Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Лазерхауз рівне відгуки
NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

Лазерхауз рівне


ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції
 • Лазерхауз
 • Лазерна епіляція "Ексклюзив"
  для пушкового волосся

Лазерна епіляція "Ексклюзив" у Рівному

  • До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   До

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"

   Після

    Лазерная эпиляция "Эксклюзив"
ТАБЛИЦЯ ЕПІЛЯЦІЇ Лазерна епіляція "Золотий Стандарт" Лазерна епіляція "Ексклюзив" NANO ЕПІЛЯЦІЯ
Видалення жорсткого темного волосся + - слабкий
ефект
Видалення сивого волосся - - +
Видалення світлого волосся за призначенням фахівця за призначенням фахівця +
Видалення пушкова волосся + + +
Видалення врослого волосся + + -
Необхідність голити волосся перед процедурою + - -
Довгострокові результати + + +
Кількість процедур для повного видалення волосся від 4 до 8 від 4 до 8 від 8 до 12

Огляд зон лазерної епіляції

Видалити пушкове волосся на обличчі в домашніх умовах непросто. Голити зону не рекомендується, бо шкіра залишається гладенькою лише протягом 1-2 днів, часто подразнюється і вкривається висипаннями, а фолікули можуть запалюватись. Крім цього, гоління призводить до неприємних наслідків: нові волосинки ростуть жорсткіші й темніші. Боротися з небажаною рослинністю за допомогою цукрової пасти та воскових смужок також не найкраща ідея, адже це дуже болючі процедури, які можуть травмувати ніжну шкіру обличчя і призвести до вростання волосся. Використання депіляційних кремів може бути причиною алергії.

Лазерна епіляція «Ексклюзив» – найкраща альтернатива гоління, шугарингу, воску. Шкіра після неї залишається гладенькою протягом довгих місяців, немає фолікуліту, чорних цяток, сильних подразнень. Процедура проводиться на відросле волосся і не потребує гоління перед сеансом, тож підходить для видалення пушку на обличчі. Ще одна перевага методики – вона успішно бореться з врослими волосинками, які залишились після інших способів. Лазерна епіляція «Ексклюзив» не має обмежень за віком і статтю пацієнта та може проводитись в будь-яку пору року. Послуги щодо видалення пушкового волосся в Рівному надає наш Центр «Лазерхауз».

За яким принципом працює методика?

Процедура проводиться на найкращому обладнанні – діодному лазері Lumenis Light Sheer ET (США). Спеціаліст обробляє ділянку маніпулою, яка генерує світловий потік. Промінь взаємодіє лише з волосинками і не впливає на м'які тканини, внутрішні органи, кровоносну та лімфатичну системи. Волоски містять меланін, що відповідає за їхній колір. Пігмент поглинає енергію. Це призводить до нагрівання волосяного стрижня та припинення надходження поживних речовин у фолікули. Внаслідок дії лазера росткова зона руйнується. Через 2-3 тижні волосинки на обробленій ділянці випадають разом з коренем. Оскільки вони ростуть циклічно, за перший сеанс можна усунути від 15 до 40% покриву. Для видалення решти пушкового волосся потрібно пройти повний курс. Для більшої ефективності лазерну епіляцію «Ексклюзив» можна комбінувати з «Золотим Стандартом».

Переваги лазерної епіляції «Ексклюзив» у «Лазерхауз» в Рівному

Лазерна епіляція Ексклюзив
 • Висока результативність. Після відвідання всіх сеансів, призначених спеціалістом, можна усунути до 90% фолікулів. Якщо 1-2 рази на рік приходити на підтримуючі процедури, шкіра буде гладенькою дуже довго.
 • Неінвазивність. Ризик травмувати шкіру виключений, тож рубців і шрамів не залишається.
 • Можливість обробити будь-яку зону. Лазерна епіляція пушкового волосся здійснюється на обличчі (верхня губа, підборіддя, ніс, вилиці, вуха, брови, щоки, лоб, зона між бровами тощо), шиї, животі, грудях.
 • Безпечність. Ми використовуємо найкраще обладнання, яке пройшло чимало перевірок та тестувань і отримало міжнародні сертифікати якості. Світловий потік взаємодіє лише з пігментованими волосинками і не зачіпає шкіру та внутрішні органи.
 • Зручність. Немає потреби голити ділянку перед процедурою.
 • Універсальність. Видалити пушкове волосся на обличчі та інших зонах лазером можуть як жінки, так і чоловіки різного віку. Методика працює з усіма фототипами і підходить навіть людям з дуже смаглявою шкірою.
 • Оперативність. Сеанс триває від 15 до 50 хвилин.
 • Комфорт. Сильних больових відчуттів немає, адже в конструкції лазера передбачена система контактного охолодження. За необхідності можна використати місцеву анестезію.
 • Гіпоалергенність, відсутність побічних ефектів.

