Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Регенерація волосся Regenera в Рівному

Чимало чоловіків та жінок стикаються з проблемою облисіння. Розрізняють гніздове та дифузне випадіння волосся. В першому випадку на голові з’являються залисини, в другому порідіння рівномірне. Причиною алопеції можуть стати захворювання внутрішніх органів, порушення гормонального фону, спадковість, дефіцит вітамінів, регулярні стреси, неправильний догляд за шевелюрою, зловживання засобами для укладки, плойкою, феном тощо. 

Лікування облисіння має бути своєчасним. Центр «Лазерхауз» в Миколаєві пропонує унікальну процедуру – регенерацію волосся Regenera. Це малоінвазивна методика, яка стимулює ріст локонів. Щоб поліпшити стан шевелюри, достатньо одного сеансу. Вражаюча ефективність обумовлена використанням розчину зі стовбуровими клітинами пацієнта для пришвидшення регенерації волосяних цибулин. Оскільки препарат для ін’єкцій отримують з біоматеріалу клієнта, технологія повністю безпечна для здоров'я, а ризик алергії відсутній. Завдяки малоінвазивності тривале відновлення після процедури не потрібне, на відміну від хірургічної трансплантації. Послугу надають досвідчені спеціалісти з медичною освітою, які суворо стежать за дотриманням медичних протоколів. 

Причини алопеції

До порідіння шевелюри призводять різні чинники:

 • Гормональні збої;
 • Спадковість;
 • Нестача окремих вітамінів та мінералів;
 • Природне старіння;
 • Порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
 • Дисбактеріоз;
 • Часте використання лаків, гелів, пінок та інших засобів для укладок;
 • Зловживання плойкою, феном;
 • Температурні коливання;
 • Дія сонячного проміння тощо.

Принцип роботи методики

Регенерація волосся Regenera – ефективний та безпечний спосіб лікування алопеції різного типу. Щоб отримати помітний результат, достатньо 1 сеансу. Суть технології полягає в ін’єкційному введенні в осередки облисіння препарату зі стовбуровими клітинами, який готують в революційному апараті Regenera. Донором біоматеріалу є сам пацієнт, тож ризику відторгнення чи виникнення алергічних реакцій немає. 

Перш ніж почати лікування випадіння волосся, спеціаліст проводить забір біологічного матеріалу зі здорової ділянки. Зазвичай це зона біля вух чи потилиця. Зразок поміщають в апарат, де на високій швидкості з нього готується лікувальна суспензія. Її вводять в проблемні області. Стовбурові клітини пробуджують «сплячі» фолікули, покращують кровообіг, допомагають підвищити захисний бар’єр, блокувати патологічні процеси. Це допомагає отримати виражений результат при лікуванні випадіння волосся. Воно починає швидше рости, стає густішим та здоровішим.

Переваги регенерації волосся Regenera в «Лазерхауз» у Рівному

 • Безпечність. Лікувальну суспензію готують з біоматеріалу пацієнта, тому ризик появи алергії виключений. Процедуру проводять дипломовані спеціалісти з багатим досвідом, які суворо дотримуються всіх пунктів міжнародного протоколу. Готується розчин за допомогою революційного обладнання, яке пройшло чимало клінічних досліджень, перш ніж потрапити до нашого Центру. Під час сеансу використовуються стерильні матеріали.
 • Висока ефективність. Процедуру проводять однократно. Результат оцінюють через 6 місяців, коли шевелюра відросте. Методика підходить для лікування різних видів алопеції.
 • Зручність. Процедура не потребує складної підготовки, відсутній тривалий реабілітаційний період.
 • Оперативність. Сеанс займає до 60 хвилин.
 • Комфорт. Місцева анестезія мінімізує больові відчуття.
 • Універсальність. Методику рекомендують чоловікам та жінкам різного віку.

Показання

Лікування волосся методом Regenera успішно бореться з облисінням дифузного та гніздового типу. Його рекомендують для збільшення густоти та пришвидшення росту волосся. Методика стимулює регенерацію волосяних цибулин і успішно бореться з патологічними змінами, викликаними негативним впливом зовнішніх чинників, гормональними збоями, спадковістю, деякими захворюваннями, неправильним доглядом, регулярними стресами тощо.

Наше обладнання

Для проведення процедури використовується інноваційний апарат Regenera. В ньому готується розчин, який ін’єкційним шляхом вводять в проблемні зони. Біоматеріал поміщають всередину апарату, де він обробляється на високій швидкості (80 обертів за хвилину). В готовій суспензії міститься 70-90 тисяч стовбурових клітин. Обладнання пройшло чимало клінічних досліджень та тестувань, які підтвердили високу якість і безпечність процедури.

Як проходить сеанс?

Процедуру проводять за стандартним алгоритмом. Вона складається з таких етапів:

 1. На попередній консультації спеціаліст оцінює поточний стан шевелюри, збирає анамнез та виключає протипоказання.
 2. Ділянку очищають та знеболюють за допомогою анестетика. 
 3. Проводиться забір біологічного матеріалу.
 4. Отриманий зразок поміщають в апарат.
 5. Готується суспензія.
 6. Розчин вводять в проблемні ділянки.

Сеанс займає до 60 хвилин. 

Яких результатів варто очікувати?

Щоб отримати виражений результат, достатньо однієї процедури. На формування нових фолікулів потрібно 2-3 місяці. Густішою шевелюра стає через півроку після сеансу, коли волосся відросте. Після ін’єкцій препарату зі стовбуровими клітинами поліпшується циркуляція крові, тож стан локонів покращується.

Вартість послуги у Рівному

Процедура Regenera має фіксовану ціну. Вартість вказана в таблиці внизу поточної сторінки і в спеціальному розділі з інформацією про всі послуги нашого Центру. Зверніть увагу: якщо залишиться достатньо препарату, за бажанням можна обробити зону брів. Щоб зробити процедури максимально доступними для Вас, ми регулярно даруємо знижки постійним клієнтам та новачкам. Дізнатися більше про вигідні пропозиції «Лазерхауз» можна в розділі «Акції». Щоб отримати відповіді на додаткові питання та записатись на прийом, скористайтесь контактними телефонами в шапці сайту або заповніть спеціальну форму.

Скільки потрібно сеансів?

Процедура належить до одноразових.

Тривалість Регенерація волосся Regenera Вартість
60 хв Регенерація волосся Regenera
39000 грн
25000 грн

*при бажанні входить зона брів (виключно в цей же день, при наявності залишку препарату)
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Знеболення в подарунок. Під подарунком мається на увазі придбання знеболення за 0,01 грн
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014