Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лікування постакне в Рівному

  • До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне

   До

   Лечение постакне

   Після

   Лечение постакне
Лазерне лікування акне

Вугрові висипання виникають у 80% людей. З ними зіштовхуються не лише підлітки, а й дорослі. Проблема виникає через те, що сальні залози працюють занадто інтенсивно і виділяють надмірну кількість себуму. Через це на шкірі формується сприятливе середовище для розвитку хвороботворних бактерій. Себум, змішуючись зі зроговілими клітинами, може закупорювати пори, а патогенні мікроорганізми викликають запальні процеси. Шкіра покривається висипаннями та комедонами. Якщо вугрову хворобу лікувати неправильно, це може призвести до появи невеликих рубців та шрамів. 

Зменшити прояви постакне допоможуть здобутки сучасної косметології. В Центрі «Лазерхауз» у Рівному з проблемою борються апаратними та ін'єкційними способами: гідромеханічним пілінгом, фібробластами, мезотерапією, Люкс-Плазмоліфтингом (PRP), введенням в проблемні зони препаратів на основі ферментів. Послуги надають дипломовані косметологи з багатим досвідом. Для видалення рубців постакне наші спеціалісти використовують лише сучасне обладнання, сертифіковані препарати і стерильні інструменти. Під час процедур суворо дотримуються міжнародні регламенти та протоколи.

Клітинна терапія фібробластами

Фібробласти - це клітини, які мають велике значення у процесах загоєння та відновлення тканин у людському організмі. Вони забезпечують виробництво колагену та еластину, які є важливими елементами структури тканин тіла.

Фібробласти добувають з малого шматочка шкіри пацієнта та вирощують в спеціалізованих лабораторіях для омолодження шкіри обличчя та інших частин тіла. Процедура проводиться шляхом панч-біопсії, коли лікар забирає малий шматочок шкіри (близько 2,5 мм у діаметрі) з ділянки позаду вуха пацієнта. Вилучені зразки надсилаються в спеціалізовану лабораторію для культивації та збереження клітин. Через місяць культивування готові фібробласти вводять у проблемні зони пацієнта за допомогою ін'єкцій. По завершенню лікування помітно покращується стан шкіри: зменшуються пігментації та рубці від акне, а також вирівнюється текстура та колір шкіри.

Гідромеханопілінг

Гідромеханічний пілінг – це неінвазивна методика, направлена на поліпшення рельєфу обличчя. Щоб усунути сліди від висипань, спеціалісти нашого Центру застосовують інноваційний апарат HydraFacial. Він укомплектований стерильними вакуумними насадками, які акуратно діють на шкіру. Обладнання отримало сертифікат FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США). Це означає, що воно повністю безпечне для здоров'я. Одна з головних переваг HydraFacial – гнучка система налаштувань. Завдяки їй косметолог може підібрати параметри обладнання індивідуально. 

При лікуванні рубців постакне гідромеханопілінг дає дивовижний результат. Він знімає шар ороговілих клітин. Це допомагає вирівняти рельєф і колір обличчя. Крім цього, знижується інтенсивність роботи сальних залоз, поліпшується клітинне дихання та живлення. Процедуру можна доповнювати застосуванням спеціальних сироваток, що посилюють ефективність.

Мезотерапія

Мезотерапія обличчя – ефективний спосіб зменшити прояви постакне. Процедура ін'єкційна. Для поліпшення рельєфу шкіри необхідно пройти курс лікування спеціальним препаратом FillerVit R. Завдяки багатому складу він діє на шкіру комплексно. Амінокислоти, вітаміни й білки поліпшують живлення дермальних клітин. Гіалуронова кислота сприяє нормалізації водного балансу та підвищенню активності фібробластів, які відповідають за синтез колагену і еластину. Внаслідок цього пружність підвищується, рельєф розгладжується, колір стає однорідним. Максимальний результат можна отримати, якщо відвідати повний курс процедур.

Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)

При постакне виражений результат дає лікування власною плазмою пацієнта, насиченою тромбоцитами. Послуга відома під назвою «Люкс-Плазмоліфтинг (PRP)». Відбувається процедура наступним чином: спеціаліст робить забір необхідної кількості у крові у клієнта в революційні пробірки Density Platelet Gel. Завдяки цьому результативність методики значно підвищується, оскільки натрій цитрат (антикоагулянт) не дає крові згортатись, а тиксотропний гель запобігає змішуванню тромбоцитів з іншими компонентами. Далі пробірку поміщають в центрифугу, де й готується потрібна суспензія. Ін'єкційним способом препарат вводять в проблемні ділянки. Тромбоцити поліпшують клітинне дихання та живлення, пришвидшують процеси відновлення, стимулюють вироблення колагенових та еластинових волокон. Алергії та побічних реакцій процедура не викликає, оскільки для видалення постакне використовується власна плазма клієнта.

Двуада

Це ін’єкційна методика, суть якої заключається у введенні ферментів гіалуронідази і колагенази в проблемні зони. Завдяки цьому рельєф розгладжується, а сліди від вугрової хвороби стають практично непомітними. Методика також успішно бореться зі стріями та шрамами. Можна ліквідувати до 90% рубцевої тканини, якщо пройти повний курс.

Результати лікування постакне в «Лазерхауз» у Львові

Наші процедури допомагають позбавитись від постакне швидко та безпечно. Після повного курсу з'являються наступні зміни:

 • Поліпшується рельєф, оскільки шрами, рубці, горбики і западини розгладжуються.
 • Підвищується пружність та еластичність шкіри.
 • Тон стає однорідним.
 • Знижується інтенсивність роботи сальних залоз, усувається жирний блиск.
 • Пори звужуються.

Вартість послуги у Рівному

Лікування постакне в нашому Центрі у Рівному має демократичну ціну. Детальні розцінки шукайте в таблиці внизу поточної сторінки або в розділі «Ціни», де можна знайти інформацію про всі наші процедури. Вартість усунення слідів від вугрової хвороби залежить від обраної методики та зони. Консультація надається безкоштовно. Вигідні пропозиції для пацієнтів зібрані в блоці «Акції». Щоб записатись на прийом, зв'яжіться з нашими менеджерами через спеціальну форму або за одним із контактних телефонів у шапці сайту.

Тривалість Клітинна терапія фібробластами (SPRS-терапія) Вартість
40 хв

Фібробласти 40 млн 1 процедура (забір 1 панча)

28000 грн
2 год Фібробласти 40 млн 1 процедура (введення фібробластів через 4 тижні)
2 год Фібробласти 80 млн 2 процедури з інтервалом у 2 тижні (проведення 2 процедур через 2-3 тижнів)
* ціна вказана з урахуванням знижки
45000 грн *

Заморожування фібробластів та зберігання до 1 року

15000 грн
Тривалість Видалення шрамів і розтяжок Вартість
60 хв Hyalual booster 2,2% (1 шприц, 2 мл) 4200 грн
60 хв Травяний пілінг CLASSIC зона (1 долоня) 2200 грн
60 хв Плазмоліфтинг - розтяжки до 500 см2 (1 пробірка) 3950 грн
60 хв Rejuran S (1 шприц, 1 мл) 4600 грн
30 хв Мезотерапія Dermaheal HSR (1 мл) 400 грн
1 год 40 хв Мезотерапія FillerVit R (1 флакон, 9 мл) 2600 грн
60 хв Мезотерапія Двуада (2 фермента / 2 флакона) 2200 грн
1 год 30 хв Мезороллер 1,5 мм / 2 мм / 3 мм (площа до 500 см2)
2400 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час зазначено з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Додати відгук
Додати питання

Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014