Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

 • NEW

  ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ Від monobank
  На косметику
  та послуги

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Ін'єкційна блефаропластика в Рівному

Шкіра в периорбітальній зоні тонка та чутлива, тому старіє першою. Через зниження рівня гіалуронової кислоти в організмі та сповільнення синтезу колагену вона стає сухою, в'ялою, покривається зморшками. Звичайним косметичним засобам не під силу повернути молодий та свіжий вигляд області біля очей. Вихід є – ін'єкційна блефаропластика верхніх та нижніх повік. Це малоінвазивна процедура, що вважається найкращою альтернативою хірургічній операції завдяки мінімальному реабілітаційному періоду та відсутності сильних больових відчуттів під час сеансу. Крім цього, вона не призводить до появи побічних ефектів та ускладнень.

Щоб зробити ін'єкційну блефаропластику в Рівному, приходьте в Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Наша послуга характеризується численними перевагами, зокрема, використанням лише сертифікованих препаратів, суворим дотриманням всіх пунктів міжнародного протоколу та дипломованим персоналом з багатим практичним досвідом. Процедура підходить жінкам та чоловікам різного віку, без обмежень за фототипом і сезонністю.

За яким принципом працює методика?

Суть ін'єкційної підтяжки повік полягає у введенні препарату FillerVit R у периорбітальну область. З цією метою косметолог використовує тонкі голки, що запобігає рубцюванню. Активні компоненти – мономери гіалуронової кислоти та амінокислоти L-форми – проникають в тканини та діють на клітинному рівні. Так, вони покращують життєдіяльність фібробластів, що дозволяє стимулювати синтез колагену та отримати виражений ефект ліфтингу. Також зміцнюється дерма, нормалізується гідробаланс, шкіра стає щільнішою. Для досягнення максимального результату від безопераційної ін'єкційної блефаропластики косметологи «Лазерхауз» рекомендують пройти повний курс процедур. Це допоможе підвищити пружність та скоротити кількість зморшок в периорбітальній зоні.

Переваги послуги в «Лазерхауз» у Рівному

Чимало жінок та чоловіків вибирають блефаропластику ін'єкційного типу в нашому Центрі, що зумовлено такими перевагами:

 • Коротка реабілітація – результат малоінвазивності. Щоб ввести препарат, спеціаліст використовує тонкі голки. Завдяки цьому відновлення не займає багато часу, а ризик рубцювання виключається.
 • Мінімум неприємних відчуттів – локальна анестезія знижує дискомфорт для пацієнта.
 • Універсальність – ін'єкційна блефаропластика підходить для омолодження верхніх та нижніх повік. Вона не має обмежень за віком, сезонністю, типом шкіри і статтю пацієнта. Перелік протипоказань короткий.
 • Вражаючий ефект – за умови проходження повного курсу пацієнт отримує цілий комплекс позитивних змін. Так, ознаки старіння стають менш помітними, пружність підвищується, зморшки розгладжуються, сухість усувається. Ін'єкційну блефаропластику можна поєднувати з лазерною, бо це підсилить результат.
 • Зручність – процедура не потребує складної підготовки в домашніх умовах.
 • Безпечність – ми використовуємо сертифікований препарат, що не викликає алергії та побічних реакцій. Перш ніж потрапити до нашого Центру, він пройшов чимало лабораторних досліджень і тестувань. Процедуру проводять кваліфіковані косметологи з медичною освітою та багатим досвідом роботи, які суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів.

Показання

Наші косметологи рекомендують записатись на Ін'єкційну блефаропластику в таких випадках:

 • В'яла, обвисла шкіра біля очей;
 • Зниження пружності;
 • Втрата тургору;
 • Навислі повіки;
 • Сухість;
 • Дрібні та глибокі зморшки в периорбітальній області.

Які препарати використовуються в «Лазерхауз»?

Підтяжка повік без операції у Рівному здійснюється препаратом FillerVit R. Він міститься в ампулах об’ємом 10 мл. Для омолодження периорбітальної зони потрібно в середньому 2-3 мл. Залишок – 7-8 мл – можна ввести в будь-яку область на тілі, що має виражені ознаки в’ялості. Це руки, кисті рук, шия, живіт, декольте, внутрішня частина стегна, лікті та коліна. Перед ін’єкціями ділянка знеболюється кремом-анестетиком.

FillerVit R – мезотерапевтичний препарат з високою ефектвністю. Виробник – відома італійська компанія Italfarmacia. Препарат містить велику концентрацію біологічно активних компонентів, зокрема, мономерів гіалуронової кислоти та амінокислот L-форми (L-гліцин, L-пролін, L-лізин). Вони діють на клітинному рівні, тому успішно борються із в'ялістю. Мономери ГК спрямовані на підвищення активності клітинних мембран фібробластів, що позитивно впливає на продукування власних колагенових волокон у тканинах. Завдяки амінокислотам дерма зміцнюється, а клітини отримують надійний захист від передчасного руйнування. 

FillerVit R – препарат сертифікований. Про його якість та безпечність для здоров'я свідчать результати численних лабораторних досліджень і тестувань.

З яких етапів складається сеанс?

Ін'єкційна блефаропластика у нашому Центрі здійснюється за стандартним алгоритмом. Спочатку косметолог проводить консультацію, щоб зібрати анамнез та виключити протипоказання. Під час процедури він суворо дотримується міжнародного протоколу та поетапно виконує такі кроки:

 1. Видаляє поверхневі забруднення, знімає декоративну косметику (якщо потрібно);
 2. Протирає шкіру «Хлоргексидином» для дезінфекції;
 3. Знеболює зону (для обличчя та тіла застосовуються різні анестетики);
 4. Вводить препарат FillerVit R;
 5. Ще раз знезаражує ділянку;
 6. Наносить «Вівакс» або «Пантенол», щоб пришвидшити регенерацію;
 7. Використовує сонцезахисний крем з фізичними компонентами.

Яких чекати результатів?

Ін'єкційна блефаропластика гарантує максимальний результат, якщо пацієнт проходить повний курс процедур та дотримується рекомендацій косметолога. Після завершення відновлювального періоду з'являється виражений ліфтинг-ефект, підвищується пружність та щільність шкіри, зменшується в'ялість, скорочується кількість зморшок біля очей.

Ціни на ін'єкційну блефаропластику в Рівному

Щоб ознайомитися з вартістю послуги в Рівному, перейдіть в таблицю внизу поточної сторінки або зазирніть у загальний прайс-лист Центру. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас зібрані в блоці «Акції». Консультація косметолога безкоштовна. Записатись на прийом можна за контактним телефоном в шапці сайту або через спеціальну форму.

Скільки необхідно сеансів?

Тривалість курсу підбирається індивідуально. В середньому потрібно 5-6 процедур з перервою 2 тижні.

Тривалість Ін'єкційна блефаропластика Вартість
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Знеболення в подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання знеболення за 0,01 грн
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014