Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

 • NEW

  ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ Від monobank
  На косметику
  та послуги

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна епіляція рук у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ Воскова
депіляція
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
+
Видалення сивого волосся - - + +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця + +
Видалення пушкова волосся + + + +
Видалення врослого волосся + + - -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - - -
Довгострокові результати + + + -
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12 тимчасовий результат

Пігментоване волосся на руках може викликати психологічний дискомфорт. Щоб від нього позбавитись, сучасні жінки та чоловіки вдаються до гоління, ваксингу, шугарингу, вищипування епілятором тощо. На жаль, ефект від видалення такими способами короткочасний: після бритви гладенька шкіра зберігається 1-2 дні, після воску та цукрової пасти – до кількох тижнів, однак ці методи дуже болючі і нерідко провокують вростання волосся. Гоління ж може призвести до таких неприємних наслідків, як подразнення та запалення фолікулів. Крім цього, волосся після нього відростає жорсткіше та може потемніти.

Як видалити волосся на руках надовго без болю та побічних ефектів? Ефективно та безпечно зробить шкіру гладенькою лазерна епіляція. Послугу в Рівному надає наш Центр «Лазерхауз». Щоб отримати максимальний результат і усунути до 90% волосяного покриву, треба пройти повний курс. Якщо ж 1-2 рази на рік відвідувати підтримуючі сеанси, це допоможе забути про регулярне гоління, віск і шугаринг та насолоджуватись гладенькою шкірою протягом довгих місяців. Процедуру рекомендують як жінкам, так і чоловікам. У «Лазерхауз» вона проводиться на діодних лазерах Lumenis, які вважаються «Золотим стандартом» в боротьбі з небажаною рослинністю, що містить пігмент.

За яким принципом працює епіляція рук?

Процедура курсова, оскільки лазер видаляє лише фолікули в стадії росту. Це приблизно 15-40% від загальної кількості на момент процедури. В організмі людини є й так звані «сплячі» цибулини, які перейдуть в активну фазу пізніше. Щоб позбутися їх, потрібно відвідати всі сеанси, рекомендовані фахівцем. Їхню кількість він підбирає в індивідуальному порядку, враховуючи стать пацієнта, густоту і жорсткість покриву та інші персональні особливості. Після повного курсу можна видалити до 90% зайвої рослинності. Якщо пацієнт приходитиме на підтримуючі сеанси 1 або 2 рази на рік, епіляція зробить руки гладенькими надовго.

Під час сеансу спеціаліст діє на проблемну ділянку насадкою лазера. Промінь, який вона згенерувала, поглинає пігмент меланін, що міститься в кожній волосинці і відповідає за її колір. Внаслідок цього нагрівається стрижень, припиняється живлення фолікула, руйнується росткова зона. Волосинка випадає разом з коренем через 2-3 тижні після процедури.

Які переваги епіляції в «Лазерхауз» у Рівному?

Методику вибирають завдяки численним перевагам над традиційними способами:

 • Широкий спектр показань. Лазер впорається з пігментованим волоссям будь-якої густоти і жорсткості. Його рекомендують як при надмірному оволосінні, так і при потребі видалити поодинокі волоски. Додатково він бореться з вростанням. Підходить для будь-яких зон, навіть схильних до алергії та дуже чутливих.
 • Вражаюча ефективність. Після першого сеансу зникає до 40% покриву, після проходження всього курсу – до 90%.
 • Комфорт. Видалення волосся на руках не викликає сильних больових відчуттів, оскільки в конструкції лазера передбачена система контактного охолодження. Вона не дає шкірі перегріватись.
 • Безпечність. Обладнання в нашому Центрі сертифіковане і пройшло чимало лабораторних досліджень. Проводять процедуру дипломовані спеціалісти з багатим практичним досвідом, що суворо дотримуються міжнародних регламентів та протоколів.
 • Універсальність. Лазерна епіляція дозволяє обробити руки повністю або частково: наприклад, лише пальці, кисті чи передпліччя. Обмежень за фототипом немає. Навіть власники дуже смаглявої шкіри можуть зробити процедуру, оскільки вона буде так само ефективною. Методика підходить жінкам і чоловікам будь-якого віку.
 • Неінвазивність. Ризик отримати поріз виключений, тож жодних шрамів та рубців не залишається.
Епіляція рук

Показання

Методика допоможе при:

 • Поодиноких пігментованих волосинках;
 • Надмірному оволосінні;
 • Запаленні фолікулів;
 • Чорних цятках;
 • Вростанні.

