Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

Детальніше

NEW!

лазер VBEAM PERFECTA
ВІД CANDELA (США)
Єдиний лазер в Україні, який здатен
видалити складні судинні патології

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лікування бородавок у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Підошовні бородавки є поширеною проблемою, яка в основному пов'язана з вірусною етіологією, зокрема з папіломавірусом людини (ВПЛ). Їх поява може бути спричинена різними факторами, такими як ослаблення імунної системи, носіння чужого взуття, мікротравми ніг, постійний стрес, утворення мозолів і ранок і таке інше. Навіть невелике новоутворення, майже непомітне, може викликати дискомфорт, так як проблемна область може боліти під час ходьби і викликати свербіння. Незважаючи на те, що підошовні бородавки мають доброякісний характер, фахівці рекомендують їх видаляти, щоб уникнути їх поширення і потенційного зараження.

Які процедури для видалення бородавок проводяться в Центрі в Рівному?

Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» у місті Рівному пропонує кілька процедур для ефективного видалення бородавок. Одним з них є кріодеструкція, яка здійснюється за допомогою оригінального американського апарату Brymill. Також у нас є власна авторська методика видалення бородавок. Обидві процедури проводить висококваліфікований лікар-подолог. Ми гарантуємо результативність і безпеку наших процедур завдяки багатому практичному досвіду наших спеціалістів, використанню інноваційних підходів і відповідному дотриманню міжнародних протоколів і регуляцій. У нашому Центрі немає обмежень за сезонністю, віком або статтю пацієнта, всі бажаючі можуть звертатися до нас для видалення бородавок.

Кріодеструкція для видалення бородавок

Кріодеструкція для видалення бородавок на апараті Brymill має низку переваг, серед яких:

 • Ефективність і безпека, що робить цю процедуру унікальною у світі.
 • Точкова дія завдяки спеціальним кріохірургічним насадкам, які забезпечують постачання рідкого азоту лише на бородавку, уникаючи впливу на сусідні тканини.
 • Застосування локальної анестезії не потрібне, оскільки вплив холоду знижує чутливість шкіри, що забезпечує комфортні умови для пацієнта під час процедури.
 • Швидкість проведення процедури, яка не забирає багато часу.
 • Неінвазивний характер, адже рідкий азот не травмує шкіру, що в свою допомагає уникнути ризику утворення рубців та інфікування.
 • Відсутність кровотечі під час процедури.
 • Простота підготовки перед процедурою в домашніх умовах.
 • Швидке відновлення після процедури.

Важливо зазначити, що після видалення бородавки за допомогою кріодеструкції може утворитися рубець. Це є нормальним процесом, який зазвичай самостійно зникне протягом певного часу. Спочатку на місці бородавки утворюється пухирець, який затемнюється кірочкою. З часом кірочка відпадає, залишаючи рівну шкіру після зникнення бородавки.

Показання

Рекомендується записатися на процедуру видалення підошовних бородавок, щоб уникнути негативних наслідків, таких як інфікування та подальше поширення. Наші процедури допоможуть вам позбутися від дефектів, спричинених активізацією ВПЛ (вірус папіломи людини) на тлі загального ослаблення імунітету. Ми можемо видалити бородавки, що з'явилися через носіння тісного взуття, тріщини, мозолі, рани на ногах, мікротравми, підвищену пітливість, постійні стресові ситуації та інші фактори. Записуйтесь на процедуру, щоб позбутися цих неприємностей.

Що використовується під час процедури видалення бородавок?

Під час процедури видалення бородавок використовуються різні інструменти, обладнання і препарати, залежно від обраної методики. У нашому Центрі, для проведення авторської методики, спеціаліст використовує стерильний скальпель, професійний гель і прозорий хірургічний пластир «Штучна шкіра». При кріодеструкції, головним інструментом фахівця є струмінь рідкого азоту, який подається за допомогою кріодеструктора Brymill. Розчин не має запаху і кольору, а його температура кипіння становить -196 °C. Застосування холоду дозволяє заморозити внутрішньоклітинну і міжклітинну рідину в тканинах бородавки, порушуючи життєдіяльність клітин. Крім того, холод зупиняє надходження кисню і корисних речовин до цих клітин, що сприяє руйнуванню проблемних тканин.

Насадки кріодеструктора відрізняються високою точністю і не розпилюють рідину на здорову шкіру, а лише на тканини бородавки. Обладнання, яке використовується в нашому Центрі, перед тим як потрапити до нас, пройшло ретельні лабораторні дослідження і отримало міжнародні сертифікати якості, зокрема FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США).

Основні етапи сеансу

Основні етапи процедури видалення бородавок можуть варіюватися залежно від обраної методики. Під час сеансу подолог дотримується стандартного протоколу. У разі використання авторської методики, ділянка, на якій знаходиться бородавка, обробляється антисептиком. Далі, за допомогою стерильного скальпеля, проводиться очищення тканин дефекту. Після цього наноситься професійний гель, а ділянка заклеюється прозорим хірургічним пластиром «Штучна шкіра». Пацієнт також отримує рекомендації щодо подальшого догляду за обробленою ділянкою. Протягом двох днів після процедури не рекомендується змочувати оброблену ділянку водою. По завершенні цього терміну, пацієнт повертається до Центру на наступний етап процедури.

