Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна епіляція пахвових западин у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ Воскова
депіляція
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
+
Видалення сивого волосся - - + +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця + +
Видалення пушкова волосся + + + +
Видалення врослого волосся + + - -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - - -
Довгострокові результати + + + -
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12 тимчасовий результат

Огляд зон лазерної епіляції

Лазерна епіляція пахв
Лазерна депіляція Умань
Фото негритянок

Мати гладеньку шкіру під пахвами мріють чимало жінок та чоловіків. Щоб позбавитись від небажаного волосся, вони застосовують різні методи: гоління, шугаринг, ваксинг тощо. На жаль, традиційні способи забезпечують короткочасний ефект (наприклад, після бритви волосся може з'явитися вже наступного дня) і нерідко призводять до неприємних наслідків: вростання, подразнення, запальних процесів, висипань. Крім цього, процес видалення може бути дуже болючим, якщо використовуються воскові смужки, цукрова паста чи епілятор. Для ділянок з чутливою шкірою такі методи не підходять, а після депіляційного крему може виникнути алергія.

Лазерна епіляція пахвових областей в Рівному забезпечить гладеньку шкіру надовго. Методика підходить як жінкам, так і чоловікам, оскільки характеризується високою ефективністю і успішно бореться з пігментованим волоссям будь-якої жорсткості та густоти. Процедура повністю безпечна: в «Лазерхауз» її проводять на найкращих діодних лазерах від відомої компанії Lumenis, що пройшли чимало досліджень, перш ніж потрапити до нашого Центру. Обладнання працює з усіма фототипами, навіть зі смаглявою шкірою.

За яким принципом працює технологія?

Лазерна епіляція пахв – чудовий спосіб зробити шкіру на чутливій ділянці гладенькою надовго. Для цього потрібно відвідати повний курс процедур і 1-2 рази на рік приходити на підтримуючі сеанси. Якщо не пропускати візити, призначені спеціалістом, і дотримуватись рекомендованого інтервалу, це допоможе позбавитись від 90% покриву. Від 15 до 40% фолікулів зруйнується вже після першого сеансу. Це зумовлено циклічним ростом волосся і здатністю лазерного потоку взаємодіяти лише з цибулинами в активній фазі.

Лазерна епіляція зони пахв здійснюється наступним чином: фахівець обробляє проблемну зону спеціальною маніпулою, яка генерує світловий потік. Меланін (пігмент, що відповідає за колір волосинки) поглинає енергію, тож волосяний стрижень нагрівається, а постачання поживних речовин до фолікула припиняється. Через 2-3 тижні волосинки випадають разом з коренями.

Переваги лазерної епіляції пахвових западин в «Лазерхауз» у Рівному

 • Результативність. Методика допоможе усунути до 90% покриву, якщо пацієнт пройде всі сеанси.
 • Атравматичність. Лазер не залишає порізів на шкірі і жодним чином не порушує її цілісність, тож ризик появи рубців виключений.
 • Широкий спектр показань. Процедура допоможе як при густому волосяному покриві, так і при поодиноких волосинках. Вона підходить для будь-якої ділянки, навіть з дуже чутливою шкірою. Методика дозволяє видалити врослі волоски, що залишились після інших способів.
 • Безпечність. Епіляція пахв здійснюється лазером Lumenis Light Sheer ET, який отримав міжнародні сертифікати якості. Він оснащений системою контактного охолодження, що не лише запобігає появі опіків, а й мінімізує больові відчуття.
 • Комфорт. За необхідності ділянку можна обробити місцевим анестетиком – кремом або спреєм.
 • Універсальність. Обмежень за віком, сезонністю і статтю клієнта немає. Процедуру можна проводити на всіх фототипах. Вона підходить навіть людям з дуже чутливою і схильною до алергії шкірою.
Лазерна епіляція пахв

Показання

Лазерне видалення волосся під пахвами рекомендується в таких випадках:

 • Гірсутизм;
 • Поодинокі волосинки;
 • Фолікуліт;
 • Алергія на компоненти депіляційного крему, непереносимість шугарингу і ваксингу, сильне подразнення після гоління.

Наше обладнання

Лазерна епіляція пахв у «Лазерхауз» здійснюється на діодному лазері Lumenis Light Sheer ET – найкращому обладнанні в боротьбі з небажаною рослинністю, виготовленому відомою американською компанією. Головні переваги цього лазера – це висока результативність, безпечність та можливість працювати з усіма фототипами, включаючи дуже смагляву шкіру. Завдяки системі контактного охолодження обладнання не перегріває шкіру і запобігає появі сильного дискомфорту під час сеансу, тож його можна використовувати навіть для дуже чутливих ділянок. Lumenis Light Sheer ET сертифікований в Україні.

З яких етапів складається сеанс?

Спочатку фахівець консультує пацієнта. Він оцінює поточний стан шкіри, збирає анамнез, виключає протипоказання і з'ясовує фототип, а також виставляє індивідуальні параметри лазера, орієнтуючись на особливості організму. Після цього ділянка очищається від себуму та пилу і за необхідності знеболюється. Перш ніж почати апаратну обробку, спеціаліст наносить контактний гель, який поліпшує ковзання маніпули і додатково охолоджує шкіру. Далі проводиться безпосередньо лазерна епіляція. Після неї залишки гелю знімаються та наноситься засіб з ефектом регенерації.

Яких чекати результатів?

Щоб зробити максимально гладенькою шкіру під пахвами, необхідно пройти повний курс лазерної епіляції. Після його завершення випаде до 90% небажаного волосся. Також видаляться врослі волосинки, знімуться запальні процеси, пройде фолікуліт, а шкіра на епільованій ділянці стане пружнішою завдяки властивості лазерного потоку стимулювати синтез колагенових та еластинових волокон.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Лазерна епіляція пахв у Рівному має демократичну ціну. На вартість послуги впливає стать пацієнта та застосування анестезії. Чоловіча епіляція дорожча, ніж жіноча, оскільки волосся жорсткіше та густіше. Якщо використовується знеболення, це додає 5-15% від повної вартості послуги. Консультація спеціаліста безкоштовна. З розцінками на всі процедури нашого Центру можна ознайомитися в розділі «Ціни», з вигідними пропозиціями для пацієнтів – у блоці «Акції». Залишились додаткові питання? Зв'яжіться з нашими операторами за контактним телефоном в шапці сайту.

Скільки рекомендується сеансів?

Щоб ефект був максимальним, треба відвідати всі сеанси, рекомендовані фахівцем. Для чоловіків це в середньому 8-10 процедур, для жінок – 4-8 (крім гормонозалежних зон). Тривалість курсу підбирається індивідуально і залежить від особливостей організму клієнта. Між візитами в Центр треба робити перерви: 4-6 тижнів – між першим і другим, 6-8 – між другим та третім, і т. д.

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що ми поновили все лазерне обладнання до останнього покоління. Залишаючись з нами, Ви отримуєте завжди найефективніші процедури!

Логотип Лазерхауз
Тривалість Зони росту волосся на руках Вартість
40 хв Руки по всій довжині (жіночі) 900 грн
1 год Руки по всій довжині (чоловічі) 1110 грн
30 хв Передпліччя (жіночі) 680 грн
40 хв Передпліччя (чоловічі) 900 грн
15 хв Кисті рук + пальці (жіночі) 240 грн
20 хв Кисті рук + пальці (чоловічі) 450 грн
10 хв Пахвові ділянки (жіночі) 390 грн
20 хв Пахвові ділянки (чоловічі) 470 грн
15 хв Пальці рук 170 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Знеболювальний крем – 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей – 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014