• ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше • Дорогі клієнти,
  будьте пильними!
  Не купуйте продукцію в
  неперевірених джерелах!

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерне лікування волосся в Рівному

Випадіння волосся – поширена проблема. Облисіння може бути рівномірним (по всій голові) та локальним (на окремих зонах). Призводять до алопеції різні чинники: наприклад, спадковість, захворювання внутрішніх органів, генетична схильність, гормональні збої в організмі, незбалансоване харчування. Нерідко проблеми з волосистою частиною голови виникають через неправильний догляд за шевелюрою, зокрема, зловживання термічною обробкою, часте використання засобів для укладки, непідходящий догляд. Регулярне перебування на сонці також може пошкодити волосся, адже ультрафіолет руйнує кератин – основний структурний елемент волосся.

Як призупинити випадіння та пришвидшити ріст шевелюри? Зверніться за допомогою до спеціаліста. Так, зробити це можна за допомогою методів сучасної косметології. У її арсеналі – різноманітні ін’єкційні, апаратні та інші процедури з високою ефективністю. Однією з найкращих справедливо вважається лазерне лікування волосся. У Рівному таку послугу надає Центр лазерної епіляції і косметології «Лазерхауз». Проводять її на найкращому обладнанні в світі – багатомодульній платформі М22 від знаменитої американської компанії Lumenis. Процедура нова: про неї заговорили в 2019-му році, коли відома спеціалістка О. Яріш зробила доповідь про позитивну дію лазера на ділянки з алопецією. Доповідь зацікавила провідних косметологів та трихологів світу.

За яким принципом працює методика?

У чому полягає суть лазерної терапії для росту волосся? Процедура неінвазивна. Використовуючи унікальну фракційну насадку Resur FX, спеціаліст діє на волосисту частину голови пацієнта. Модуль має спеціальний світлофільтр, що ділить світловий потік на сотні тонких променів. Потрапляючи на шкіру, вони інтенсивно прогрівають тканини. Завдяки цьому існуючі кровоносні судини розширюються, а волосяні цибулини отримують більше поживних речовин. Також починають інтенсивно формуватись нові капіляри і активізуються стовбурові клітини. Усі ці процеси призводять до пришвидшення росту волосся та призупинення випадіння.

Максимальний результат лазерне лікування волосся дає за умови проходження повного курсу пацієнтом. Кількість візитів підбирається в індивідуальному порядку на попередній консультації. Для досягнення кращого ефекту ми рекомендуємо поєднувати апаратну процедуру зі спеціальним домашнім доглядом за допомогою трихологічного набору. Якщо лікують гніздову алопецію, варто через 1 тиждень після кожного сеансу на Lumenis M22 ін'єкційно вводити препарат Kenalog.

Які переваги лазерного лікування волосся в «Лазерхауз»?

 • Висока результативність – зумовлена використанням найкращого обладнання в світі.
 • Атравматичність – процедура не порушує цілісність шкіри, тому не залишає рубців та інших слідів.
 • Універсальність – записатись на курс лазерного лікування волосся можуть як жінки, так і чоловіки. Обмежень за віком та сезонністю немає.
 • Комфорт – вбудована технологія безперервного контактного охолодження в конструкції лазера запобігає появі неприємних відчуттів для пацієнта.
 • Зручність – тривала реабілітація і складна домашня підготовка не потрібні.
 • Безпечність – обладнання, яке ми використовуємо, сертифіковане за міжнародними стандартами. Послугу надають дипломовані спеціалісти з багатим практичним досвідом, що суворо стежать за дотриманням стандартного протоколу.

Показання

Лазерну терапію для волосся у Рівному ми рекомендуємо, щоб:

 • Призупинити випадіння та зменшити осередки облисіння;
 • Пришвидшити ріст волосся;
 • Повернути здоровий блиск, відновити структуру;
 • Підготуватись до хірургічної трансплантації волосся або реабілітуватись після неї.

Яке обладнання ми використовуємо?

Процедуру лазерного лікування випадіння волосся у Рівному ми проводимо на оригінальному американському апараті Lumenis M22. На цій багатомодульній платформі ми здійснюємо й низку інших процедур, зокрема, фракційне омолодження, лазерне і фотовидалення судин, фотовидалення пігментації, лазерну блефаропластику, лазерне лікування нігтьового грибка, фототерапію вугрової хвороби, лазерне шліфування рубців, розтяжок і постакне тощо. 

Перш ніж потрапити до нашого Центру, апарат Lumenis M22 пройшов низку лабораторних досліджень та отримав міжнародні сертифікати якості, серед яких – FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США). Це означає, що він повністю безпечний для здоров'я. Сильного болю пацієнт не відчуває, адже в конструкції передбачена технологія постійного контактного охолодження. Гнучка система налаштувань дозволяє підбирати індивідуальні параметри для кожного пацієнта.

Основні етапи процедури

Перед процедурою лазерного лікування волосся обов'язково проводиться консультація. Спеціаліст оглядає волосисту частину голови, вивчає анамнез, переконується, що в клієнта немає протипоказань, видає захисні окуляри, налаштовує обладнання. Завершивши консультацію, фахівець по сухій шкірі голови здійснює шліфування фракційною насадкою Resur FX. Процедура триває до 40 хвилин з консультацією. Наші пацієнти також мають можливість обробити зону брів. На це потрібно до 20 хвилин.

Які результати можна отримати?

Щоб отримати максимально виражений ефект від лазерної терапії волосся, треба відвідати рекомендовану кількість сеансів. Інтенсивність випадіння знизиться, ріст волосся пришвидшиться, місцевий кровообіг покращиться, природний блиск повернеться.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Ціна лазерного лікування волосся в Рівному вказана в таблиці під описом і в загальному прайс-листі Центру. Консультація спеціаліста надається безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів шукайте в розділі «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання або записатись на прийом, скористайтесь контактним телефоном або формою зворотного зв'язку.

Яка тривалість курсу лазерного лікування волосся?

Лазерне лікування волосся дає максимальний ефект за умови проходження курсу. Це в середньому від 6 до 10 процедур з перервою 2-3 тижні.

Тривалість Лазерне лікування волосся
(Lumenis M22, модуль Resur FX) NEW
Вартість
40 хв Лазерне лікування волосся 1900 грн
20 хв Лазерне лікування брів 1000 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.