У випадку використання кріодеструктора для видалення бородавок, тканини новоутворення та сусідні зони попередньо знезаражуються. Далі, за допомогою кріохірургічних насадок, рідкий азот наноситься на бородавку. У такому випадку, анестезія не застосовується, оскільки низькі температури спричиняють зниження чутливості.

Який результат можна отримати?

Отриманий результат можна спостерігати після завершення періоду відновлення. Важливо зазначити, що після кріодеструкції може з'явитися пухир, який з часом утворить кірку і самостійно відійде. Це є нормальною реакцією, яка не потребує додаткового втручання. Повністю видалити бородавку можна за допомогою однієї або кількох процедур кріодеструкції. У випадку, коли використовується наша авторська методика, утворення пухирів не спостерігається.

Скільки коштує послуга в Рівному

Ціни на послугу видалення підошовних бородавок в Рівному можна знайти в таблиці, розташованій під описом процедури, а також в спеціальному розділі на сайті. Запис на прийом можна здійснити за допомогою контактного телефону або заповнивши форму зворотного зв'язку, вказавши зручний для вас час для розмови. Ви можете ознайомитись з актуальними пропозиціями для як постійних, так і нових клієнтів в розділі «Акції».

Скільки треба сеансів?

Кількість сеансів кріодеструкції залежить від глибини кореня та розміру підошовної бородавки. В деяких випадках може бути достатньо одного сеансу, а в інших випадках можуть знадобитись декілька процедур для повного видалення. Якщо видалення проводиться за авторською методикою, то після основного сеансу необхідно повторне відвідування Центру через 2 дні для дозачистки та контролю результату.

Тривалість Видалення новоутворень у лікаря-подолога Вартість
15 хв Видалення бородавки (авторською методикою/ кріодеструктором/ з використанням скальпеля/ фрези) 1 шт 350 грн/шт
30 хв Видалення бородавки (авторською методикою/ кріодеструктором/ з використанням скальпеля/ фрези)
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення бородавки (авторською методикою/ кріодеструктором/ з використанням скальпеля/ фрези)
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення бородавки (авторською методикою/ кріодеструктором/ з використанням скальпеля/ фрези)
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
20 хв Обробка скальпелем/фрезою 200 грн/шт
60 хв

Педикюр медичний профілактичний стоп (без покриття лаком)

1 категорія

600 грн

2 категорія

800 грн

3 категорія

1100 грн
1 год 30 хв

Педикюр медичний профілактичний при грибкових захворюваннях (мікозі)

1 категорія

700 грн

2 категорія

900 грн
60 хв

Педикюр - рідким пілінгом ADN

1500 грн
40 хв

Пілінг для стоп ADN

1050 грн
20 хв

Видалення стрижневого мозоля

400 грн/шт
20 хв

Обробка глибокої тріщини

1 категорія

500 грн

2 категорія

700 грн
20 хв

Видалення і лікування гіперкератозного натоптиша препаратами і фрезою

400 грн/шт
60 хв

Лікування гіперкератозу стоп (дві стопи)

800 грн
Тривалість Обробка стоп Вартість
Тривалість Манікюр Вартість
60 хв Манікюр гігієнічний (без покриття лаком) 500 грн
1 год 30 хв Манікюр медичний лікувальний при грибковому захворюванні (без покриття лаком) 650 грн
10 хв Покриття медичним лаком 150 грн
Тривалість Обробка нігтів Вартість
30 хвилин
Протезування травмованого або неповного нігтя (ніготь великого пальця/інші
700 / 500 грн
15 хв
Обпил однієї нігтьової пластини при мікозі (підготовка до обробки лазером)1 ніготь
300 грн
30 хв
Обпил однієї нігтьової пластини при мікозі (підготовка до обробки лазером) 1 рука/1 нога
450 грн
20 хвилин

Зняття покриття фрезою

200 грн
15 хв

Гігієнічне обрізання нігтів

450 грн
Тривалість Лікування врослого нігтя Вартість
40 хв
Лікування врослого нігтя
1 категорія
900 грн
2 категорія
1500 грн
10 хв

Тампонада

150 грн

Перев'язка (з використанням лікувальних препаратів)
200 грн
40 хв
Лікування врослого нігтя методом корекції за допомогою скоб Фрезера
1300 грн
40 хв
Лікування врослого нігтя методом корекції за допомогою пластини BS
900 грн
40 хв
Переустановка скоби
650 грн
40 хв
Пластина Onyclip
800 грн
40 хв
Скоба NASPAN
1900 грн
40 хв
Скоба 3ТО
1300 грн
20 хв
Протектор Сулки
200 грн
40 хв

Титанова нитка

1300 грн
 • Консультація - безкоштовна
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Читайте також :
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014