Показання

Методика «Ексклюзив» підходить всім, хто бажає видалити пушок на обличчі, животі, шиї та інших ділянках. Її рекомендують при гірсутизмі, фолікуліті. Вона допомагає усунути вросле волосся та чорні цятки і підходить для будь-якої шкіри, навіть дуже чутливої.

Яке обладнання ми використовуємо?

Видалення пушкового волосся на обличчі проводиться діодним лазером Light Sheer ET від відомого американського виробника Lumenis. Це сертифіковане обладнання, яке пройшло численні лабораторні дослідження, перш ніж потрапити до нашого Центру. В конструкції передбачена технологія контактного охолодження, що мінімізує больові відчуття і надійно захищає шкіру на епільованій ділянці від перегрівання. Lumenis Light Sheer ET вважається найкращим обладнанням в боротьбі з пігментованим небажаним волоссям.

З яких етапів складається сеанс?

Перед процедурою фахівець оглядає зону, збирає анамнез, визначає фототип, виключає можливі протипоказання, виставляє відповідні параметри лазера. Поверхня очищається від декоративної косметики (якщо це обличчя), себуму і пилу. За необхідності використовується місцева анестезія. Її рекомендують клієнтам з низьким больовим порогом. Далі проводиться лазерна епіляція. У кінці сеансу спеціаліст наносить «Пантенол», «Бепантен» або інший засіб з ефектом регенерації, використовує сонцезахисний крем з фізичними фільтрами для відкритих ділянок, дає рекомендації щодо домашнього догляду за зоною і призначає дату наступного візиту в Центр.

Яких результатів очікувати?

За умови проходження повного курсу можна видалити до 90% пушкового волосся. Щоб зберегти гладку шкіру надовго, треба 1-2 рази на рік відвідувати підтримуючі сеанси. Лазерна епіляція «Ексклюзив» дозволяє не лише видалити небажану рослинність, але й усунути чорні цятки, фолікуліт та врослі волосинки. Додатково процедура поліпшує стан шкіри, бо світловий потік пришвидшує синтез колагену і знімає запальні процеси.

Вартість послуги в Рівному

Цікавить ціна видалення пушкового волосся на обличчі в Рівному? Зазирніть в таблицю внизу поточної сторінки або відвідайте однойменний розділ з детальними розцінками на всі послуги Центру. Ціна залежить від зони і використання анестезії (5-15% від повної вартості послуги). Консультація спеціаліста надається безкоштовно. Вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів зібрані в блоці «Акції». Щоб записатись на прийом, телефонуйте нашим менеджерам за контактним номером в шапці сайту.

Курс процедур

Для отримання максимального ефекту рекомендується пройти повний курс. Це 8-10 сеансів для чоловіків, 4-8 – для жінок (крім гормонозалежних зон). Кількість процедур може змінюватись залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Між першим та другим візитом рекомендується дотримуватись інтервалу 4-6 тижнів, між другим і третім – 6-8. З кожним разом перерву потрібно збільшувати на 2 тижні.

Тривалість Лазерна епіляція для пушкового волосся "Ексклюзив" Вартість
15 хв Верхня губа 240 грн
20 хв Підборіддя 280 грн
30 хв Скроні 310 грн
20 хв Вуха 250 грн
20 хв Ніс 250 грн
40 хв Все обличчя 910 грн
20 хв Щоки 310 грн
20 хв Шия (передня або задня частина) 430 грн
20 хв Брови 500 грн
20 хв Міжбрів'я 350 грн
20 хв Лінія чола 310 грн
20 хв Біла лінія живота 390 грн
20 хв Декольте 350 грн
15 хв Ареоли молочних залоз 320 грн
20 хв Крижова частина 430 грн
50 хв Груди (жіночі) 650 грн
50 хв Живіт 760 грн
20 хв Крижова область 430 грн
  Епіляція поімпульсно 12 грн/імпульс
 • Консультація – безкоштовна
 • Знеболювальний крем – 15% від повної вартості процедури
 • Знеболювальний спрей – 5% від повної вартості процедури
 • Тривалість процедури на кожну зону вказана з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014