Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Мезотерапія волосся в Рівному

  • До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Мезопрепарат Dermaheal. Ефект після 4-ох процедур

   До

   Після

   Мезопрепарат Hair Loss Control. Ефект після 2-х процедур

   До

   Після

   Лікування андрогенної алопеції. Мезопрепарат Hair +

   До

   Після

   Ін'єкційне + належне лікування андрогенної алопеції

   До

   Після

   Лікування осередкової алопеції

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   Лікування андрогенозалежну аллопеции (мезотерапія Dermaheal-HL (6 процедур), плазмоліфтінг (1 процедура) + домашнє лікування за допомогою професійної косметики Simone de Lux).

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

   Відновлення зростання брів (мезотерапія Dermaheal-HL. Результат після першої процедури, через місяць)

   До

   Після

Мати густе, блискуче та здорове волосся мріють і жінки, і чоловіки. На жаль, стан шевелюри може погіршитись, якщо за нею неправильно доглядати, часто перебувати на сонці та морозі без головного убору, зловживати плойкою, феном і засобами для укладки. Ламкість, сухість та випадіння також можуть бути результатом травмування шкіри голови, захворювань внутрішніх органів, гормональних порушень, незбалансованого харчування, шкідливих звичок тощо. Через пошкоджену структуру кінчики волосся січуться. Також можлива поява лупи та жирності при неправильній роботі сальних залоз. Якщо стан волосся погіршився, зверніться до спеціаліста.

У Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз» в Рівному проводиться мезотерапія волосистої частини голови. За допомогою цієї ін’єкційної процедури можна призупинити випадіння та пришвидшити ріст. Методику також рекомендують для профілактики алопеції. Вона характеризується ефективністю та безпечністю, адже проводиться за допомогою сертифікованих препаратів. Мезотерапія голови не потребує тривалого відновлення і не призводить до ускладнень, оскільки належить до малоінвазивних процедур.

За яким принципом функціонує методика?

Суть мезотерапії полягає у введенні в проблемну зону особливого препарату, підібраного за показаннями. Він має високу концентрацію біологічно активних речовин, що дозволяє отримати виражений результат за умови проходження повного курсу. У складі можуть міститись пептиди, вітаміни, амінокислоти, мінерали, коензими, витяжки лікарських рослин, антиоксиданти, гіалуронова кислота та ін. Інгредієнти проникають вглиб тканин, де запускають або пришвидшують різноманітні природні процеси. Так, вони покращують живлення фолікулів, стимулюють локальний кровообіг, нормалізують метаболізм, сприяють зміцненню судин, борються з запаленнями та свербінням. 

Які переваги має мезотерапія волосистої частини в Рівному?

 • Результативність – після повного курсу інтенсивність випадіння знижується, здоровий блиск повертається, волосся стає міцнішим та починає рости швидше. Такий ефект досягається завдяки потраплянню біоактивних компонентів углиб дерми.
 • Зручність – складна підготовка відсутня. Період реабілітації не займає багато часу.
 • Безпечність – наші препарати сертифіковані, тому не викликають алергії і побічних ефектів. Вони пройшли чимало лабораторних досліджень та тестувань. Проводять процедуру дипломовані косметологи з багатим досвідом роботи та медичною освітою. Вони суворо стежать за дотриманням міжнародних регламентів та протоколів.
 • Малоінвазивність – завдяки використанню тонких голок немає потреби попередньо знеболювати ділянку.
 • Універсальність – мезотерапія шкіри голови підходить жінкам та чоловікам різного віку. Обмежень за сезонністю і типом шкіри немає. Перелік протипоказань короткий.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта – при виборі препарату фахівець орієнтується на характер і вираженість проблеми, бажаний результат та інші особливості пацієнта.

Показання

Мезотерапія призначається для:

 • Лікування випадіння волосся;
 • Покращення структури;
 • Пришвидшення росту;
 • Повернення природного блиску;
 • Зміцнення волосся;
 • Боротьби з тонкістю і ламкістю;
 • Підвищення густоти;
 • Нормалізації роботи сальних залоз;
 • Усунення лупи та себореї тощо.

Які препарати ми використовуємо для лікування волосся та шкіри голови?

У нашому Центрі в Рівному використовуються найкращі препарати від перевірених компаній-виробників, ефективність та безпечність яких підтверджені результатами численних лабораторних досліджень та міжнародними сертифікатами якості. Завдяки високій концентрації біологічно активних речовин мезококтейлі відмінно впораються з різноманітними проблемами волосся і шкіри голови. Ін’єкції проводяться такими препаратами:

