відсутні, тому видалення невуса Ота на пікосекундному лазері можна проводити в будь-яку пору року;
 • Усі фахівці, які проводять цю процедуру, мають медичну освіту та успішний досвід проведення процедур, тому вони досконало володіють усіма тонкощами видалення пігменту з використанням пікосекундної лазерної системи TL-700;
 • Наше обладнання має всі необхідні сертифікати якості. Воно оснащене системою контактного охолодження Cryo Strong, тому підходить також для обробки ніжної шкіри обличчя та зони навколо очей;
 • Методика універсальна, вона не має обмежень за віком і фототипом шкіри;
 • Наші фахівці виявляють індивідуальний підхід до кожного пацієнта Центру.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ВИДАЛЕННЯ НЕВУСА В ЦЕНТРІ «ЛАЗЕРХАУЗ» У РІВНОМУ?

Процедура проводиться за таким протоколом:

 1. Сеанс починається з проведення консультації. Перед видаленням родимої плями пацієнта оглядає онколог. Він оцінює стан патологічної ділянки, збирає анамнез і виключає протипоказання. Також він визначає вираженість пігментації. Якщо в нього виникли сумніви в доброякісності невуса, то пацієнту призначається додаткове обстеження;
 2. Шкіру очищають від декоративної косметики і пилу, а після протирають антисептичним засобом;
 3. Пацієнт надягає захисні окуляри;
 4. Спершу ділянку обробляють пробними імпульсами, щоб визначити чутливість і підібрати оптимальну інтенсивність роботи лазера;
 5. Після цього фахівець Центру проводить лазерне видалення родимих плям Ота;
 6. Після обробки шкіра повторно дезінфікується, а на оброблені ділянки наноситься регенеруючий засіб;
 7. Наприкінці сеансу пацієнт отримує рекомендації фахівця, яких слід дотримуватися в період відновлення. Важливо повністю їх дотримуватися, щоб виключити будь-які побічні ефекти.
quasar-tl-700.jpg

ЯКЕ ОБЛАДНАННЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ЦЕНТРІ ДЛЯ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ?

Щоб прибрати родиму пляму, наші фахівці користуються лазером TL-700 від Alvi Prague (Чехія). Це пікосекундний лазер, який генерує ультракороткі імпульси та має широкий спектр довжини хвиль, завдяки чому можна прибрати пігмент навіть із глибоких шарів шкіри без болю та термічного опіку. Видалення новоутворення відбувається не за рахунок нагрівання пігменту, а за рахунок енергії лазерного випромінювання, яка руйнує меланін на найдрібніші частинки.

Апарат TL-700 вважається одним із найефективніших і найбезпечніших, оскільки не залишає слідів і опіків навіть на ніжній шкірі. Обладнання має міжнародні сертифікати якості, а також сертифіковане на території України. Його ефективність підтверджується численними клінічними дослідженнями та позитивними відгуками як фахівців, так і пацієнтів Центру.

РЕЗУЛЬТАТИ ОСВІТЛЕННЯ НЕВУСА В РІВНОМУ

Максимально виражений ефект досягається після проходження повного курсу, але позитивні зміни можна буде помітити вже після першої обробки на пікосекундному лазері TL-700. Після проходження необхідного курсу процедур колір шкіри стає природним і рівномірним, а обличчя підтягнутим і свіжим. Крім цього, збільшується тургор і еластичність шкірного покриву, оскільки лазер стимулює продукування нового колагену й еластину.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОЦЕДУРА В РІВНОМУ?

Якщо Вас цікавить ціна видалення пігментних плям лазером, перейдіть в однойменний розділ сайту або спустіться донизу сторінки - детальний прайс розміщений у таблиці відразу під описом послуги. Акційні пропозиції та знижки Центру зібрані в розділі «Акції». Щоб записатися на сеанс, зателефонуйте нам за контактними номерами або заповніть спеціальну форму зворотного зв'язку, і ми передзвонимо Вам у той час, який було вказано в заявці.

СКІЛЬКИ СЕАНСІВ ПОТРІБНО ПРОЙТИ ДЛЯ ПОВНОГО ВИДАЛЕННЯ ДЕФЕКТУ?

Повний курс у середньому включає 4-6 процедур. Точну кількість сеансів зможе назвати фахівець після очного огляду пацієнта.

Тривалість Видалення невуса Ота/Беккера (Alvi-Prague) Вартість
40 хв
Видалення невуса Ота/Беккера (до 20 імпульсів)
1000 грн
40 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 1 (від 1 до 1000 імпульсів)
4000 грн
60 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 2 (від 1001 до 2500 імпульсів)
7000 грн
1 год 30 хв Alvi-prague невуса Ота/Беккера
Категорія 3 (від 2501 до 6000 імпульсів)
11000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014