Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

NEW

ЕКЗОСОМИ - НОВА ФОРМУЛА ОМОЛОДЖЕННЯ

Активуйте молодість клітин!

Детальніше

-25%

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ
ВАШОЇ КРАСИ
Знижки на волюмізацію та біоревіталізацію

Детальніше

NEW!

лазер VBEAM PERFECTA
ВІД CANDELA (США)
Єдиний лазер в Україні, який здатен
видалити складні судинні патології

ДетальнішеЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
ВЕРХНЬОЇ ГУБИ

за донат 100 грн

Детальніше

-20%

ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
при оплаті наперед від 5-ти сеансів

Детальніше

NEW

ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

Детальніше

-40%

ДЛЯ НОВОГО
КЛІЄНТА!
Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

Детальніше

Ліцензія
МОЗ
71
філія по Україні
Нагороди
України та світу
150+
кращих лазерів
1000000+
задоволених клієнтів
Найкращі
спеціалісти
Вигідні
ціни та акції

Лазерний пілінг у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

lazernyy-piling.jpg

Лазерний пілінг – це відмінний спосіб покращити стан шкіри. З його допомогою можна звузити пори, підвищити пружність, скоротити кількість зморшок, освітлити пігментні плями. Суть полягає у відлущуванні верхнього шару зроговілих клітин за допомогою світлового потоку. Максимальний ефект з'являється за умови проходження повного курсу. Лазерний пілінг у Рівному проводиться за авторською методикою спеціалістів «Лазерхауз», що дозволяє отримати ще кращий результат. З цією метою його поєднують з мікрошліфуванням, термоліфтингом і хімічним пілінгом PRX-T33. Всі процедури здійснюються в рамках одного сеансу. 

За яким принципом працює методика?

Лазерний пілінг у нашому Центрі передбачає поетапне застосування 4-5 методик з доведеною ефективністю. Спочатку проводиться мікрошліфування. Це делікатне видалення зроговілого шару клітин вакуумною насадкою спеціального апарату. Вона має ребристу поверхню, тому добре злущує відермлі клітини, не травмуючи шкіру. Це призводить до вирівнювання рельєфу. Далі здійснюється термоліфтинг. Спеціаліст IPL-модулем обробляє проблемні зони. Світловий потік прогріває різні шари тканин, провокуючи посилене вироблення колагену і еластину, що допомагає підвищити пружність. 

Далі здійснюється безпосередньо лазерний пілінг обличчя. Проблемна зона обробляється фракційним модулем Resur FX. Особливий світлофільтр ділить промінь на сотні фракцій, які, потрапляючи на шкіру, створюють мікроканали і викликають інтенсивне заміщення старих клітин новими, здоровими. Після фракційного шліфування наноситься хімічний пілінг PRX-T33 з перекисом водню, койєвою та трихлороцтовою кислотами, який розгладжує зморшки, освітлює гіперпігментацію, усуває чорні цятки.

Які переваги має лазерний пілінг обличчя в «Лазерхауз»?

 • Ефективність – процедура бореться з низкою проблем, включаючи широкі пори, вікові зміни, гіперпігментацію, нерівний рельєф тощо.
 • Зручність – тривала реабілітація не потрібна. Складної підготовки також немає.
 • Безпечність – послугу надають досвідчені спеціалісти, що суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу. Вони використовують лише сертифіковані препарати та обладнання.
 • Гіпоалергенність – побічних ефектів пілінг обличчя лазером не викликає.
 • Революційне обладнання – процедуру проводять на оригінальному американському апараті Lumenis M22, який вважається найкращим в лазерній косметології за результативністю та безпечністю для здоров'я.

Показання

Пілінг обличчя лазером допоможе при:

 • Втраті тургору;
 • Зниженні пружності, еластичності;
 • В'ялості шкірних покривів;
 • Гіперпігментації;
 • Зморшках різної глибини;
 • Рубцях, шрамах, постакне;
 • Нерівному рельєфі;
 • Ознаках старіння в периорбітальній області;
 • Широких порах.

Записатись на процедуру можуть і чоловіки, і жінки. Вона не має обмежень за віком і фототипом. Може проводитися в будь-яку пору року. Підходить навіть для тонкої шкіри з підвищеною чутливістю.

Яке обладнання використовується?

Пілінг лазерний ми проводим на мультифункціональній платформі Lumenis M22 (США). Вона має 3 модулі, що дозволяє ефективно працювати з різними проблемами, включаючи широкі пори, акне, зморшки, в'ялість, пігментні плями, шрами, розтяжки, рубці постакне, нігтьовий грибок, ознаки старіння в периорбітальній зоні тощо. Для нашої процедури застосовуються насадки IPL (термоліфтинг) та Resur FX (фракційне шліфування).

Перш ніж потрапити до нашого Центру, апарат Lumenis M22 отримав міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Це означає, що він пройшов низку лабораторних досліджень, які підтвердили ефективність та безпечність для здоров'я. Гнучка система налаштувань дає можливість працювати з будь-яким фототипом. Технологія постійного контактного охолодження зводить до мінімуму неприємні відчуття та захищає шкіру пацієнта від перегрівання.

З яких етапів складається сеанс?

Перед лазерним пілінгом спеціаліст проводить консультацію. Він оглядає зону, вивчає анамнез, з'ясовує фототип, виключає можливі протипоказання, видає пацієнтові захисні окуляри, підбирає оптимальні параметри роботи лазера. Сама процедура здійснюється суворо за міжнародним протоколом і передбачає такі етапи:

 1. Видалення поверхневих забруднень, пилу і себуму, демакіяж при необхідності (лише для обличчя);
 2. Знезараження «Хлоргексидином»;
 3. Мікрошліфування;
 4. Нанесення контактного гелю;
 5. Термоліфтинг;
 6. Місцева анестезія;
 7. Лазерний пілінг;
 8. Хімічний пілінг PRX-T33;
 9. Очищення шкіри від залишків пілінгу;
 10. Повторна дезінфекція;
 11. Нанесення «Пантенолу» для прискорення регенераційних процесів;
 12. Використання сонцезахисного крему з фізичними компонентами (для відкритих зон).

Яких результатів чекати?

Щоб отримати максимальний ефект від пілінгу лазером за нашою авторською методикою, потрібно відвідати рекомендований курс процедур. Його тривалість підбирається в індивідуальному порядку. Пори звужуються, жирний блиск зменшується, секреція сальних залоз знижується. Також розгладжуються зморшки, підтягується контур, освітлюється гіперпігментація, вирівнюється рельєф.

Вартість послуги в Миколаєві

Ознайомитися з ціною лазерного пілінгу в Рівному можна в таблиці під описом або в загальному прайс-листі Центру. Консультація спеціаліста надається безкоштовно. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для постійних та нових клієнтів зібрані в блоці «Акції». Щоб записатись на прийом або отримати відповіді на додаткові питання, заповніть форму зворотного зв'язку або зателефонуйте нам за контактним номером.

Скільки сеансів необхідно?

Максимальний ефект можна отримати, якщо пройти повний курс лазерного пілінгу. Це в середньому 2-4 сеанси з перервою 4 тижні. Кількість візитів спеціаліст підбирає в індивідуальному порядку.

Тривалість Лазерний пілінг (лазерне звуження пор)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год 30 хв Лазерний пілінг (лазерне звуження пор) + PRX-T33 (обличчя) 5800 грн
2 год 30 хв
Лазерний пілінг + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)    
5200 грн
3 год Лазерний пілінг + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)

6700 грн
 • Консультація - безкоштовна
 • Тривалість процедури вказано з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014