 • Hair Loss Control – складається з азелаїнової кислоти, амінофіліну, пептидів міді, вітаміну В6, цинк сульфату. Препарат виготовляється в Іспанії. Ефективний у боротьбі з облисінням. Також використовується для профілактики алопеції. Пришвидшує синтез дигідротестостерону, зміцнює капіляри, покращує структуру волосяного стрижня.
 • Dermaheal – містить біоміметичні пептиди. Відповідає за активну трансформацію тестостерону в дигідротестостерон, пришвидшення регенерації, покращення живлення. Не викликає алергічних реакцій та побічних ефектів.
 • NCTF – це французький препарат для лікування волосся, що забезпечує комплексний ефект. Основний компонент – нестабілізована гіалуронова кислота, яка відповідає за нормалізацію гідробалансу. Засіб також містить мінерали, коензими, антиоксиданти, нуклеїнові кислоти тощо. Бореться із запальними процесами, сприяє зміцненню судин, покращує синтез колагену і еластину в тканинах.
 • Regenera Hair Booster - це ефективний та оздоровлюючий засіб, який стимулює ріст волосся, запобігає випаданню, а також насичує пептидами, гіалуроновою кислотою і вітамінами волосисту частину голови. Препарат має потужну оздоровлюючу дію на волосяні фолікули і шкіру голови. Сприяє зміцненню коренів волосся і значно впливає на метаболізм.
 • Plinest Hair (Італія) - це потужний біоревіталізант, розроблений на основі високоочищених довголанцюгових полінуклеотидів НРТ. Полінуклеотиди - це природні компоненти, одержувані з рибної сировини, які мають зволожувальні властивості. Вони чинять трофічний вплив на фібробласти, покращуючи еластичність і тонус шкіри, а також стимулюють ріст і регенерацію клітин шкіри та волосяних фолікул. Препарат призначений для внутрішньодермального введення. Plinest Hair широко застосовується для розв'язання проблем, пов'язаних із волоссям. Він запобігає випаданню волосся і сприяє його регенерації, а також потовщенню. Препарат стимулює ріст нових волосків у ділянці введення в разі андрогенної алопеції як у чоловіків, так і в жінок. Він також ефективний для зниження надлишкового випадіння волосся після пологів або в період до і після трихологічної хірургії.
 • Pluryal mesoline Hair (Люксембург) - інноваційний європейський препарат для зміцнення і росту волосся, який працює на клітинному рівні. Його головними діючими компонентами є витяжка з пшениці та гороху, пептиди міді, комплекс вітамінів В, амінокислоти, гіалуронова кислота, а також кофеїн. Екстракт гороху виступає так званим «бустером стовбурових клітин», який активує стовбурові клітини у волосяному фолікулі, у такий спосіб стимулюючи інтенсивний ріст волосся і покращуючи стан шкіри голови. Коензим Q10 посилює мікроциркуляцію крові, сприяє збільшенню товщини волосяного стрижня і швидкості росту нових волосків. Пептиди міді перешкоджають випаданню волосся. За зволоження і стимуляцію обмінних процесів, завдяки яким посилюється ріст волосся, відповідає гіалуронова кислота. Кофеїн посилює кровообіг і збільшує густоту волосся. Таким чином Pluryal mesoline Hair по праву визнаний бестселером і номером один серед препаратів для догляду за волоссям у всьому світі.

Як проходить сеанс мезотерапії голови?

Мезотерапія волосся і голови здійснюється поетапно. Спочатку косметолог консультує пацієнта. Він оглядає проблемні ділянки, оцінює поточний стан шевелюри та шкіри, з'ясовує, якого результату прагне пацієнт, виключає можливі протипоказання, підбирає найефективніший препарат.

Процедура мезотерапії здійснюється суворо за медичним протоколом і складається з таких етапів:

 1. Дезінфекція.
 2. Ін’єкції мезококтейлю в осередки облисіння.
 3. Повторна обробка антисептиком.
 4. Рекомендації щодо домашнього догляду.

Яких чекати результатів?

Мезотерапія волосся та голови гарантує максимальний результат, якщо пацієнт проходить повний курс. Призупиняється випадіння, повертається блиск, волосся стає міцним та здоровим, починає швидше рости. Також минає жирність, оскільки знижується виділення шкірного сала.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Цікавить ціна мезотерапії для волосся в Рівному? На неї впливають такі фактори, як препарат та дозування. Вартість процедури вказана в загальному прайс-листі і таблиці внизу поточної сторінки. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для Вас зібрані в розділі «Акції». Консультація косметолога безкоштовна. Записатись на прийом можна за контактними телефонами в шапці сайту або через форму зворотного зв'язку.

Скільки триває курс?

Середній курс складається з 10-12 процедур. Між ними потрібно робити перерву тривалістю 1 тиждень.

Тривалість Мезотерапія (лікування шкіри голови) Вартість
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Hair Loss Control (2,5 мл) 1500 грн
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Dermaheal HL (2,5 мл) 1200 грн
40 хв Мезотерапія лікування гніздової алопеції 800 грн
1 год 20 хв Filorga NCTF екстра збагачений (1 флакон, 3 мл)
5100 грн
40 хв Мезотерапія волосистої частини голови Regenera hair booster (2,5 мл)
2900 грн
60 хв Мезотерапія волосистої частини голови Plinest Hair (1 шприц, 2 мл) 4700 грн
60 хв Мезотерапія волосистої частини голови Pluryal hair (1 флакон, 5 мл) 3900 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!
Додати коментар

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014