• Дякуємо
  за довіру!

  Детальніше

 • -20%

  Даруйте красу
  з Лазерхауз!

  Знижка на подарункові сертифікати

  Детальніше


 • ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС
  В ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ
  ЗА ПОПЕРЕДНІМ
  ЗАПИСОМ

  *БЕЗ СЕРТИФІКАТІВ ТА ТЕСТІВ • LPG-масаж тіла або обличчя 650 грн 500 грн

  Детальніше


 • ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ
  "ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ"
  ПАХВИ ВСЬОГО199 ГРН

  Детальніше

 • -25%


  ДЛЯ НОВАЧКА! Знижка для нових клієнтів
  на лазерну епіляцію
  "Золотий стандарт"

  Детальніше

 • NEW!
  Новітній лазер M22 (США)
  Отримуйте ще більше
  від процедур
  лазерної косметології! • інтернет-магазин професійної косметики Купуйте косметику
  світових брендів онлайн
  на нашому офіційному сайті

  Детальніше

Ліцензія
та акредитація першої категорії
63 філіала
по всій країні
Нагороди
України та Світу
Понад 150
лазерів останнього покоління
1 МІЛЬЙОН
клієнтів обрали нас
Найкращі
сертифіковані спеціалісти
Вигідні
Ціни та Акції
 • Лазерхауз
 • Видалення новоутворень на інтимних зонах

Видалення новоутворень на інтимних зонах в Рівному

Родимки, бородавки та інші доброякісні новоутворення на шкірі не шкодять здоров’ю, однак фахівці рекомендують видаляти їх, щоб уникнути неприємних наслідків. Наприклад, якщо дефекти розміщені в зонах тертя або постійно зачіпаються одягом, їх легко травмувати. Внаслідок порушення цілісності шкірного покриву вони можуть почати збільшуватись в розмірах, кровоточити, боліти. Родимки, папіломи та бородавки в області бікіні особливо часто піддаються механічному впливу, тож їх потрібно усувати першочергово.

Видалення новоутворень на інтимних зонах в Рівному здійснюється в Центрі лазерної епіляції та косметології «Лазерхауз». Якщо це родимка, перед процедурою необхідно пройти обстеження в онколога. Він огляне дефект і проведе гістологічний аналіз в разі потреби. Онколог також усуває бородавки. В інших випадках видаляє новоутворення косметолог. На прийом до онколога він посилає лише тоді, коли сумнівається в доброякісності. Фахівці нашого Центру борються з проблемою за допомогою найкращих сучасних методик: електрокоагуляції, кріодеструкції, ручного методу тощо. Всі наші препарати та обладнання сертифіковані, інструменти стерильні, що служить гарантією якості і безпеки. Під час сеансу дотримуються всі пункти міжнародного протоколу.

Родимки

Родимки (невуси) – це плями на шкірі, утворені з меланоцитів. Вони можуть мати різний колір, форму і текстуру поверхні. В нормі неприємних відчуттів не викликають. Видалення родимки в зоні бікіні здійснюється електрокоагулятором – інструментом у вигляді тонкої металевої петлі, яка нагрівається електрострумом і зрізає патологічні тканини, не впливаючи при цьому на здорові. Щоб провести процедуру, необхідна довідка онколога. Проконсультуватися з лікарем можна в нашому Центрі. Зверніть увагу: не слід відкладати візит до спеціаліста на потім, якщо Ви помітили, що невус почав рости та міняти форму.

Бородавки

Бородавки можуть мати різний вигляд. Вони щільні на дотик, розмір – до 2 см і більше. З’являються внаслідок активізації віруса папіломи людини (ВПЛ), до якої призводить ослаблення імунної системи. Патологічні зміни (збільшення розміру, виникнення неприємних відчуттів, болю, кровоточивості) можуть бути результатом порушення цілісності шкірного покриву, гормональних збоїв, окремих захворювань. Для видалення бородавок онколог застосовує кріодеструкцію та авторську методику. Процедури майже не викликають дискомфорту та мають мінімальний період реабілітації.

Кріодеструкція передбачає обробку ділянки високоточними кріохірургічними насадками американського апарату Brymill. Під дією холоду змінені тканини заморожуються й руйнуються. Процедуру видалення бородавки за авторською методикою також проводить онколог. Лікар знезаражує ділянку, зачищає стерильним скальпелем проблемні тканини, наносить професійний засіб та використовує хірургічний пластир і тейп для захисту зони.

