Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фототерапія вугрової хвороби в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Фототерапія вугрової хвороби

Акне – поширене захворювання шкіри. З вугровими висипаннями зіштовхуються і підлітки, і дорослі, коли бактерицидна функція шкіри знижується. Сальні залози починають інтенсивніше виділяти секрет. Згодом він ущільнюється і, змішуючись з відмерлими клітинами, закупорює пори. На шкірі з'являються висипання, комедони та запалення, її вигляд погіршується, виникає почервоніння та жирний блиск. Якщо не лікувати вугрову хворобу, вона буде лише прогресувати. Самостійно це робити також не варто, оскільки неправильна терапія – часта причина появи дрібних шрамів та ямок. Треба звернутись до спеціаліста. Фототерапія акне – чудовий спосіб покращити стан проблемної шкіри. Методика неінвазивна, тож сильного дискомфорту не завдає. Після курсу процедур висипань стає значно менше, блокуються запальні процеси, розгладжується рельєф. У Рівному зробити процедуру можна в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Записуватись можуть і жінки, і чоловіки.

Основна причина акне – діяльність анаеробних бактерій Propionibacterium acnes. Потрапляючи в середовище без повітря (наприклад, пори чи волосяні фолікули), вони починають трансформувати себум в жирні кислоти, що негативно впливає на сусідні тканини та викликає запальні процеси. Пришвидшити появу висипань можуть різні фактори: дефіцит вітамінів, зловживання мучним та солодким, гормональні порушення, захворювання шлунково-кишкового тракту, дисбактеріоз, спадкова схильність, часті стреси, шкідливі звички.

Принцип роботи методики

Фототерапія вугрової хвороби – апаратна методика для зменшення симптомів акне. Зону обробляють інтенсивними спалахами світла, згенерованими IPL-насадкою багатофункціональної платформи Lumenis M22. Енергія потрапляє вглиб тканин без травмування шкіри і діє безпосередньо на осередки запалення. Вона знищує хвороботворні бактерії і руйнує себоцити (клітини, що вистилають протоки сальних залоз), тож патологічні процеси блокуються, висипання підсушуються. Лазер також пришвидшує регенерацію та відновлення шкіри. Після завершення курсу її стан покращується: зменшується кількість висипань, розгладжується рельєф, вирівнюється тон, нормалізується виділення себуму.

Які переваги фототерапії акне в «Лазерхауз»?

 • Безпечність – ми проводимо процедуру на сертифікованому сучасному обладнанні й суворо стежимо за дотриманням міжнародних протоколів та регламентів. 
 • Результативність – отримати виражений ефект можна після проходження повного курсу фототерапії акне.
 • Зручність – складної підготовки не треба.
 • Неінвазивність – шкіра під час процедури не травмується, тож сильних больових відчуттів не виникає. Анестезія не використовується. Ризик рубцювання виключений.
 • Короткий реабілітаційний період.
 • Відсутність алергічних реакцій та ускладнень.
 • Універсальність – методика не має обмежень за віком та сезонністю. Підходить жінкам і чоловікам без протипоказань. Проводиться на обличчі, спині та інших зонах.

Показання

Фототерапія акне рекомендується пацієнтам з такими проблемами:

 • Вугрова хвороба;
 • Гнійнички;
 • Висипання;
 • Комедони;
 • Жирний блиск;
 • Розширені пори;
 • Чорні цятки;
 • Нерівномірний рельєф тощо.

Яке обладнання використовується?

Процедура фотолікування акне в «Лазерхауз» у Рівному проводиться на багатофункціональній платформі M22 від відомої американської компанії Lumenis. Використовується IPL-насадка. Крім неї, в комплекті передбачені ще 2 аплікатори. Це дозволяє проводити на апараті низку процедур, спрямованих не лише на боротьбу з висипаннями, а й на омолодження шкіри, освітлення пігментації, пришвидшення росту волосся, зменшення рубців і розтяжок тощо. Перш ніж потрапити до нашого Центру, платформа пройшла чимало лабораторних досліджень і тестувань та отримала міжнародні сертифікати якості, що підтвердили її безпечність для здоров'я. Лазер має локальну дію, тобто впливає лише на осередки запалень, не на здорові тканини. Завдяки гнучкій системі налаштувань працює з усіма фототипами.

Як проходить сеанс?

Фототерапія акне в Рівному здійснюється за стандартним протоколом і разом з консультацією спеціаліста триває до 1 години. Обробити можна обличчя, спину та інші зони, на яких є висипання. На очному огляді фахівець оцінює поточний стан шкіри, вивчає анамнез, з'ясовує, чи немає протипоказань, підбирає оптимальний режим роботи лазера. Далі проводиться процедура, що складається з таких етапів:

 1. Очищення шкіри від поверхневих забруднень, себуму та пилу, демакіяж при необхідності (лише для обличчя);
 2. Протирання антисептиком (наприклад, «Хлоргексидином»);
 3. Надягання окулярів пацієнтом;
 4. Нанесення гелю-провідника;
 5. Безпосередньо фототерапія акне за допомогою IPL-модуля;
 6. Нанесення засобу з регенеративними властивостями (це може бути «Вівакс» чи «Пантенол»);
 7. Використання сонцезахисного крему з фізичними фільтрами, якщо область відкрита.

Яких чекати результатів?

Фотолікування акне дає виражений результат, якщо пацієнт відвідує повний курс, призначений спеціалістом. Знімаються запальні процеси, скорочується кількість висипань, комедонів, чорних цяток, підсушуються гнійнички, стимулюється природна регенерація, тож стан шкіри значно покращується. Зверніть увагу: відразу після процедури може спостерігатись незначне почервоніння, яке самостійно проходить.

Яка вартість послуги в Рівному?

Ціна фототерапії вугрової хвороби у Рівному залежить від зони. З детальними розцінками можна ознайомитися в загальному прайс-листі або в таблиці під описом процедури. Консультація надається безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для пацієнтів шукайте в блоці «Акції». Залишились додаткові питання? Зв'яжіться з нашими операторами. Запис на прийом здійснюється за контактним телефоном або через форму зворотного зв'язку.

Скільки триває курс?

Фототерапія вугрової хвороби дає максимально виражений результат, якщо відвідати повний курс. Його тривалість підбирається індивідуально. Це в середньому 4-6 сеансів. Рекомендована перерва між процедурами – 1 тиждень.

Тривалість Фототерапія вугрової хвороби (Lumenis M22, модуль IPL) Вартість
30 хв Фототерапія вугрової хвороби (обличчя) 1300 грн
60 хв
Фототерапія вугрової хвороби (спина) 2900 грн
20 хв Фототерапія вугрової хвороби (локально) 1000 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014