Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

 • -20%

  ЗНИЖКА НА ЕНДОСФЕРУ Знижка на ТОП-процедуру
  при оплаті наперед від 5-ти сеансів

  Детальніше

 • NEW

  ЛЮБОВ ТА ТУРБОТА НЕ МАЮТЬ КОРДОНІВ
  Подаруй близьким онлайн-сертифікат у “Лазерхауз”

  Детальніше

 • -40%

  ДЛЯ НОВОГО
  КЛІЄНТА!
  Знижка на лазерну епіляцію "Золотий стандарт" новому клієнту в перший візит

  Детальніше

 • ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ! Лазерхауз - “Вибір року 2023” в номінації «Мережа Центрів косметології та лазерної епіляції року»

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
71 філія
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції

Фракційне омолодження Resur FX у Рівному

  • До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

   До

   Після

resur_fx.jpg

Чому з'являються ознаки старіння? Вікові зміни провокує зниження рівня гіалуронової кислоти в організмі, що призводить до уповільнення вироблення основних структурних білків – колагену та еластину. Внаслідок цього втрачається пружність, овал деформується, з'являються зморшки. Також підвищується чутливість до дії ультрафіолету та формуються пігментні плями. Неможливо запобігти цьому самостійно, адже звичайній доглядовій косметиці не під силу уповільнити старіння. Для цього на шкіру треба діяти на клітинному рівні, а не поверхнево. Саме тут на допомогу прийдуть апаратні процедури: наприклад, фракційне омолодження з пілінгом PRX-T33 за авторською методикою спеціалістів «Лазерхауз».

Як працює методика?

Суть фракційного лазерного омолодження полягає в обробці проблемних зон спеціальним фракційним модулем Resur FX, яким укомплектований оригінальний американський апарат Lumenis M22. Саме на ньому ми проводимо процедуру. Маніпула оснащена особливим світлофільтром, що ділить промінь на сотні тонких фракцій. Внаслідок цього у шкірі з'являються мікроскопічні канали, а організм у відповідь починає інтенсивно продукувати нові клітини та заміщати ними старі, пошкоджені. Також підвищується продукування фібрилярних білків. Завдяки цьому стан шкіри помітно покращується.

Фракційне омолодження шкіри ми доповнюємо кількома іншими ефективними процедурами. Це дозволяє отримати кращий результат. Так, в рамках одного сеансу ще проводяться мікрошліфування, термоліфтинг, хімічний пілінг PRX-T33, а іноді – й фотовидалення судин (між термоліфтингом і фракційним омолодженням). Під час мікрошліфування видаляють шар відмерлих клітин. Процедура делікатна, шкіру не травмує, тривалої реабілітації не потребує.Термоліфтинг – це прогрівання різних шарів тканин IPL-насадкою з метою активізації синтезу колагену і еластину. Хімічний пілінг PRX-T33 закріплює результат від апаратних процедур. 

Які переваги має фракційне омолодження на модулі ResurFX в «Лазерхауз»?

 • Універсальність – записатись на процедуру можуть і жінки, і чоловіки. Лазер має гнучку систему налаштувань, тож підходить для всіх фототипів, без обмежень за віком та сезонністю.
 • Ефективність – якщо пройти рекомендований курс, можна отримати максимальний результат.
 • Найкраще обладнання в світі – фракційне омолодження в Рівному здійснюється на оригінальному американському апараті Lumenis M22.
 • Зручність – немає складної домашньої підготовки та тривалого періоду реабілітації.
 • Комфорт – при необхідності використовується локальне знеболення. Також за зниження неприємних відчуттів відповідає вбудована технологія постійного контактного охолодження.
 • Безпечність – наші спеціалісти суворо дотримуються міжнародних протоколів та регламентів.

Показання

Фракційне омолодження допоможе:

 • Зменшити зморшки;
 • Підтягнути овал;
 • Підвищити пружність;
 • Вирівняти рельєф;
 • Відновити тургор;
 • Освітлити пігментні плями;
 • Звузити широкі пори;
 • Зробити менш помітними дрібні рубці тощо.