Папіломи

Папіломи – це новоутворення специфічної форми, м’які на дотик. Можуть бути схожі на цвітну капусту чи поліп. Складаються з тонкої ніжки та розширеної основи. Колір – близький до природного. Папіломи бувають поодинокими і груповими. Схильні до травмувань. Виникають, коли активізується ВПЛ. Для видалення генітальних папілом ми використовуємо електрокоагулятор. 

Міліуми

Міліуми – маленькі дефекти зі щільною текстурою. Бувають білими і жовтими. Їх ще називають жировиками. Всередині знаходиться суміш омертвілих клітин та себуму. Міліуми нерідко розміщені групами. Усувають їх електрокоагулятором. Для видалення поодиноких новоутворень на інтимних зонах підходить ручний спосіб: зернятко проколюється тонкою голкою і очищається від вмісту.

Гіперплазія сальної залози

Гіперплазія (або аденома) – схожий на пухлину дефект, утворений з протокового або залозистого епітелію сальних залоз. Посередині знаходиться виямка. Характерна риса аденоми – повільний ріст. Її може видалити онколог шляхом висічення або косметолог, використовуючи електрокоагулятор.

З яких етапів складається сеанс?

Щоб видалити родимку в Рівному, потрібна довідка від онколога. На очному огляді спеціаліст визначить особливості новоутворення і проведе гістологію, якщо потрібно. В інших випадках направлення до онколога можна отримати, якщо косметолог засумнівається в доброякісності дефекту. Також онколог видаляє бородавки.

Для видалення новоутворень застосовуються стерильні інструменти, сучасне обладнання й сертифіковані препарати. Щоб мінімізувати неприємні відчуття під час сеансу, ділянку можна попередньо знеболити. Кріодеструкція проводиться без анестезії, адже холод знижує дискомфорт. 

Протокол процедури в більшості стандартний і складається з таких етапів:

 1. Антибактеріальна обробка;
 2. Видалення новоутворень;
 3. Додаткова дезінфекція при необхідності;
 4. Ін’єкції мезотерапевтичного препарату Dermaheal HSR (за бажанням клієнта). У складі засобу – гіалуронова кислота та понад 50 інших активних інгредієнтів, завдяки яким пришвидшується регенерація, нормалізується водний баланс, підвищується пружність шкіри, розгладжується рельєф. Препарат мінімізує ризик появи рубців та шрамів.

Яких чекати результатів?

Після того, як закінчиться період реабілітації, поверхня шкіри вирівнюється, стає гладенькою і шовковистою на дотик, а її колір наближається до природного.

Скільки коштує послуга в Рівному?

Ціна видалення папілом, родимок, бородавок в «Лазерхауз» фіксована. З детальною інформацією можна ознайомитись в таблиці під описом послуги або в розділі «Ціни», де вказані розцінки на всі процедури Центру. Косметолог проводить консультацію безкоштовно. Огляд в онколога платний. Консультація в онколога щодо бородавок платна лише першого разу. Далі протягом 3 місяців з питань бородавок надається безкоштовно. Пацієнту потрібно оплачувати тільки видалення бородавки. Гістологічний аналіз, знеболення та ін’єкції мезотерапевтичного препарату оплачуються окремо. Залишились додаткові питання? Зателефонуйте нашим операторам. Контактний номер вказаний в шапці сайту. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку.

Скільки сеансів потрібно?

Кількість процедур залежить від локалізації новоутворення та глибини залягання кореня.

