Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Масаж у Рівному

Що таке масаж? Це спеціальна методика для покращення фізичного та психоемоційного стану людини. Володіє широким спектром показань: від болів і спазмів у м'язах до різноманітних захворювань та локальных жировых відкладень. Забезпечує естетичний і терапевтичний ефект, оскільки підвищує імунні функції, поліпшує метаболізм, виводить шлаки, покращує фігуру та якість шкіри. Також бореться з тривожністю, безсонням, напругою. Масаж може бути ручним і апаратним. Про корисні властивості методики було відомо ще у Стародавньому Китаї, Японії, Індії та Персії.

Чому масаж корисний?

Записатись на загальний масаж – чудове рішення, якщо потрібно розслабитись, підвищити імунні функції організму, вивести токсини, шлаки і продукти розпаду. Результат від процедури комплексний, адже вона задіює не лише шкіру, а й м'язи, судини, підшкірно-жирову клітковину, нервову систему. Допомагає зняти напругу, покращити мікроциркуляцію, поліпшити провідність нервових закінчень, зробити суглоби рухливішими, позбавитись від застійних явищ тощо. Нерідко масаж рекомендують для профілактики низки захворювань.

Чому масаж приємний?

Ручний масаж – не лише корисна, а й надзвичайно приємна процедура. Чому? Бо дії масажиста сприяють інтенсивному виробленню «гормонів щастя»: дофаміну, серотоніну, ендорфінів. Внаслідок цього нервова система заспокоюється і розслабляється, тривожність знижується, настрій покращується.

Чому масаж розслабляє?

Загальний масаж – це чудовий спосіб розслабитись, зняти напругу у м'язах, знизити стомлюваність. Релакс-ефект пояснюється тим, що процедура впливає на центральну нервову систему, а саме поліпшує функціонування мозку. Завдяки цьому продуктивність підвищується, а загальне самопочуття покращується. 

Види масажу та їхній опис

Масаж в Лазерхауз» у Рівному може бути різних видів:

 • Класичний;
 • Антицелюлітний;
 • Лікувальний;
 • Спортивний;
 • Розслабляючий;
 • Лімфодренажний.

Процедуру спеціаліст підбирає на очній консультації. При цьому враховуються такі параметри, як показання, бажаний результат, зона обробки та індивідуальні особливості пацієнта.

Класичний масаж

Класичний мануальний масаж – дуже популярна процедура. Знімає болі і спазми у м'язах, усуває дискомфортні відчуття, допомагає розслабитись, бореться з безсонням та тривожністю, знижує втомлюваність. Техніка складається з таких прийомів, як розминання руками, розтирання пальцями, погладжування, постукування тощо. Додатково сприяє покращенню роботи внутрішніх органів.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж в Рівному рекомендується для корекції фігури та розгладження «апельсинової шкірки». Найчастіше проводиться в області стегон, сідниць, рук, живота. Допомагає покращити місцевий метаболізм, розщепити локальні жирові відкладення, вивести токсини, шлаки, продукти розпаду і зайву рідину. Вирівнює рельєф, повертає пружність шкірі на проблемних зонах.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж в Україні призначається, якщо потрібно зменшити симптоми певних захворювань або для профілактики. З його допомогою борються з проблемами опорно-рухового апарату (зокрема, сколіозом, остеохондрозом, міжхребцевими грижами, болями в суглобах), прискорюють природну регенерацію в період реабілітації, покращують загальне самопочуття.

Спортивний масаж

Мануальний масаж – популярна процедура серед спортсменів та людей з активним способом життя. Допомагає краще підготуватись до змагань, підвищити рухливість суглобів, розігріти м'язи, поліпшити витривалість. Проводять процедуру і після тренувань, щоб зняти напругу та відновити енергію. Додатково методика покращує мікроциркуляцію, знімає больові відчуття, забезпечує приплив бадьорості та сил.

