Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • NEW

  В НАШОМУ ЦЕНТРІ ПРОВОДЯТЬ ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ! За детальної інформацією звертайтесь до лікаря-дерматолога.

  Детальніше

 • ГОМІЛКИ З КОЛІНАМИ 550 ГРН Акційна ціна на лазерну епіляцію

  Детальніше

 • -30%

  НА ВСІ ПРОЦЕДУРИ! Для військовослужбовців ЗСУ

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
65 філіалів
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Лазерна блефаропластика в Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

Безопераційна лазерна блефаропластика – чудова альтернатива хірургічного втручання, якщо потрібно зменшити вікові зміни та покращити якість шкіри в периорбітальній зоні. З її допомогою можна усунути провисання, підвищити пружність, освітлити темні кола, позбавитись від набряків. Болю пацієнт майже не відчуває, адже блефаропластика лазером не травмує шкіру. Тривала реабілітація після процедури не потрібна. Хто може записатись на процедуру? Кожен охочий повернути молодий та здоровий вигляд верхнім і нижнім повікам. У Рівному таку послугу надає Центр лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз».

За яким принципом працює методика?

Лазерна блефаропластика верхніх та нижніх повік проводиться оригінальному американському апараті Lumenis M22. Спеціаліст застосовує унікальну фракційну насадку Resur FX, оснащену особливим світлофільтром. Проходячи крізь нього, світловий потік розбивається на сотні тонких променів, які потрапляють на шкіру та утворюють мікроскопічні канали у ній. Внаслідок цього стимулюється синтез еластину і колагену – фібрилярних білків, що відповідають за пружність. Також починають руйнуватись старі недієздатні клітини, а їхнє місце займають нові, здорові. Це призводить до ущільнення та підвищення якості шкіри, зменшення в’ялості, появи вираженого ліфтинг-ефекту. Для отримання максимального результату від лазерної підтяжки повік наші спеціалісти рекомендують відвідати курс, підібраний індивідуально.

Які переваги має послуга в «Лазерхауз»?

 • Атравматичність – процедура не порушує цілісність шкіри, тож ризику появи рубців та інших слідів немає.
 • Комфорт – сильного болю пацієнт не відчуває, адже в конструкцію лазера вбудована технологія постійного контактного охолодження, що відповідає за захист від перегрівання.
 • Зручність – складна підготовка не потрібна, а період реабілітації мінімальний.
 • Комплексний результат – блефаропластика без операції лазером допоможе отримати виражений ліфтинг-ефект, зменшити так звані «гусячі лапки», покращити якість шкіри, знизити набряки, освітлити темні кола тощо. Максимальний ефект з'явиться за умови проходження курсу.
 • Безпечність – послугу надають висококваліфіковані фахівці, що пройшли спеціальне навчання та отримали багатий практичний досвід. Вони суворо стежать за дотриманням міжнародного протоколу і використовують найкраще сертифіковане обладнання.
 • Гіпоалергенність – ризик появи побічних ефектів виключений.

Показання

Кому підійде підтяжка повік без операції лазером? Усім охочим омолодити периорбітальну зону та покращити якість шкіри біля очей. Обмежень за віком, статтю пацієнта та фототипом немає. Головна умова – відсутність протипоказань (їх спеціаліст виключає на попередній консультації).

У нас можна зробити лазерну блефаропластику нижніх та верхніх повік. У першому випадку процедура допоможе розгладити дрібні та глибокі зморшки біля очей, включаючи «гусячі лапки», а також підвищити пружність, знизити в’ялість, освітлити темні кола, усунути набряки. Лазерна блефаропластика верхніх повік ефективно бореться з обвисанням шкіри на початковій стадії. При таких особливостях погляд стає важким, а обличчя має втомлений вигляд.

Яке обладнання використовується?

Для проведення лазерної блефаропластики верхніх і нижніх повік спеціалісти нашого Центру використовують оригінальний американський апарат Lumenis M22. Цю мультифункціональну платформу ми застосовуємо і для інших завдань, зокрема, зменшення вікових змін, шліфування рубців та розтяжок, освітлення гіперпігментації, видалення судинних сіток, фототерапії вугрової хвороби, лікування нігтьового грибка тощо. Обладнання укомплектоване 3 насадками. Підтяжка повік здійснюється ербієвим лазером (фракційна насадка Resur FX).

Промінь діє локально, тобто лише на проблемну зону, тож апарат безпечний для здоров'я наших пацієнтів. Про це свідчать результати численних досліджень в лабораторних умовах і міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США). Платформа Lumenis M22З має гнучку систему налаштувань, що дозволяє в індивідуальному порядку підбирати параметри роботи лазера та проводити процедуру на всіх фототипах. За захист шкіри пацієнта від перегрівання і мінімізацію дискомфорту відповідає технологія постійного контактного охолодження.

З яких етапів складається сеанс?

Перш ніж розпочати сеанс блефаропластики лазерної, спеціаліст проводить консультацію, щоб оглянути зону, зібрати анамнез, виключити можливі протипоказання, з'ясувати фототип, видати захисні окуляри, підібрати оптимальні налаштування. Після огляду фахівець очищає шкіру пацієнта від себуму, пилу і поверхневих забруднень, а також видаляє декоративну косметику, якщо потрібно. Далі зона знезаражується «Хлоргексидином» та знеболюється локальним анестетиком. Коди він подіє, шкіру біля очей шліфують фракційним модулем Resur FX. Після завершення апаратної обробки наноситься засіб для прискорення регенерації та сонцезахисний крем з фізичними компонентами.

Яких чекати результатів?

Лазерна блефаропластика дає максимальний ефект, якщо пацієнт проходить рекомендований курс процедур. Так, шкіра ущільнюється та підтягується, її пружність підвищується, провисання зменшуються, розгладжуються зморшки і складки, знижуються набряки, освітлюються темні кола.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Цікавить ціна лазерної блефаропластики в Рівному? Зазирніть в однойменний розділ, де вказані розцінки на всі послуги Центру. Вартість процедури також можна знайти в таблиці внизу поточної сторінки. У блоці «Акції» зібрана інформація про актуальні знижки та інші вигідні пропозиції. Консультація безкоштовна. Щоб записатись на прийом, зв'яжіться з нашими менеджерами через форму на сайті або зателефонуйте за контактним номером.

Скільки потрібно сеансів?

Середній курс лазерної блефаропластики складається з 2-4 процедур з перервою 1 місяць. Тривалість підбирається індивідуально.

Тривалість Лазерна блефаропластика 
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
60 хв Лазерна блефаропластика нижних повік (2 повіки)
2200 грн
60 хв

Лазерна блефаропластика верхніх повік (2 повіки)    

2200 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація – безкоштовна

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014