Тривалість Видалення новоутворень на обличчі та тілі (механічним шляхом і електрокоагулятором) Вартість
15 хв Видалення міліума (жировика) - механічно 50 грн/шт
15 хв Видалення міліума (жировика) - коагулятором 150 грн/шт
30 хв Видалення папілом 150 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень на інтимних зонах 350 грн/шт
30 хв Видалення новоутворень (периорбітальна зона) 350 грн/шт
30 хв Видалення гіперплазії сальної залози 150 грн/шт
30 хв Видалення ксантелазми 1800 грн/шт
40 хв Видалення папілом і міліумів 1 зона (з долоню) 600 грн
15 хв Видалення родимки (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення родимок (від 5 до 10 шт) 1700 грн
40 хв Видалення родимок (від 11 до 30 шт) 3300 грн
50 хв Видалення родимок (від 31 до 50 шт) 5500 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
Тривалість Консультація онколога Вартість
30 хв Консультація онколога (збір анамнезу, огляд новоутворень з використанням спеціального апарату "Дерматоскоп", висновок, рекомендації)
350 грн
20 хв Повторна консультацiя онколога 150 грн
20 хв Направлення матерiалу на гiстологiчне дослiдження 20 грн
20 хв Гістологічне дослідження (розгорнуте)
1260 грн
20 хв Гiстологічне дослiдження 960 грн
15 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом (1 шт) 350 грн
30 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 1 (від 5 до 10 шт)
1700 грн
40 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 2 (від 11 до 30 шт)
3300 грн
50 хв Видалення новоутворення лазером/електрокоагулятором/кріодеструктором/авторським методом
Категорія 3 (від 31 до 50 шт)
5500 грн
30 хв Видалення ксантелазми (1 шт) 1800 грн
15 хв Шкiрна пластика пiсля видалення новоутворення (1 шовний матеріал) 1500 грн
30 хв Мезотерапія лікування молодих рубців (Dermaheal HSR, 1 мл) 400 грн
Ін'єкційне знеболення новоутворень 50 грн
20 хв Панч-біопсія 1560 грн
20 хв Перев'язка/зняття швів/дренаж 100 грн
 • Час вказано з урахуванням консультації
 • Консультація косметолога – безкоштовна
 • Консультація онколога – платна
 • На послуги онколога акції не розповсюджуються
 • На цій сторінці поки немає відгуків Ви можете бути першим!

Ліцензія МОЗ України АЕ #459488 від 4.09.2014

Графік роботи: з 9:00 - 21:00
без перерв та вихідних

онлайн оплата

Виможете оплатити будь-яку послугу, просто заповнивши необхідні поля і натиснувши на кнопку "Оплатити". Після оплати послуги з Вами зв'яжеться наш оператор для підтвердження операції. Оплата карткою абсолютно безпечна і здійснюється на сайті платіжної системи Platon.

Замовлення зворотного дзвінка

Ви можете залишити нам Ваш номер телефону і ми перетелефонуємо найближчим часом або у вказаний Вами час


онлайн запис
УВАГА!

Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!

Попередній запис на SKYPE консультацію

УВАГА! Ви будете записані на процедуру лише після зворотного дзвінка оператора!
Консультація по фото
Перетягніть фото сюди або виберіть файл
Відправити резюме
Перетягніть файл сюди або виберіть файл
Уважаемые клиенты, в Лазерхауз действует дисконтная система скидок!
Лазерхауз карточка

Оплатите услугу на сумму более 500 грн. и получите личную «дисконтную карту»

ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ ПОЛЬЗОВАНИЯ ДИСКОНТНОЙ КАРТОЙ:

карточка является накопительной, сумма, оплаченная за каждую процедуру, накапливается на вашу личную дисконтную карту. Гривны, оплаченные за процедуры, равны баллам на дисконтной карте. Баллы начисляются автоматически с каждого чека.

при накоплении 3000 баллов, вы получаете скидку в размере 5%, далее при накоплении 10000 баллов, вы получаете скидку в размере 10% . При накоплении 15000 баллов, вы получаете максимальную скидку в размере 15%.

Скидка на дисконтной карте не суммируется с другими акциями, скидками и специальными предложениями от Лазерхауз.

Шановні клієнти, у центрах Лазерхауз діє дисконтна система!
Лазерхауз карточка

Сплачуйте послуги на суму більш ніж 500 грн. та отримуйте власну «дисконтну картку»

ПРАВИЛА И УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ:

картка є накопичувальною, сума, сплачена за кожну процедуру, накопичується на вашу особисту дисконтну карту. Гривні, оплачені за процедури, рівні балам на дисконтній картці. Бали нараховуються автоматично з кожного чека.

при накопиченні 3000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 5%, далі при накопиченні 10000 балів, ви отримуєте знижку в розмірі 10%. При накопиченні 15000 балів, ви отримуєте максимальну знижку в розмірі 15%.

Знижка на дисконтній картці не підсумовується з іншими акціями, знижками і спеціальними пропозиціями від Лазерхауз.