Яке обладнання застосовується?

Для проведення фракційного омолодження у Рівному використовується оригінальний американський апарат Lumenis M22. Цю багатомодульну платформу справедливо вважають найкращою в світі, адже вона успішно бореться з низкою проблем, включаючи зморшки, в’ялість, провисання, гіперпігментацію, шрами, стрії, вугрову хворобу, нігтьовий грибок, судинні сітки і зірочки тощо. Обладнання укомплектоване 3 модулями. Безпосередньо фракційне омолодження здійснюється за допомогою Resur FX. Термоліфтинг і фотовидалення судин проводять на IPL. 

У конструкції Lumenis M22 передбачена вбудована технологія постійного контактного охолодження. Вона надійно захищає шкіру пацієнта від перегрівань та опіків і мінімізує неприємні відчуття під час процедури. Гнучка система налаштувань дає можливість працювати з усіма фототипами. Про якість і безпечність для здоров'я свідчать результати численних лабораторних досліджень та міжнародні сертифікати якості, зокрема, FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США).

З яких етапів складається процедура?

Фракційне омолодження обличчя здійснюється з суворим дотриманням стандартного протоколу. Так, спочатку спеціаліст консультує пацієнта, щоб вивчити анамнез, виключити можливі протипоказання, з'ясовувати фототип, підібрати індивідуальні параметри роботи лазера. Сам сеанс передбачає такі кроки:

 1. Видалення поверхневих забруднень, демакіяж при необхідності;
 2. Знезараження зони «Хлоргексидином»;
 3. Мікрошліфування;
 4. Термоліфтинг (по гелю);
 5. Місцева анестезія;
 6. Фракційне омолодження модулем Resur FX;
 7. Пілінг PRX-T33;
 8. Очищення шкіри від залишків препарату;
 9. Повторна дезінфекція;
 10. Нанесення «Пантенолу», щоб прискорити природну регенерацію;
 11. Використання сонцезахисного крему з фізичними компонентами, якщо область відкрита.

Яких результатів чекати?

Щоб отримати максимальний ефект від фракційного омолодження з пілінгом PRX-T33, треба пройти рекомендований курс. Стан шкіри після завершення всіх сеансів помітно покращиться, адже пружність підвищиться, глибина зморшок зменшиться, тургор відновиться, контур підтягнеться, процеси старіння сповільняться на клітинному рівні. Додатково освітляться пігментні плями і вирівняється тон.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Де подивитись ціни на фракційне омолодження з пілінгом PRX-T33 в Рівному? Зазирніть у таблицю під описом послуги або відвідайте спеціальний розділ з вартістю всіх наших процедур. Актуальні знижки та інші вигідні пропозиції для постійних і нових клієнтів зібрані в блоці «Акції». Консультацію ми надаємо безкоштовно. Як отримати вичерпні відповіді на додаткові питання або записатись на прийом? Заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нами за контактним телефоном.

Яка тривалість курсу?

Для отримання максимально вираженого ефекту від фракційного омолодження ResurFX з пілінгом PRX-T33 треба відвідати всі рекомендовані сеанси. Їхня кількість підбирається індивідуально з урахуванням поточного стану шкіри та інших особливостей пацієнта. Середній курс складається із 2-4 сеансів з інтервалом 1 місяць.

Тривалість Фракційне омолодження (фраксель)
(Lumenis M22, модуль Resur FX)
Вартість
2 год Фракційне омолодження + PRX-T33 (обличчя) 5200 грн
1 год 20 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 1 (від 10 см2 до 200 см2)
4800 грн
1 год 40 хв Фракційне омолодження + PRX-T33
Категорія 2 (від 201 см2 до 400 см2)
5950 грн
10 хв Фракційне омолодження (1 см2) 500 грн
 • Консультація – безкоштовна
 • Тривалість процедури вказана з урахуванням консультації
Вiдгуки та питання: 0
Усі
Питання
Вiдгуки
 • Поки немає відгуків чи питань

 • Поки немає відгуків чи питань

Згорнути всі коментарі

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014