• УВАГА! Наш Центр працює
  Чекаємо на Вас!

  Детальніше

 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  БІКІНІ+ПАХВИ
  ЛИШЕ 899 грн

  Детальніше

 • до -30%

  Знижка на Ендосферу

  Детальніше • Тепер у Центрі доступні послуги подолога! Запис по телефону

Ліцензія
та акредитація першої категорії
58 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

ЛІКУВАННЯ ПОСТАКНЕ В РІВНОМУ

Лазерне лікування акне Івано-Франківськ

Вугрові висипання виникають у 80% людей. З ними зіштовхуються не лише підлітки, а й дорослі. Проблема виникає через те, що сальні залози працюють занадто інтенсивно і виділяють надмірну кількість себуму. Через це на шкірі формується сприятливе середовище для розвитку хвороботворних бактерій. Себум, змішуючись зі зроговілими клітинами, може закупорювати пори, а патогенні мікроорганізми викликають запальні процеси. Шкіра покривається висипаннями та комедонами. Якщо вугрову хворобу лікувати неправильно, це може призвести до появи невеликих рубців та шрамів. 

Зменшити прояви постакне допоможуть здобутки сучасної косметології. В Центрі «Лазерхауз» у Рівному з проблемою борються апаратними та ін'єкційними способами: гідромеханічним пілінгом, мезотерапією, Люкс-Плазмоліфтингом (PRP), введенням в проблемні зони препаратів на основі ферментів. Послуги надають дипломовані косметологи з багатим досвідом. Для видалення рубців постакне наші спеціалісти використовують лише сучасне обладнання, сертифіковані препарати і стерильні інструменти. Під час процедур суворо дотримуються міжнародні регламенти та протоколи.

Гідромеханопілінг

Гідромеханічний пілінг – це неінвазивна методика, направлена на поліпшення рельєфу обличчя. Щоб усунути сліди від висипань, спеціалісти нашого Центру застосовують інноваційний апарат HydraFacial. Він укомплектований стерильними вакуумними насадками, які акуратно діють на шкіру. Обладнання отримало сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США). Це означає, що воно повністю безпечне для здоров'я. Одна з головних переваг HydraFacial – гнучка система налаштувань. Завдяки їй косметолог може підібрати параметри обладнання індивідуально. 

При лікуванні рубців постакне гідромеханопілінг дає дивовижний результат. Він знімає шар ороговілих клітин. Це допомагає вирівняти рельєф і колір обличчя. Крім цього, знижується інтенсивність роботи сальних залоз, поліпшується клітинне дихання та живлення. Процедуру можна доповнювати застосуванням спеціальних сироваток, що посилюють ефективність.

Мезотерапія

Мезотерапія обличчя – ефективний спосіб зменшити прояви постакне. Процедура ін'єкційна. Для поліпшення рельєфу шкіри необхідно пройти курс лікування спеціальним препаратом FillerVit R. Завдяки багатому складу він діє на шкіру комплексно. Амінокислоти, вітаміни й білки поліпшують живлення дермальних клітин. Гіалуронова кислота сприяє нормалізації водного балансу та підвищенню активності фібробластів, які відповідають за синтез колагену і еластину. Внаслідок цього пружність підвищується, рельєф розгладжується, колір стає однорідним. Максимальний результат можна отримати, якщо відвідати повний курс процедур.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

При постакне виражений результат дає лікування власною плазмою пацієнта, насиченою тромбоцитами. Послуга відома під назвою «Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)». Відбувається процедура наступним чином: спеціаліст робить забір необхідної кількості у крові у клієнта в революційні пробірки Density Platelet Gel. Завдяки цьому результативність методики значно підвищується, оскільки натрій цитрат (антикоагулянт) не дає крові згортатись, а тиксотропний гель запобігає змішуванню тромбоцитів з іншими компонентами. Далі пробірку поміщають в центрифугу, де й готується потрібна суспензія. Ін'єкційним способом препарат вводять в проблемні ділянки. Тромбоцити поліпшують клітинне дихання та живлення, пришвидшують процеси відновлення, стимулюють вироблення колагенових та еластинових волокон. Алергії та побічних реакцій процедура не викликає, оскільки для видалення постакне використовується власна плазма клієнта.

Двуада

Це ін’єкційна методика, суть якої заключається у введенні ферментів гіалуронідази і колагенази в проблемні зони. Завдяки цьому рельєф розгладжується, а сліди від вугрової хвороби стають практично непомітними. Методика також успішно бореться зі стріями та шрамами. Можна ліквідувати до 90% рубцевої тканини, якщо пройти повний курс.

Результати лікування постакне в «Лазерхауз» у Львові

Наші процедури допомагають позбавитись від постакне швидко та безпечно. Після повного курсу з'являються наступні зміни:

 • Поліпшується рельєф, оскільки шрами, рубці, горбики і западини розгладжуються.
 • Підвищується пружність та еластичність шкіри.
 • Тон стає однорідним.
 • Знижується інтенсивність роботи сальних залоз, усувається жирний блиск.
 • Пори звужуються.

Вартість послуги у Рівному

Лікування постакне в нашому Центрі у Рівному має демократичну ціну. Детальні розцінки шукайте в таблиці внизу поточної сторінки або в розділі «Ціни», де можна знайти інформацію про всі наші процедури. Вартість усунення слідів від вугрової хвороби залежить від обраної методики та зони. Консультація надається безкоштовно. Вигідні пропозиції для пацієнтів зібрані в блоці «Акції». Щоб записатись на прийом, зв'яжіться з нашими менеджерами через спеціальну форму або за одним із контактних телефонів у шапці сайту.

Тривалість Видалення шрамів і розтяжок NEW Вартість
1 год Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 2900 грн
1 год Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 1550 грн
1 год Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 2900 грн
2320 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
1 год Мезотерапія Двуада (2 фермента/2 флакона) 1800 грн
Тривалість Гідромеханопілінг
Вартість
20 хв Гідромеханопілінг
Категорія 1 (від 1 см2 до 3 см2)
650 грн
30 хв Гідромеханопілінг
Категорія 2 (від 4 см2 до 10 см2) 
1300 грн  
40 хв Гідромеханопілінг
Категорія 3 (від 11 см2 до 20 см2)
2400 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація безкоштовна
 • На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

Сплатити он-лайн

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Предварительная запись на SKYPE консультацию

ВНИМАНИЕ Вы будете записаны на процедуру только после обратного звонка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди абовиберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Шановні клієнти, в Лазерхаузі діє дисконтна система знижок!
Лазерхауз картка

Сплатіть послугу на суму понад 500 грн. та отримайте особисту «дисконтну картку»

ПРАВИЛА І УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ДИСКОНТНОЮ КАРТОЮ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну картку. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку у розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не сумується з іншими акціями, знижками та спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.

Увага! Технічні роботи!

Шановні клієнти, наш сайт знаходиться на доопрацюванні, тому деяка інформація на ньому може відрізнятися від дійсної.

Всю актуальну інформацію Ви можете дізнатися у наших консультантів за телефоном та мессенджерами.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!