Яке обладнання ми використовуємо?

Light Sheer ET від Lumenis – саме таке обладнання встановлене в кабінеті нашого Центру в Рівному. Це діодний лазер, який вважається найкращим в лазерній епіляції, оскільки характеризується високою ефективністю та безпечністю і підходить для роботи з ділянками будь-яких розмірів. Він не травмує шкіру, не викликає алергії та неприємних наслідків у вигляді вростання, фолікуліту, чорних цяток. Сама процедура видалення не супроводжується сильним дискомфортом, бо в конструкції передбачена технологія контактного охолодження. Лазер оснащений сапфіровою оптикою, яка забезпечує максимальну точність. Він може працювати з усіма фототипами і підходить навіть для дуже смаглявої шкіри.

З яких етапів складається сеанс?

Лазерна епіляція в нашому Центрі здійснюється за стандартним алгоритмом. Спеціаліст оглядає ділянку, оцінює її поточний стан, збирає анамнез, з'ясовує, чи немає протипоказань, визначає фототип, виставляє індивідуальні параметри лазера. Далі шкіру очищають від поверхневих забруднень. Якщо больовий поріг у клієнта дуже низький, можна використати локальну анестезію. Далі фахівець обробляє шкіру контактним гелем з охолоджуючими властивостями і проводить епіляцію. Після цього залишки гелю знімаються і наноситься регенеруючий засіб.

Яких результатів чекати?

Відразу після сеансу можливе незначне почервоніння, яке вважається нормальною реакцією і протягом кількох годин зникає. За першу процедуру можна видалити до 40% цибулин, після проходження повного курсу усувається до 90% покриву. Волосинки випадають протягом 2-3 тижнів після обробки лазером. Додатково спостерігається зникнення чорних цяток, запалених фолікулів, наслідків вростання. Також підвищується пружність шкіри, бо лазер пришвидшує вироблення еластину і колагену.

Яка вартість послуги в Рівному?

Ціна лазерної епіляції рук в Рівному залежить від зони, використання знеболення та статі пацієнта. З анестезією ціна зростає на 5-15% від повної вартості послуги. Чоловіча процедура дорожча, ніж жіноча, адже волосяний покрив значно густіший та жорсткіший. З інформацією про детальні розцінки на інші процедури Центру можна ознайомитись у блоці «Ціни». Інформація про актуальні знижки зібрана в розділі «Акції». Консультація безкоштовна. Щоб записатись на прийом, зв'яжіться з нашими операторами. Це можна зробити через спеціальну форму або за контактним телефоном у шапці сайту.

Скільки рекомендується сеансів?

Максимальний результат з'явиться, якщо пацієнт відвідає повний курс. Щоб видалити до 90% небажаної рослинності, жінкам потрібно 4-8 візитів (за винятком гормонозалежних зон), чоловікам – 8-10. Інтервал між першим і другим має бути 4-6 тижнів, між другим та третім – 6-8, і т. д. Спеціаліст підбирає тривалість курсу в індивідуальному порядку.

Шановні клієнти! Поспішаємо повідомити, що ми поновили все лазерне обладнання до останнього покоління. Залишаючись з нами, Ви отримуєте завжди найефективніші процедури!

Логотип Лазерхауз
Тривалість Зони росту волосся на руках Вартість
40 хв Руки по всій довжині (жіночі) 900 грн
1 год Руки по всій довжині (чоловічі) 1110 грн
30 хв Передпліччя (жіночі) 680 грн
40 хв Передпліччя (чоловічі) 900 грн
15 хв Кисті рук + пальці (жіночі) 240 грн
20 хв Кисті рук + пальці (чоловічі) 450 грн
10 хв Пахвові ділянки (жіночі) 390 грн
20 хв Пахвові ділянки (чоловічі) 470 грн
15 хв Пальці рук 170 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Знеболювальний крем – 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей – 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014