Розслабляючий масаж

Професійний розслабляючий масаж – відмінне рішення, якщо потрібно підвищити стресостійкість, нормалізувати психоемоційний стан, позбавитись від напруги. Процедура допомагає усунути спазми та покращити настрій. Також поліпшує сон і бореться з тривожністю.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж тіла спрямований на виведення зайвої рідини і продуктів розпаду. З цією метою лімфовузли ретельно опрацьовуються. Завдяки діям масажиста мікроциркуляція покращується, тож організм швидше очищається від шлаків і токсинів. Усе це призводить до нормалізації метаболізму, підвищення імунітету, усунення набряків.

На яких частинах тіла можна проводити масаж?

Масаж тіла проводиться на різних ділянках, зокрема, спині, шиї, голові, обличчі, ногах, руках тощо. Більшість процедур у «Лазерхауз» підходять для спини та всього тіла (включає комірцеву зону, ноги, руки, живіт). Антицелюлітний масаж можливий тільки на нижній частині (зокрема, сідницях, животі та ногах).

Який масаж кращий: ручний чи апаратний?

У Центрі «Лазерхауз» проводятся не лише мануальні, а й апаратні масажі. До останніх належить LPG-масаж, за допомогою якого борються з целюлітом, зменшують набряки, покращують якість шкіри. Виконують процедуру за допомогою спеціального обладнання, а не вручну, що дозволяє глибше пропрацювати проблемну зону. Обидва варіанти ефективні і призначаються за показаннями на консультації.

Якими оліями доповнюється масаж?

Масажна олія – відмінний спосіб зробити процедуру ефективнішою. Використовують її для різних видів масажу, крім спортивного. Косметичні засоби можуть мати різний склад, який впливає на їхні властивості. За допомогою таких олій можна зволожити шкіру, наситити її корисними речовинами, підвищити тонус, розігріти або розслабити м'язи, зменшити рівень стресу. Масажні олії, які використовуються в нашому Центрі, абсолютно безпечні для здоров'я та пройшли низку лабораторних досліджень, що підтвердили високу якість і результативність.

Показання

Професійний масаж – чудове рішення для низки проблем:

 • Болі в спині;
 • Дискомфортні відчуття;
 • Затиски і спазми м'язів;
 • Слабкий імунітет;
 • Порушення сну;
 • Часті стреси;
 • Висока втомлюваність;
 • Незадовільний стан шкіри;
 • Целюліт;
 • Схильність до простудних захворювань;
 • Зашлакованість організму;
 • Нестабільний психоемоційний стан.

Процедуру можна проводити майже всім охочим. Перелік протипоказань мінімальний. Так, це онкологічні, шкірні, серцево-судинні та гострі запальні захворювання, епілепсія, підвищення температури тіла. Серед обмежень – вагітність і період лактації, травми шкіри в зоні обробки, загострення хронічних захворювань.

Якими параметрами дозуються масажі?

Різновид масажу підбирають за показаннями. Від цього залежить, які прийоми використовуватиме спеціаліст, як глибоко пророблятиме проблемні ділянки, з якою швидкістю та частотою здійснюватиме рухи. Курс підбирається в індивідуальному порядку. У середньому це 10-12 процедур. Приходити на сеанс потрібно мінімум двічі на тиждень. Його тривалість – від 40 хвилин до 1,5 години разом з консультацією. Якщо Ви плануєте записатись на масаж і Вас цікавить його ціна, зазирніть у загальний прайс-лист або ознайомтеся з таблицею внизу цієї сторінки. Отримати відповіді на додаткові питання можна за контактним телефоном.

Тривалість Масаж Вартість
40 хв Класичний спини 600 грн
1 год 10 хв Класичний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний спини 600 грн
1 год 10 хв Лімфодренажний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Лімфодренажний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
1 год 10 хв Антицелюлітний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Антицелюлітний (нижня частина: живіт / боки / сідниці / ноги повністю) 700 грн
40 хв Спортивний спини 600 грн
1 год 10 хв Спортивний загальний (все тіло) 850 грн
40 хв Розслабляючий спини 600 грн
1 год 10 хв Розслабляючий загальний (все тіло) 850 грн
50 хв Лікувальний спини 600 грн
30 хв Лікувальний (проблемні зони) 500 грн/ 1 зона
1 год 10 хв Лікувальний загальний (все тіло) 850 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • avatar
  На цій сторінці поки що немає відгуків. Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014